Sari la conținut

Ella Bruneta 0750148864


Postări Recomandate

  • Oras:BOGOTA
  • Oras:BOGOTA

Calatorie  Băile-Herculane vs București,  oprit pentru alimentare la Slatina si răsfoind un pic forum pentru o descărcare rapidă,  am optat să fac o vizită la respectiva topicului,  atras de pozele si recenziile bune de pe orașele unde a mai activat ,si a fost alegerea perfecta. Sunat si programat foarte repede am ajuns la locație dupa ce ma învârtit un pic Ioana ( navigatorul) dar a fost înțelegătoare fata.  Locația de nota 9 , curat in apartament cu tot ce trebuie,  daca nu era etajul 4 era de 10, eu fiind mai greoi 😂
Socializat puțin,  apoi trecut la acțiune 😁
ON de nota 9 , umed,  încercare de deep, bătut peste limbă cu jucăria,  priviri perverse 
NP 9 , schimbă orice poziție îți place,  nu comentează iar in pozitia doggy priveliștea e minunată,  dă ceva contre cu mici gemete , păsărică dulce si cărnoasă bună de lins
Fata de nota 9 , frumoasă,  înaltă brunetă  cu niste sâni ca două pere numai bune de gustat, curată si parfumată 
Atitudine 10, este pro-client,  se face plăcută,  atentă la detalii 
Amenda 100 de Lei plătiți înainte fără să zică ea 
De recomandat DA , iar daca imi permiteți un sfat futacioși,  nu e de ratat ( raport calitate-preț) 
Te sărut dragă mea si mulțumesc pentru primire , acum in drum spre Capitală merg cu zâmbetul pe buze🙈
Toate cele bune oameni dragi👍

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 56 minute, Gargaun a spus:

Calatorie  Băile-Herculane vs București,  oprit pentru alimentare la Slatina si răsfoind un pic forum pentru o descărcare rapidă,  am optat să fac o vizită la respectiva topicului,  atras de pozele si recenziile bune de pe orașele unde a mai activat ,si a fost alegerea perfecta. Sunat si programat foarte repede am ajuns la locație dupa ce ma învârtit un pic Ioana ( navigatorul) dar a fost înțelegătoare fata.  Locația de nota 9 , curat in apartament cu tot ce trebuie,  daca nu era etajul 4 era de 10, eu fiind mai greoi 😂
Socializat puțin,  apoi trecut la acțiune 😁
ON de nota 9 , umed,  încercare de deep, bătut peste limbă cu jucăria,  priviri perverse 
NP 9 , schimbă orice poziție îți place,  nu comentează iar in pozitia doggy priveliștea e minunată,  dă ceva contre cu mici gemete , păsărică dulce si cărnoasă bună de lins
Fata de nota 9 , frumoasă,  înaltă brunetă  cu niste sâni ca două pere numai bune de gustat, curată si parfumată 
Atitudine 10, este pro-client,  se face plăcută,  atentă la detalii 
Amenda 100 de Lei plătiți înainte fără să zică ea 
De recomandat DA , iar daca imi permiteți un sfat futacioși,  nu e de ratat ( raport calitate-preț) 
Te sărut dragă mea si mulțumesc pentru primire , acum in drum spre Capitală merg cu zâmbetul pe buze🙈
Toate cele bune oameni dragi👍

Mulțumesc pentru vizită , pe pup 😘😘😘  și ne vedem la București cand ajung🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 19 minute, fixlagaura a spus:

Buna . Prin Vl nu ajungi ? Pupici si iti cer scuze pentru deranj , la fel si slatinenilor ! 

Bună 😘

Am fost nu demult in Vâlcea si nu stiu exact  o  dată când mă voi întoarce,  posibil prin Ianuarie însă voi anunța pe Forumul de VL înainte cu siguranță 😜

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Disponibila
  • Oras:Slatina
  • Disponibila

Salutare,

Am vizitat domnisoara cu pricina . Seamana cu domnisoara din poze , este mai corpolenta dar nu grasa . Sa executat un ON cu finalizare orala .

Ca note ...

Aspect : 7.5 - 8 ( arata bine dar nu e pe gustul meu )

Locatie : 9 ( garsoniera arata bine , blocul ........ )

Prestatia  ( ON ) : 7  ( semi robotic cu ceva atentie la zone adiacente , fara sunete dar umed si cu ceva tente de deep )

Nu pot da nota mai mare avand in vedere oralul prestat de Roberta , Daria sau Maria .

De revenit ... eu personal nu dar REPET nu arata rau , nu presteaza rau doar ca nu e genul meu .

Bafta

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 39 minute, kevinody a spus:

Salutare,

Am vizitat domnisoara cu pricina . Seamana cu domnisoara din poze , este mai corpolenta dar nu grasa . Sa executat un ON cu finalizare orala .

Ca note ...

Aspect : 7.5 - 8 ( arata bine dar nu e pe gustul meu )

Locatie : 9 ( garsoniera arata bine , blocul ........ )

Prestatia  ( ON ) : 7  ( semi robotic cu ceva atentie la zone adiacente , fara sunete dar umed si cu ceva tente de deep )

Nu pot da nota mai mare avand in vedere oralul prestat de Roberta , Daria sau Maria .

De revenit ... eu personal nu dar REPET nu arata rau , nu presteaza rau doar ca nu e genul meu .

Bafta

Bună @kevinody, îți mulțumesc  si apreciez sinceritatea ta din recenzie, asa cum îmi accept laudele imi pot accepta si criticile  totuși vreau sa precizez ceva : pozele sunt ale mele iar tu ești  primul care zice ca seamănă cu pozele, cine mia călcat pragul știe asta foarte bine iar daca citești topicurile mele pe alte orașe unde am activat ai sa te convingi ca sunt persoane care confirmă asta,  în plus multe din poze sunt facute chiar de clienții mei🤭 iar cealaltă chestie unde zici ca nu sunt pe placul tău,  nu pot fi pe placul tuturor dar puteai sa zici asta la început și chiar dacă nu rămâneai nu era cu supărare te asigur😉

Te pup si succes pe viitor la ce iti place😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 21 minute, BrunetaXXX a spus:

Bună @kevinody, îți mulțumesc  si apreciez sinceritatea ta din recenzie, asa cum îmi accept laudele imi pot accepta si criticile  totuși vreau sa precizez ceva : pozele sunt ale mele iar tu ești  primul care zice ca seamănă cu pozele, cine mia călcat pragul știe asta foarte bine iar daca citești topicurile mele pe alte orașe unde am activat ai sa te convingi ca sunt persoane care confirmă asta,  în plus multe din poze sunt facute chiar de clienții mei🤭 iar cealaltă chestie unde zici ca nu sunt pe placul tău,  nu pot fi pe placul tuturor dar puteai sa zici asta la început și chiar dacă nu rămâneai nu era cu supărare te asigur😉

Te pup si succes pe viitor la ce iti place😘

Dacă nici tu nu mai ești reală,  atunci eu sunt Patriarhul Daniel😂

Te pup 😘 si scz ca am intervenit 🤗

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Disponibila
  • Oras:Slatina
  • Disponibila

nu am spus ca nu esti tu in poze dar cred ca in anumite poze chiar arati mai bine decat in realitate . REPET nu am zis ca arati rau dar ca nu esti pe gulstul meu . atata tot . nu trebuie sa fi suparata pe treaba asta .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina olt
  • Oras:Slatina olt
Acum 18 ore, BrunetaXXX a spus:

Hristos a înviat dragilor și Paște fericit tuturor 🤗😘🤗

De mâine după ora 15 voi fi disponibilă la voi în oraș pentru câteva zile😁

Bună!  Ai ajuns în slatina ?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...