Sari la conținut

Antonia... ❤️0737961614🔞


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
1 oră în urmă, boss life a spus:

E destul de grasa, trebuia sa îmi dau seama după sânii lăsați. Un fel de fast-fuck și ea și prietena ei, am dat ochii cu încă vreo doi băieți.

Nu recomand.

NU ȘTIU DACĂ SĂ RAD SAU SĂ PLÂNG 

😂😭😂😭😂😭😂😭😂😭

 

realizezi cât de trasă de păr și forțată e "recenzia " ta ?

Și contul tău 

ȘI NUMELE DE CONT

și "Timingul"

.........

E de-a dreptul ridicol.....

LE-AI FUTUT PE amândouă și ai dat cu ochii de vreo 2 băieți....

MAI TAIE FRATE DIN DUME ......

CÂND,  CUM,  UNDE AI DAT CU OCHII.....

ERAU în cameră cu tine probabil și ați avut un schimb de priviri în timp ce le futeai pe ambele 

  • Like 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, boss life a spus:

E destul de grasa, trebuia sa îmi dau seama după sânii lăsați. Un fel de fast-fuck și ea și prietena ei, am dat ochii cu încă vreo doi băieți.

Nu recomand.

Așa este, nu sunt cea mai slaba! 

Dar am scris clar ca am 65 de kg, nu știu la ce v-ați asteptat. Pe lângă ca sunt plinuță nu cred ca am un format urat la corp, am cur, am țațe și urâta nu ma consider și nici alții . Am încercat sa fac pe toți sa se simtă bine in prezența mea și uneori chiar V-am ținut si peste timp. Nu sunt pe Fast Fuck!!! Dar nu sunt eu de vina dacă tu te-ai dat drumul repede. 

Pe lângă asta nu ai dat ochii cu clienți de ai mei, eu am toate programările puse la punct încât sa nu va intersectați. Au fost clienții colegei mele. 

Va pupic! 😘🥰

Link spre comentariu
Acum 21 minute, bebe2014 a spus:

NU ȘTIU DACĂ SĂ RAD SAU SĂ PLÂNG 

😂😭😂😭😂😭😂😭😂😭

 

realizezi cât de trasă de păr și forțată e "recenzia " ta ?

Și contul tău 

ȘI NUMELE DE CONT

și "Timingul"

.........

E de-a dreptul ridicol.....

LE-AI FUTUT PE amândouă și ai dat cu ochii de vreo 2 băieți....

MAI TAIE FRATE DIN DUME ......

CÂND,  CUM,  UNDE AI DAT CU OCHII.....

ERAU în cameră cu tine probabil și ați avut un schimb de priviri în timp ce le futeai pe ambele 

Du-te frate și vezi cu ochii tai, eu am încerc sa ajut pe altii

Link spre comentariu
5 minutes ago, Antonia311 said:

Așa este, nu sunt cea mai slaba! 

Dar am scris clar ca am 65 de kg, nu știu la ce v-ați asteptat. Pe lângă ca sunt plinuță nu cred ca am un format urat la corp, am cur, am țațe și urâta nu ma consider și nici alții . Am încercat sa fac pe toți sa se simtă bine in prezența mea și uneori chiar V-am ținut si peste timp. Nu sunt pe Fast Fuck!!! Dar nu sunt eu de vina dacă tu te-ai dat drumul repede. 

Pe lângă asta nu ai dat ochii cu clienți de ai mei, eu am toate programările puse la punct încât sa nu va intersectați. Au fost clienții colegei mele. 

Va pupic! 😘🥰

Arăți bine nu lua în considerare comentariile răutăcioase! Nu are rost. 😉

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
2 minutes ago, eturit said:

S a "maturizat" domnisoara,  dupa atata pu la, (acum cateva zile avea 22 , nu?)

Link spre comentariu
La 06.11.2021 la 15:24, boss life a spus:

E destul de grasa, trebuia sa îmi dau seama după sânii lăsați. Un fel de fast-fuck și ea și prietena ei, am dat ochii cu încă vreo doi băieți.

Nu recomand.

Practic tipa e una dintre fetele care fac trotuarul in zona Mihai Bravu seara.  Dar ca a lasat-o pestele sa urce in casa.

Poteze furate sunt o gluma proasta.

Nici platit nu o lasam sa se atinga de  mine. Poate iau naiba ceva.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, Didu12 a spus:

Practic tipa e una dintre fetele care fac trotuarul in zona Mihai Bravu seara.  Dar ca a lasat-o pestele sa urce in casa.

Poteze furate sunt o gluma proasta.

Nici platit nu o lasam sa se atinga de  mine. Poate iau naiba ceva.

Învață sa scrii înainte sa comentezi aiurea!  

Plus de asta vorbești foarte prost, îți dai seama cât de pebilbil ești? Te-ai făcut un cont doar sa ma denigrezi pe mine! 

Pur și simplu patetic! 😘

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Militari Residence
  • Oras:Militari Residence
12 minutes ago, Antonia311 said:

Învață sa scrii înainte sa comentezi aiurea!  

Plus de asta vorbești foarte prost, îți dai seama cât de pebilbil ești? Te-ai făcut un cont doar sa ma denigrezi pe mine! 

Pur și simplu patetic! 😘

pebilbil? nu e mirare ca n-ai reusit niciodata sa fii altceva decat centurista, esti proasta si agramata de bubui, peste faptul ca esti o scroafa dezgustatoare. du-te la scoala si sala si mai intoarce-te pe aici. nu te-as fute daca imi platesti.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 ore, Antonia311 a spus:

Va astept pe whatsapp pentru programari, si va ofer poza necenzurată! 🔞🔞💋

7FE4E3C2-1818-459C-9C09-6D21D37BAE7F.jpeg

Pune intai poze necenzurate si supa o sa fie coada la programari. Intai sy vedem  si noi despre ce  vorba.....😉🤗

Link spre comentariu
Acum 8 ore, turculetz a spus:

pebilbil? nu e mirare ca n-ai reusit niciodata sa fii altceva decat centurista, esti proasta si agramata de bubui, peste faptul ca esti o scroafa dezgustatoare. du-te la scoala si sala si mai intoarce-te pe aici. nu te-as fute daca imi platesti.

Centuristă? De unde știi tu ca ca sunt centuristă? Am fost colega cu ma-ta cumva? 

Toti sunteți tari in pula aici pe site, nu știe nimeni cine sunteți, cum arătați și normal ca vorbiți aiurea! Dar și voi ăștia care comentați prost sunteți urâți cu draci. Dar noi nu putem comenta nimic de voi, și chiar dacă am putea nu am fii atât de nesimțite.  

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 52 minute, Antonia311 a spus:

Buna iubiricii, 

azi îmi incep programul de la 17:00 

am revenit pe Mihai Bravu 

va astept pe whatsapp pentru programării 

va pupacesc 😘💋💋

02CC08B9-EF41-4DF8-A7CA-3D824B3F8C97.jpeg

10148E48-A8FA-4ED9-9E8F-0708E3D73837.jpeg

Frumos ce se vede.....dar pune o piza cu tine in picioare de la gat pana la talpi, asa e rupta din "context"....ajuta ne sa ne edificam si m ai castigat😚

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...