Sari la conținut

REGINA SEXULUI ORAL ANDREEA DEEPTROATH - 0725298705


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 447
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
22 minutes ago, DeltaFors said:

Aspect - 8, prefer fetele slim cu sanii mari

Oral - neprotejat 9

Normal - 7

GFE - 8

Igiena -8

de revenit poate 

Aloooo.. ai greşit topicul! La cum înghite femeia pula, tu ai dat nouă la oral? Plus restul? GFE opt? Şi igiena la fel?

Stai jos!
Patru!!!
Fără indulgență!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 8/6/2023 at 4:46 PM, JocelynEon said:

Cam mititel știuletele anul ăsta! Sănătate și virtute s-avem bani, s-avem...știuletele tare.

Scuze de intervenție dar nimic nu ştiți.. e porumb modificat genetic.. nu din cel pentru siloz care mai are până la recoltare, aceasta se face atunci când linia laptelui, separația dintre portocaliu și alb, este la două treimi din lungimea bobului. Laptele bineînțeles de.. cuc😁
Apropos de asta, are femeia pe OF filme scurte cu gura plină de.. "lapte", aolo, aolo!

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:yes
  • Oras:yes
Acum 4 ore, Lukeofduke a spus:

Aloooo.. ai greşit topicul! La cum înghite femeia pula, tu ai dat nouă la oral? Plus restul? GFE opt? Şi igiena la fel?

Stai jos!
Patru!!!
Fără indulgență!

ce vrei coaie sa mint , nu a fost de 10 si punct asta a fost experienta mea si gata, stai tu jos ! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40725298705
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: +40725298705
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 10 ore, DeltaFors a spus:

ce vrei coaie sa mint , nu a fost de 10 si punct asta a fost experienta mea si gata, stai tu jos ! 

Auzi :)) dar cand ai fost tu la mine?ca eu nu am mai activat de cateva luni,nebunule :)) Iar dupa exprimarea ta de cocalar stiu exact cine esti aaa ca tot ma amenintai acum cateva zile,ma asteptam la ceva mai serios nu o recenzie negativa,cu atat mai mult aici ca lumea ma cunoaste,nu de alta :))

PS:astept fapte mai serioase de la un "jmecher" ca tine :d de 20si un pic de ani :))

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
Just now, LuxandraMagi said:

Auzi :)) dar cand ai fost tu la mine?ca eu nu am mai activat de cateva luni,nebunule :)) Iar dupa exprimarea ta de cocalar stiu exact cine esti aaa ca tot ma amenintai acum cateva zile,ma asteptam la ceva mai serios nu o recenzie negativa,cu atat mai mult aici ca lumea ma cunoaste,nu de alta :))

PS:astept fapte mai serioase de la un "jmecher" ca tine :d de 20si un pic de ani :))

 

stai linistita, el face recenzii false, sa nu fie banat. daca te uiti atenta la postarile lui, iti vei da si tu seama. eu lam raportat de cateva ori si vad ca tot degeaba. adminii il lasa in pace.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am zis că "fură curent" (cocalar şi eu😁) dar să scrii prostii pentru răzbunare sau ce a fost in capul lui.. încurcate sunt căile..
     Sau a fost altfel de advertising? În care repede m-am prins.. thinking with the second head?🧐😜 Dacă e aşa.. ruşinică😡
     Anyway I don't go back with my words about the queen of suptu' pulii (iar limbaj de fante on mahala😝) şi nu numai.. sex, gfe, hygiene and memorabile experience 😛
     Na, că am mai băgat puțină publicly😅 dar csf dacă o merită 😊 chiar şi după atâta timp.. şi greşelile care le mai face, cum de altfel greşim şi noi.. sometimes😄 poftim acum sunt şi filosof😂

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 3 ore, florin78 a spus:

Este la Cluj

Greșit nene, greșit!

Ea nu este la Cluj.

Ea, @LuxandraMagi ii (ne) anunța, marti, pe clujeni ca "Incepand de maine vine la voi in oras o prietena pt 3zile! O recomand 0785879145". Prietena cu pricina fiind @AndreeaDream

Deci nu ea ... ci prietena ... e o mica ... mare diferență!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Se pare ca am greșit, drept urmare imi cer scuze domnișoarei, cât și colegilor care s-au simțit lezați de postarea mea...referitor la recenzii...nu am eu multe, dar nici 0, cum spunea un coleg mai sus. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40725298705
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: +40725298705
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 ore, danielbz a spus:

Asta este poza făcută intr un restaurant la rond ?? Pana în Sibiu este .. am uitat cum se cheamă restaurantul

da😁se mananca foarte bine acolo😋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest


×
×
  • Creează nouă...