Sari la conținut

0769827088 Roxana sweet luxury


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Am

ajuns eu … la banii ăștia găsești mai ok , revin cu recenzie detaliata , cel mai ok preț era 400 lei arată bine in rest nu sunt servicii de lux , părerea mea , atitudine și corpul e ok nu arată rău dar ptr mine nu e la superlativ , fiecare decide ce face cu banii lui , eu nu îmi mai bat joc de banii mei aiurea . 
Eu am senzația ca am întâlnit-o in alta țara dar ea spune ca nu , ca posibil sa fi fost eu mai slab și mai tânăr … și a evitat sa mi răspundă efectiv dar e decizia ei . 
merita încercată odată nimic de zis dar nu pot da 10 . 
 

zile faine , 

 

Ps mai multa implicare poate atunci se va merita , și prețul . 
 

sper sa nu deranjeze comentariul dar nu mam simțit in al 9 le-a cer !!!💋🥂🧸

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Arată f bine la corp, înaltă, cu forme, cur bombat, potențial enorm. Drăguță la fata dar neintretinuta.

Din păcate îi lipsește atitudinea potrivită, se vede clar că o face strict de nevoie și pt bani, nici un fel de implicare, doar texte false și penibile stil "yes baby", etc. De asemeni nu este pedanta, manichiura și pedichiura neîngrijite. Stă f mult afară, pe bani multi și pretenții puține și asta se reflectă în comportamentul și atitudinea ei.

Încă odată, păcat pt că potențial fizic are din plin.

Fizic: 9-9.5

Față: 8.5

Atitudine: 5

Prestație: 6

 

 

 

 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
La 28.10.2021 la 17:54, justinlemama a spus:

Arată f bine la corp, înaltă, cu forme, cur bombat, potențial enorm. Drăguță la fata dar neintretinuta.

Din păcate îi lipsește atitudinea potrivită, se vede clar că o face strict de nevoie și pt bani, nici un fel de implicare, doar texte false și penibile stil "yes baby", etc. De asemeni nu este pedanta, manichiura și pedichiura neîngrijite. Stă f mult afară, pe bani multi și pretenții puține și asta se reflectă în comportamentul și atitudinea ei.

Încă odată, păcat pt că potențial fizic are din plin.

Fizic: 9-9.5

Față: 8.5

Atitudine: 5

Prestație: 6

 

 

 

 

thank you baby :gifs_ojos

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...