Sari la conținut

A fost cineva 0784 039 388?


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:aici
  • Oras:aici

E o tepara urata si penibila, genul centurista fara dinti, mica si indesata, de cand am intrat pe usa, altceva decat mai da si tu 100 nu a mai zis... I am zis initial ca stau la o finalizare dar cand am vazut ce aratare si ce comportament.... M am carat rapid.... Nu merita nici efortul sa o suni... Dar iti dai seama de la telefon ca e nasoala treaba... Eu am zis sa vad cu ochii mei si am vazut... Si am plecat.... Nu recomand 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 08.11.2021 la 18:02, gicasculea a spus:

E o tepara urata si penibila, genul centurista fara dinti, mica si indesata, de cand am intrat pe usa, altceva decat mai da si tu 100 nu a mai zis... I am zis initial ca stau la o finalizare dar cand am vazut ce aratare si ce comportament.... M am carat rapid.... Nu merita nici efortul sa o suni... Dar iti dai seama de la telefon ca e nasoala treaba... Eu am zis sa vad cu ochii mei si am vazut... Si am plecat.... Nu recomand 

Multam de sacrificiu colegu si imi pare rau ca ai trecut prin asa ceva

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 08.11.2021 la 18:02, gicasculea a spus:

E o tepara urata si penibila, genul centurista fara dinti, mica si indesata, de cand am intrat pe usa, altceva decat mai da si tu 100 nu a mai zis... I am zis initial ca stau la o finalizare dar cand am vazut ce aratare si ce comportament.... M am carat rapid.... Nu merita nici efortul sa o suni... Dar iti dai seama de la telefon ca e nasoala treaba... Eu am zis sa vad cu ochii mei si am vazut... Si am plecat.... Nu recomand 

Măcar i-ai dat o muie??? 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...