Sari la conținut

VREAU BABĂ !!!


Postări Recomandate

Acum 17 minute, alexazerty a spus:

Incearca la sianna sau annona, not gonna lie, chiar sunt trecute de 50 dar se cred dau tinere pe aici

 

la fel de singur si trist ai ramas... incearca si tu altceva ca o sa ajungi labarul forumului

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
1 hour ago, claudiupalan said:

Sărut mâna, cum pot sa dau de dumneavoastră? Un număr de telefon îmi puteți oferi? 😘

O gasesti in primele zile ale lunii,in fata casei de pensii din Constanta,isi incaseaza drepturile:):)

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Indecisu
Reputație: 0
Acum 27 minute, Futanaki a spus:

iti recomand cu caldura....este tot ce ai nevoie in materie de experienta, la varsta ei unele femei au nepoti la scoala.

 

 

Asa este ... insa doamna mai are probleme cu spatele 😀, nu se fute in draci plus ca pe salteaua de pe jos anumite chestii sunt inconfortabile.

Link spre comentariu
Acum 2 ore, money_talks a spus:

O gasesti in primele zile ale lunii,in fata casei de pensii din Constanta,isi incaseaza drepturile:):)

 

tu esti ala de stai la coltul cladirii cu mana intinsa?

ntz ntz ntz... bietul de tine! ma astept sa te gasesc pe patratelul tau ... am niste firfirei sa-ti las

 

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
7 hours ago, anonna said:

 

tu esti ala de stai la coltul cladirii cu mana intinsa?

ntz ntz ntz... bietul de tine! ma astept sa te gasesc pe patratelul tau ... am niste firfirei sa-ti las

 

Mamaie,tu n-ai bani sa treci strada,daramite sa mai dai si de pomana

PS:Pune o poza cu flocii de la cur si pasarica,ca sa te vada lumea ce focar de infectie esti

Link spre comentariu
Acum 34 minute, money_talks a spus:

Mamaie,tu n-ai bani sa treci strada,daramite sa mai dai si de pomana

PS:Pune o poza cu flocii de la cur si pasarica,ca sa te vada lumea ce focar de infectie esti

retardel, alea nu sunt ieftine... de vrei sa vezi, tre' sa platesti ... lasa, maica, nu saracesc de-mi fac pomana cu un amarat! dar din dar se face rai!... sa nu pierzi coltul ca ratezi firfireii

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu inteleg de ce esti asa de disperat.Sunt o gramada de babe pe Publi 24 si pe Anuntul.Una pe la Progresu,cerd ca are 60 de ani,alta prin Dorobanti,care este pe piata de vre-o 20 de ani,mai este mama Ana,veterana,cred ca are cam 65,alte doua ,trecute bine de 50,la Lidl in Berceni,Vera matroana de la Mihai Bravu si astea la o scurta aducere aminte.Sunt cu mult mai multe,doar sa cauti...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...