Sari la conținut

Alia 0759501812


ffsdnd

Postări Recomandate

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Va salut,

Ii pentru prima oara când scriu pe forum. Mai exact acum mi-am creat contul. Adevarat este ca pana acum am fost inactiv pe forum. In urma multor dezamăgiri m-am decis sa încep a scrie.

Astăzi am fost în vizita la domnișoara.

Modalitatea de contact: telefon - numărul din topic

Locație 7: Obcini- într-o garsoniera, unde mai are o colega de etnie.

Aspect 6: Pozele nu cred ca sunt reale are sănii lăsați și ii de etnie. 

Oral P : La telefon mi-a comunicat ca prețul este de 150 lei pentru Oral NP, Normal P, Anal P. La fata locului s-au schimbat preturile și mai mult oralul nu-l mai face NP deoarece și-a pus botox 

Tarif: la telefon 150 fin/200 H -- la fata locului 250 finalizarea /350 H

D2D: am plecat complet dezamăgit

Din punctul meu de vedere este de evita. Am observat ca mai avea câteva telefoane în camera care sunau nu gluma.

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

A folosit poze false in Galati, Iasi si acum in Suceava.

O locatie noua, prin Obcini....garsoniera, cu intrarea in bucatarie din dormitor. Bucataria nu are usa, iar holul de la intrare este mic. Cei pudici sau cei ce doresc intimitate, ar trebuii sa evite locatia....ai parte de o experienta "vaginold"... Dupa ce am plecat mi-a venit in minte, ca ar fi fost tare, daca colega, cea din bucatarie ce mai tragea cu ochiul....ar fi dat indicatii de pe margine, precum un regizor de film. 😅 

Am sunat la numarul din titlu, de 2 ori....m-i s-a comunicat OP si NP, 150/300....De ambele ori.Tariful nu a fost schimbat cand am ajuns in locatie....cat despre anal, nu m-i s-a zis nimic.....nu am sunat la anuntul cu total. De ambele ori, mi-a raspuns gagica tanara, are o voce subtire si melodioasa, probabilitate mare sa fie nefumatoare.

Alia, este tinerica, cu un fund marisor si sani medii, putin lasati....Are putin bronz natural, dar vorbeste frumos si se poarta bine, nu cred ca este "de etnie". Pozele postate de mine, reflecta, oarecum realitatea. La fata seamana putin cu Diana14( a fost anul trecut prin SV....a stat pe Viitorului si pe Narciselor). 

Modalitate de contact: Am sunat la numarul din titlu si am convenit o intrevedere in 15 minute.

Locatie 7: Locatia este OK, si zona este OK, discreta, cu locuri de parcare. Nu pot lucra doua fete in locatia respectiva.....este ridicol.....Lipseste usa de la bucatarie,

Aspect 8.5: Mie mi-a placut de ea...chiar ii draguta. Nu este fotomodel, dar as intoarce capul dupa acel fund pe strada.

OP 6.5: Cat sa t-i se scoale pula....mda....nimic deosebit.

NP 6: Comentarii......fara implicare....parca era mai interesata colega decat partenera... Chiar daca a comentat, am dat bine in ea...Se uda natural.

Igiena 8: Epilata necorespunzator....si o igenizare superficiala.. Fara mirosuri...dar nu este OK.

Atitudine 7: Cand a venit momentul "fututului", s-a dus pe apa sambetei, tot ce era dragut la ea. Preocupata de telefon...

Tarif: 150/300 totul protejat.

D2D: 20 min

 

Ai' mai batrana, este smechera......daca asta mica doar comenteaza....aia mare face figuri. Asta mica are bun simt si poti sa ii inchizi gura....dar ai' mare are fata de mahalajoaica....si ii moldoveanca. :P 

In principiu, ii buna de pula, asta tinerica............merita incercata, macar de cei mai curajosi. Celalta matura stie meserie, are experienta in domeniu, se fute bine, dar nu este genul meu....nu se afla in categoria ce o urmaresc eu, plus ca cea matura, controleaza aprig actiunea......vrea sa domine.

 

Cred ca fetele impart anunturile si numerele de telefon...

 

Bafta si ciocane tari!

 

 

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...