Sari la conținut

Roxana 0791220679♥️


roxana12

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Buna , numele meu este Roxana . Am 21 de ani și mâine ajung in oraș vostru pentru prima data . Am 1,57 înălțime , 50 de kg, blonda, sâni naturali și pozele îmi aparțin 100%. 
Serviciile mele sunt ; Oral protejat sau neprotejat(dacă igiena este impecabila )   

normal ( doar protejat )

finalizare corporală

diferite pozitii 

masaj de relaxare la ora

sărutări și mângâieri pe corp

diferite fantezii (în limita bunului simt ) 

69

Programările  se fac pe WhatsApp sau telefonic la numărul afișat. 
😇150 finalizarea(30 minute )

😇300 ora 

Maine o sa revin cu locația și programul de lucru . 🥰

Va pup ♥️F75C8F5E-7D84-4ABC-9250-1DFA2F56B9AC.jpeg.b6f88db6878001bd09514f1a82e55e01.jpeg54D999A3-B2FF-48D2-8AAF-32652C7EF6D7.jpeg.261dcf01d49ee7417c042333924f5b12.jpegD1872923-62CC-4B9F-A8E5-AFE8CA3E6DC1.jpeg.365836052f4c2bacf9ba8cbaca7fad51.jpeg

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
19 minutes ago, roxana12 said:

 

Buna , numele meu este Roxana . Am 21 de ani și mâine ajung in oraș vostru pentru prima data . Am 1,57 înălțime , 50 de kg, blonda, sâni naturali și pozele îmi aparțin 100%. 
Serviciile mele sunt ; Oral protejat sau neprotejat(dacă igiena este impecabila )   

normal ( doar protejat )

finalizare corporală

diferite pozitii 

masaj de relaxare la ora

sărutări și mângâieri pe corp

diferite fantezii (în limita bunului simt ) 

69

Programările  se fac pe WhatsApp sau telefonic la numărul afișat. 
😇150 finalizarea(30 minute )

😇300 ora 

Maine o sa revin cu locația și programul de lucru . 🥰

Va pup ♥️F75C8F5E-7D84-4ABC-9250-1DFA2F56B9AC.jpeg.b6f88db6878001bd09514f1a82e55e01.jpeg54D999A3-B2FF-48D2-8AAF-32652C7EF6D7.jpeg.261dcf01d49ee7417c042333924f5b12.jpegD1872923-62CC-4B9F-A8E5-AFE8CA3E6DC1.jpeg.365836052f4c2bacf9ba8cbaca7fad51.jpeg

Baftă! 😜

  • Like 3
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 20 minute, Amfostaici a spus:

Super prezenta,speram sa fii ok din toate punctele de vedere😁

Și eu sper sa dau de oameni minunați și sa îmi facă plăcere sa va vizitez ☺️🥰 primesc respect, ofer respect ❤️ In general , despre recenziile de aici nu sunt chiar Ok toate .. caracterele diferă , nu toți aveți un comportament Ok și bun simt .. și așa ne fac pe noi sa ne comportam urat și după vin cu bălăriile lor aici.. Doar in momentul vizitei va puteți da seama cum suntem cu adevărat. ☺️

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
16 minutes ago, Amfostaici said:

Maine ma ai ca si client si sigur voi scrie aici dupa🤗

Băiatul cu "acatistul " știe el de ce ii zic asa chiar este un băiat de nota 10.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
1 hour ago, Delfinu92 said:

Ce as veni 😂 dar de cand am fost raportat la sindicatul fetelor si am vazut ca esti si prietena cu membra Sofia, imi este si teama 😂

trebuie pedepsite cu o palmă peste funduleț și un futai pe cinste! 😁

  • Like 4
  • Haha 3
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

vizitat titulara topicului, confirm ca este ea cea din poze, poze care o cam avantajeaza din punctul meu de vedere. Este e o domnisoara draguta, sociabila, inaltime undeva la 1,60, sani fermi, fund frumos. Un lucru care nu se vede in poze, este burtica care este putin cam mare, sincer am crezut ca este gravida. 

Locatia este in Mazepa la G1, apartament curat dotat cu tot ce trebuie, fara miros de tigara. Mi’a fost oferit prosop, putin umed, abia scos de la spalat dupa spusele ei. Sper doar sa nu fi fost folosit inainte de altcineva si pus pe calorifer. 

Actiunea a inceput cu un oral care nu m’a dat pe spate, cred ca m’a si atins cu dintii de cateva ori. La un moment dat, dupa maxim 2 minute mi’a pus prezervativul pe motiv ca si noi barbatii eliminam un lichid atunci cand facem sex si ei nu ii place sa inghita asa ceva. Am incercat sa ii explic ca de obicei acel lichid apare inainte de ejaculare dar nu m’a ascultat si mi’a continuat oralul cu prezervativ. 

La normal, totul protejat bineinteles, am incercat 2 pozitii. Prima a fost LOT unde a fost cat de cat ok iar a doua caprita. A scos cateva gemete care pareau a fi mai mult false, lucru care pentru mine sincer e un mare turn off. Mai bine nu scoti niciun sunet decat sa gemi fals.

Poate sunt eu mai pretentios, dar la cata reclama si’a facut, ma asteptam la ceva mai mult. Astept si alti colegi sa isi dea cu parerea, poate am prins’o eu intr’o perioada mai nasoala.

Per total nu a fost o experienta care sa merite 150 de lei ci mai degraba 100. A doua oara eu nu as mai vizita’o. 

 

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 34 minute, freed00m a spus:

vizitat titulara topicului, confirm ca este ea cea din poze, poze care o cam avantajeaza din punctul meu de vedere. Este e o domnisoara draguta, sociabila, inaltime undeva la 1,60, sani fermi, fund frumos. Un lucru care nu se vede in poze, este burtica care este putin cam mare, sincer am crezut ca este gravida. 

Locatia este in Mazepa la G1, apartament curat dotat cu tot ce trebuie, fara miros de tigara. Mi’a fost oferit prosop, putin umed, abia scos de la spalat dupa spusele ei. Sper doar sa nu fi fost folosit inainte de altcineva si pus pe calorifer. 

Actiunea a inceput cu un oral care nu m’a dat pe spate, cred ca m’a si atins cu dintii de cateva ori. La un moment dat, dupa maxim 2 minute mi’a pus prezervativul pe motiv ca si noi barbatii eliminam un lichid atunci cand facem sex si ei nu ii place sa inghita asa ceva. Am incercat sa ii explic ca de obicei acel lichid apare inainte de ejaculare dar nu m’a ascultat si mi’a continuat oralul cu prezervativ. 

La normal, totul protejat bineinteles, am incercat 2 pozitii. Prima a fost LOT unde a fost cat de cat ok iar a doua caprita. A scos cateva gemete care pareau a fi mai mult false, lucru care pentru mine sincer e un mare turn off. Mai bine nu scoti niciun sunet decat sa gemi fals.

Poate sunt eu mai pretentios, dar la cata reclama si’a facut, ma asteptam la ceva mai mult. Astept si alti colegi sa isi dea cu parerea, poate am prins’o eu intr’o perioada mai nasoala.

Per total nu a fost o experienta care sa merite 150 de lei ci mai degraba 100. A doua oara eu nu as mai vizita’o. 

 

Gusturile nu se discuta . Mulțumesc ☺️☺️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...