Sari la conținut

Malina 💜💜💜NOUA ÎN DOMENIU💋💋💋 0767447178


Postări Recomandate

  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Ce mai faceti tovarasii mei futaciosi ?

 

Am fost de curand la aceasta domnisoara si ma gandeam sa va impartasesc cateva impresii, cuvinte, pareri etc...

 

In primul rand tipa nu este slabuta. In mod clar are cateva kilograme care se vad frumos pe burtica si pe copanele😀 Dar avand in vedere ca imi plac BBW si copanelele🤗....nu am ce zice

 

La baie.......zici ca eram in facultate cu 4 colegi....care se spalau si lasau o mizerie pe nedescris. Floci in cada, lame de ras aruncate peste tot....gel de dus....erau doua sticle acolo dar aproape terminate. Para de dus sau capul ala era intr-o parte.....furtunul aruncat in alta parte 🤣 A trebuit sa le imbin ca sa ma spal ca lumea desi nu pot sa ma intreb.....oare de ce l-or fi desfacut in primul rand ?🤨

 

Tipa in sine mi s-a parut super ok. Un fund frumos si alb cu niste tate dragute. Plus tatuaje......am o slabiciune pentru fetele tatuate😅

Mi s-a parut tipa...o incepatoare...care s-a apucat de treaba asta doar sa faca niste bani rapid. Probabil colega i-ar fi zis..."hai fata sa ne futem pe bani"....si uite asa au ajuns in capitala😋

Din punctul meu de vedere si tinand cont de preturile practicate mi s-a parut o experienta ok.  

 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara 

Sambata seara ,am vizitata-o pe Malina ,prorgramarea a fost realizata pe  whats app ,care a foat respectata de ambele parti .ajuns in locatie am fost invitat la o tigare si am fost servit cu un pahar cu apa Malina este o tipa inalta ,170 inaltime  bruneta , si cu forme vizibile .este amabila ,zambareata ,educata si mi ,a vorbit cu mult respect ,dupa tigare m -a rugat sa ii permit sa merga la baie pt igienizare .

ON -  umed  destul de adanc ,o ia pe toata in gura cu atentie la sateliti ,pe care ii linge si  ii suge .am rugat-o sa schimbam cateva pozitii (in genunci in fata patului , intinsa pe spate cu capul in jos )unde s -a conformat fara sa comenteze 

NP - se simte bine ,este stramta .

GFE- ofera sarutari atingeri mangaieri,

Pe perioada vizitei nu m -am simtit grabit si o sa mai revin pentru oralul adanc prestat de Malina ..

 

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, marian iancu 0507 a spus:

Buna seara 

Sambata seara ,am vizitata-o pe Malina ,prorgramarea a fost realizata pe  whats app ,care a foat respectata de ambele parti .ajuns in locatie am fost invitat la o tigare si am fost servit cu un pahar cu apa Malina este o tipa inalta ,170 inaltime  bruneta , si cu forme vizibile .este amabila ,zambareata ,educata si mi ,a vorbit cu mult respect ,dupa tigare m -a rugat sa ii permit sa merga la baie pt igienizare .

ON -  umed  destul de adanc ,o ia pe toata in gura cu atentie la sateliti ,pe care ii linge si  ii suge .am rugat-o sa schimbam cateva pozitii (in genunci in fata patului , intinsa pe spate cu capul in jos )unde s -a conformat fara sa comenteze 

NP - se simte bine ,este stramta .

GFE- ofera sarutari atingeri mangaieri,

Pe perioada vizitei nu m -am simtit grabit si o sa mai revin pentru oralul adanc prestat de Malina ..

 

Multumesc pentru vizita ...🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...