Sari la conținut

Lavinia 0752818314


Postări Recomandate

  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Poze inca nu pot incarca nustiu care e motivul disponibila de la 10 pina la 23.00 in mare parte lucrez pe programari caci asa nu fac pe nimeni sa aștepte.Respect fiecare client nu sunt pusa pe graba si va las pe voi sa ma descoperiti va pup😘

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Sati arat draga buletinul sa vezi citi ani am si unde ai vazut tu burta la 54 kg in fine cu parerea cuiva nu ma bag, mereu se gaseste cineva sa bage degetul in cur.am 3 anunturi pe publi toate sunt pozele mele o pot confirma cei ceau fost la mine te pup

Link spre comentariu

Oralul bun np ,cu atentie la zonele adiacente, atenta la dorintele clientului, nu comenteaza la pozitii , deasupra se misca bine ,geme placut si nu te grabeste. Gfe cam de nota 7-8. Nu este tanara dar nici batrana cum spune colegul mai sus. Are pielea lasata pe burta ( probabil este mamica ) si ar trebui sa aiba ceva mai multa grija cu igiena. Per total cu 100 finalizarea merge o data poate de 2 ori. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Mersi pentru apreciere ,da sunt mamica am 29 ani și in anunț nici nu am zis ca sunt mai tânără sau mai batrina.Fiecare își face alegerea cum și-o dorește.Cel putin nu lucrez cu poze false si sunt respectoasa cu fiecare client.😘

Link spre comentariu
La 14.02.2022 la 16:27, Pisipisi a spus:

Mersi pentru apreciere ,da sunt mamica am 29 ani și in anunț nici nu am zis ca sunt mai tânără sau mai batrina.Fiecare își face alegerea cum și-o dorește.Cel putin nu lucrez cu poze false si sunt respectoasa cu fiecare client.😘

Am vizitat-o de multe ori si asta pentru serviciile ei de calitate iar virsta ei cu siguranta nu trece de 30 de ani asa ca mai incearca magician2022😅😅😅.

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Buna dragi mei disponibila pentru voi,tin sa mentionez ca asta e numarul meu nu am alte numere domnisoara care a aparut tot cu numele adina nu am nici o treaba.Si am o rugaminte la fete fiti mai selecte cind va puneti numele de scena asa se duc clienti in eroare si apar recenzi rele. Pupici

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Din pacate nu pot descarca poze aici linkul meu este mai sus.

ON protejat-100

finalizare orala-150

În prețul asta se permite săruturi diverse poziti

La ora 250 -2finalizari + masaj

Anal nu fac

Va pup și sper sa fiu alegerea voastră 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Din pacate nu pot descarca poze aici linkul meu este mai sus.

ON protejat-100

finalizare orala-150

În prețul asta se permite săruturi diverse poziti

La ora 250 -2finalizari + masaj

Anal nu fac

Va pup și sper s

a fiu alegerea voastră 😘Disponibila dragi mei ultimele zile nu ezita si incearca servicile mele pupici😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...