Sari la conținut

Lavinia 0752818314


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România
La 01.05.2022 la 11:40, Pisipisi a spus:

Ar fi bine sami faci o vizita poate asa iti deschizi bine ochi si ceea ce priveste de balcon puteam sa stau chiar cu cine vreau eu care e problema ta ca nu inteleg. Un lucru nu mii clar tu ce faci urmaresti cine intra sau esea de la mine care e interesul tau pina la urma.Vezi ca deja abuzezi pe forumul asta si asta deja e hartuire Parașuta cum zici tu ca sunt ok zii ce vrei ca orcum nu ma afecteaza in nici un fel sper ca tie clar. Bafta urmarestema incontinuare daca nai ce face.

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 Ai servicii de 💩 și mai ai și tupeu fă regina pulii cine dracu te crezi o faci pe mironosița și creezi o grămadă de probleme bețivă rusoaică înpuțit ce ești moldoveancă cioaro dacă nuți vezi de treaba ta te fac de tot căcatul.. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
La 02.05.2022 la 12:54, Versacetop30 a spus:

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 Ai servicii de 💩 și mai ai și tupeu fă regina pulii cine dracu te crezi o faci pe mironosița și creezi o grămadă de probleme bețivă rusoaică înpuțit ce ești moldoveancă cioaro dacă nuți vezi de treaba ta te fac de tot căcatul.. 

Regina pulii o face cine munceste și nu mi rusine so zic atita timp cit am obiectivele mele pot sa fac orce cit timp îmi stiu calitatea si pretu cit despre tine avortata disperata și înpuțită multa confidenta tiau dat vilceni cai început sa ceri bani vrei iti pun datele personale sa ma lași dracu inpace crezi ca te las inpace 

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 8 ore, Pisipisi a spus:

Regina pulii o face cine munceste și nu mi rusine so zic atita timp cit am obiectivele mele pot sa fac orce cit timp îmi stiu calitatea si pretu cit despre tine avortata disperata și înpuțită multa confidenta tiau dat vilceni cai început sa ceri bani vrei iti pun datele personale sa ma lași dracu inpace crezi ca te las inpace 

Ea pune fă deșteapto să vedem și noi poate zbori de la etajul 4 fără parașută mai lasă-mă dracu în pace sau ear ești beată..,.. 👹👿😡🤬😠

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 8 ore, Pisipisi a spus:

Am lipit aici anuntu pentru cine deja ma cunoaște userul Versacetop30 curva itermediara hai te rog intervina impreuna cu carasu tau....să ne mai amuzam

Dute cu Dumnezeu că îți lipsesc careva neuroni ear ai luat-o razna că numai de șouri ești bună sau nu mai ești întrebată și încerci să bagi ceva vrăjeala 🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 8 ore, Pisipisi a spus:

Să vedeți ce sou se incepe stati activi va pup

Și cînd te bate peștele de ce nu postezi să ne amuzăm aici cu toții de ce nu faci șou nam nevoie de răspuns muncă ușoară și mai termina cu prostiile.  

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 23 ore, Pisipisi a spus:

Am lipit aici anuntu pentru cine deja ma cunoaște userul Versacetop30 curva itermediara hai te rog intervina impreuna cu carasu tau....să ne mai amuzam

Ce ai pisi teai trezit ți-ai revenit și nu mai postezi 😂😂😂😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
Acum 17 minute, Versacetop30 a spus:

Ce ai pisi teai trezit ți-ai revenit și nu mai postezi 😂😂😂😂😂😂

Asta a fost și toata ideaia sa vad ce-ți mai poate capul, ca doar tu scrii și tot tu îți raspunzi duci lipsa de atenție draga mea 😅

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
1 oră în urmă, Pisipisi a spus:

Asta a fost și toata ideaia sa vad ce-ți mai poate capul, ca doar tu scrii și tot tu îți raspunzi duci lipsa de atenție draga mea 😅

Cine ar spune dar tu duci lipsa de mine după cum se vede treaba. mă întreb cum poți trăi fără substanță cenușie în 🧠 tău de 🐔 😂😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Vezi că țiam anunțat rudele din partea peștelui că încasezi puli pe bandă rulantă regina pulii 🤣😂🤣😂așa că ciocul mic ai tu tupeu să faci aici circ cu mine futute în gura să te fut de zdreanță săți eau dantura aea strîmbă în pula nu te vezi fă în oglinda că semeni cu mamae zici că ești moartea 😂😂😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
Acum 12 minute, Versacetop30 a spus:

Vezi că țiam anunțat rudele din partea peștelui că încasezi puli pe bandă rulantă regina pulii 🤣😂🤣😂așa că ciocul mic ai tu tupeu să faci aici circ cu mine futute în gura să te fut de zdreanță săți eau dantura aea strîmbă în pula nu te vezi fă în oglinda că semeni cu mamae zici că ești moartea 😂😂😂😂😂

Ce proasta esti mai ai de poluat aerul pe aici....3 pagini la rind aduci niște aberații te eai de toți pe aici ca sunt pesti tu cred ca confunzi aicea se lasa recenzi o lași și gata îți vezi de treaba. Dar tu cu minte de pui ce ești ai uitat ca egzact asa ești și tu regina pulii sau tiai uitat meseria drăguțo hai fă-ți vint și esi odata de aici. Anunto pe mata să-ți dea minte ca esti dusa rau cu capul...

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 3 minute, Pisipisi a spus:

Ce proasta esti mai ai de poluat aerul pe aici....3 pagini la rind aduci niște aberații te eai de toți pe aici ca sunt pesti tu cred ca confunzi aicea se lasa recenzi o lași și gata îți vezi de treaba. Dar tu cu minte de pui ce ești ai uitat ca egzact asa ești și tu regina pulii sau tiai uitat meseria drăguțo hai fă-ți vint și esi odata de aici. Anunto pe mata să-ți dea minte ca esti dusa rau cu capul...

Eși în pula mea de proastă că deja produci greață nu te bate bogdan bine după cum se vede... mamă aș da în tine ca în sacul de 🥊 box tîrfă obosită ce recenzie vrei nu vezi că ești boschetară.. Aruncateaș în coșul de gunoi 😂😂😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
Acum 2 minute, Versacetop30 a spus:

Eși în pula mea de proastă că deja produci greață nu te bate bogdan bine după cum se vede... mamă aș da în tine ca în sacul de 🥊 box tîrfă obosită ce recenzie vrei nu vezi că ești boschetară.. Aruncateaș în coșul de gunoi 😂😂😂😂😂

😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...