Sari la conținut

Căutăm partener pentru threesome


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor, eu sunt Simona și am decis împreună cu iubitul meu sa incercam ceva nou, respectiv sa mai aducem langa noi in pat încă un partener. Eu am 25 ani, 1,65, 50 kg iar iubitul meu 24 ani, 1.78, 70 kg. In relație eu sunt partea dominanta. Căutăm un tip de vârstă apropiata, curat și dispus nu se alăture. Putem intra in contact pentru inceput la simonaprd1995 pe gmail. Pentru a evita orice interpretare, nu solicitam și nu oferim bani sau alte beneficii. 

 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 23.10.2021 la 17:35, SimoSexy a spus:

Buna tuturor, eu sunt Simona și am decis împreună cu iubitul meu sa incercam ceva nou, respectiv sa mai aducem langa noi in pat încă un partener. Eu am 25 ani, 1,65, 50 kg iar iubitul meu 24 ani, 1.78, 70 kg. In relație eu sunt partea dominanta. Căutăm un tip de vârstă apropiata, curat și dispus nu se alăture. Putem intra in contact pentru inceput la simonaprd1995 pe gmail. Pentru a evita orice interpretare, nu solicitam și nu oferim bani sau alte beneficii. 

 

Daca tu esti partea dominanta, inseamna ca tu ai fost cu idea. 😊

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 23.10.2021 la 17:35, SimoSexy a spus:

Buna tuturor, eu sunt Simona și am decis împreună cu iubitul meu sa incercam ceva nou, respectiv sa mai aducem langa noi in pat încă un partener. Eu am 25 ani, 1,65, 50 kg iar iubitul meu 24 ani, 1.78, 70 kg. In relație eu sunt partea dominanta. Căutăm un tip de vârstă apropiata, curat și dispus nu se alăture. Putem intra in contact pentru inceput la simonaprd1995 pe gmail. Pentru a evita orice interpretare, nu solicitam și nu oferim bani sau alte beneficii. 

 

as vrea sa va domin eu 😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 23.10.2021 la 17:35, SimoSexy a spus:

Buna tuturor, eu sunt Simona și am decis împreună cu iubitul meu sa incercam ceva nou, respectiv sa mai aducem langa noi in pat încă un partener. Eu am 25 ani, 1,65, 50 kg iar iubitul meu 24 ani, 1.78, 70 kg. In relație eu sunt partea dominanta. Căutăm un tip de vârstă apropiata, curat și dispus nu se alăture. Putem intra in contact pentru inceput la simonaprd1995 pe gmail. Pentru a evita orice interpretare, nu solicitam și nu oferim bani sau alte beneficii. 

 

Suna interesant laprima vedere!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
On 10/23/2021 at 5:35 PM, SimoSexy said:

Buna tuturor, eu sunt Simona și am decis împreună cu iubitul meu sa incercam ceva nou, respectiv sa mai aducem langa noi in pat încă un partener. Eu am 25 ani, 1,65, 50 kg iar iubitul meu 24 ani, 1.78, 70 kg. In relație eu sunt partea dominanta. Căutăm un tip de vârstă apropiata, curat și dispus nu se alăture. Putem intra in contact pentru inceput la simonaprd1995 pe gmail. Pentru a evita orice interpretare, nu solicitam și nu oferim bani sau alte beneficii. 

 

Adica swing?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
2 minutes ago, partygoer said:

Swing e intre cupluri, deci threesome, poate chiar DP. Nu a mentionat nimic de parteneri bisex, deci probabil nu intra in discutie.

Semnificatia "swing" e un pic mai larga si cuprinde si termenul mentionat de tine. O zi buna!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 10 minute, daniel2012 a spus:

Semnificatia "swing" e un pic mai larga si cuprinde si termenul mentionat de tine. O zi buna!

Eu am vizitat acum 3 ani, cred, un cuplu din Cluj (Dorina si Sorin), dar aici in Bucuresti. O experienta remarcabila. M-am gandit ca si in cazul de fata cam tot despre asta ar putea fi vorba. Dar probabil ca se ofera mai multe detalii in privat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
2 hours ago, partygoer said:

Eu am vizitat acum 3 ani, cred, un cuplu din Cluj (Dorina si Sorin), dar aici in Bucuresti. O experienta remarcabila. M-am gandit ca si in cazul de fata cam tot despre asta ar putea fi vorba. Dar probabil ca se ofera mai multe detalii in privat.

Intaresc cele afirmate de tine. Dorina si Sorin sunt chiar un cuplu extraordinar, model pentru multi...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 18 minute, daniel2012 a spus:

Intaresc cele afirmate de tine. Dorina si Sorin sunt chiar un cuplu extraordinar, model pentru multi...

Urma sa ajunga acum cateva luni in Bucuresti dar din pacate a aparut o schimbre de plan. Inca sper sa ii revad. 2 persoane frumoase, educate care isi traiesc viata la maxim. Cele 2 seri petrecute in compania lor au fost ceva la alt nivel, eu chiar i-am luat de model pentru dezinvoltura si bucuria cu care isi traiesc viata. Scuze de off topic dar am devenit sentimental.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, am primit cateva mesaje la care am incercat sa raspund, din pacate eu am fost foarte ocupata la job si nu s-a concretizat nimic. Am primit si anumite jigniri, o sa iau o cartela vodafone si o sa postez numarul pentru a discuta pe whatsapp, am vazut mai multe cereri in acest sens. nu pot lasa numarul personal din motive lesne de inteles. Pe cei care ma cotacteaza, va rog sa dati cateva detalii despre voi, fantezia mea nu este o urgenta si nici nu doresc sa fie ceva care se va repeta. Este o fantezie care se va intampla doar o data, sau poate ocazional. Suntem oameni normali cu joburi normale, nu solicitam si nu oferim bani. O seara buna va doresc.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 12 ore, SimoSexy a spus:

Buna, am primit cateva mesaje la care am incercat sa raspund, din pacate eu am fost foarte ocupata la job si nu s-a concretizat nimic. Am primit si anumite jigniri, o sa iau o cartela vodafone si o sa postez numarul pentru a discuta pe whatsapp, am vazut mai multe cereri in acest sens. nu pot lasa numarul personal din motive lesne de inteles. Pe cei care ma cotacteaza, va rog sa dati cateva detalii despre voi, fantezia mea nu este o urgenta si nici nu doresc sa fie ceva care se va repeta. Este o fantezie care se va intampla doar o data, sau poate ocazional. Suntem oameni normali cu joburi normale, nu solicitam si nu oferim bani. O seara buna va doresc.

Bună Simona, ți-am trimis mesaj aici pe site dar nu am primit răspuns. Ți-am trimis și mail, la fel, nici un răspuns. Sper totuși sa putem discuta după achiziția cartelei.

Zi faina. Pupici 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata Simona! Noi suntem un cuplu de 33 respectiv 27 de ani,care am vrea sa incercam o experiență în 4.am citit ca voi sunteti in căutarea doar unui băiat dar am zis totusi să îți scriu. Dacă va intereseaza asteptam un răspuns. O zi frumoasa va doresc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, am plecat intr-o vacanta neplanificata pana spre sfarsitul acestei luni. Cel mai probabil revenim pe 25. Am raspuns pe email la majoritatea mesajelor, daca ne-a scapat ceva imi cer scuze eu. Oricum majoritatea mesajelor sunt de tatonare, raportat la cel care ne-a determinat sa plecam in vacanta.

Asadar, anuntul ramane valabil si ne putem intalni dupa 25

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Matrakci766
Reputație: 0
La 23.10.2021 la 17:35, SimoSexy a spus:

Buna tuturor, eu sunt Simona și am decis împreună cu iubitul meu sa incercam ceva nou, respectiv sa mai aducem langa noi in pat încă un partener. Eu am 25 ani, 1,65, 50 kg iar iubitul meu 24 ani, 1.78, 70 kg. In relație eu sunt partea dominanta. Căutăm un tip de vârstă apropiata, curat și dispus nu se alăture. Putem intra in contact pentru inceput la simonaprd1995 pe gmail. Pentru a evita orice interpretare, nu solicitam și nu oferim bani sau alte beneficii. 

 

Voi aveti nevoie de cineva cu experiență in futut, vorba aia sa gasiti un bade carunt, fute incet dar tine mult👍...

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
La 13.11.2021 la 23:20, SimoSexy a spus:

Buna, am plecat intr-o vacanta neplanificata pana spre sfarsitul acestei luni. Cel mai probabil revenim pe 25. Am raspuns pe email la majoritatea mesajelor, daca ne-a scapat ceva imi cer scuze eu. Oricum majoritatea mesajelor sunt de tatonare, raportat la cel care ne-a determinat sa plecam in vacanta.

Asadar, anuntul ramane valabil si ne putem intalni dupa 25

Mai sunteți interesați? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...