Sari la conținut

Roxana 0791220679♥️


roxana12

Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 50 minute, roxana12 a spus:

Eu niciodată nu dau detaliile acestea înainte 😉 așa ca cei de aici sau cei care ma suna stiu lucrul acesta . Așa ca minte la alta usa!

Pai și eu de unde crezi ca le știu? Le-am visat aseară ? 🤔 am discutat telefonic, am ajuns în zona și apoi ai uitat sa mai răspunzi...o sa bat la alta ușa  clar..la a ta nu mai am ce cauta ...stai linistita 😉👍

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 18 ore, Robert700 a spus:

Te asteptam la Oradea Roxana 🙂

Dragilor , mi-a plăcut foarte mult la voi☺️ Sunteți  niște oameni minunați cu care m am înțeles foarte bine  .  O sa revin 🥰🥰

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 7 minute, rechinu00 a spus:

Deci chiar ti-a placut la noi .....   :lol:  ..... apropo, faceti ceva si intre voi doua   ?  :D 

Am dat de oameni chiar Ok, cu mici excepții de la cei care încă nu m au vizitat .. 

intre noi nu facem 🙈☺️

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare tuturor,

Încep prin a întreba de curiozitate de ce totuși nu sunt recenzii pentru titulara acestui topic.

Eu recunosc că nu am apucat, abia am revenit pe meleaguri cu internet (crunt nene in țările fără internet) - deci îmi cer scuze. După ce am fost la ea, am plecat val vârtej la aeroport.

Locația la A-uri in Tiglina.

Halat: 150 nr.

Pozele sunt reale.

Fumdulețul este prezent dar nici așa bombat ca în poză.

Tatele sunt ca in poza dar nu prea poți sa te iei de ele pe. Motiv ca sunt sensibile.

Are puțină burtică, adică e puțin umflată (nu de la grăsime) dacă am înțeles bine trecuse printr-o sarcină.

Oral protejat: 9 are mai multe viteze, iti arunca priviri, se bate cu Denis peste limba.

Normal: 8 am început cu LOT,  se mișcă bine, apoi am trecut la caprita si tot acolo am si finalizat.

 

Per ansamblu da e de vizitat, carnea tarisoara pe ea, politicoasa, nu m-a grăbit.

Notă generala 8

Aș fi vrut sa o vizitez si pe colega ei Alice dar nu am mai apucat.

Totuși repet, puține spre nici o recenzie de când a venit.

 

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...