Sari la conținut

Betti Blonda (0745) 878 013


Betti

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

 

Buna, dragilor ! De astăzi ma găsiți in orașul vostru in zona Iulius Mall. Pozele îmi aparțin 100%, sunt o fata respectuoasa, pasionala, dornica sa ți îndeplinesc fanteziile și plăcerile trupești. Dacă te ai saturat sa mergi la locația fetelor și sa găsești fete a căror poze nu le aparțin, sau te grăbesc și nu te satisfac, te invit la mine sa ți demonstrez ca se poate și altfel. 

Prețurile mele sunt:  150 de lei finalizarea  300 de lei o ora (2 finalizări)

 te aștept sa petrecem împreuna clipe de neuitat.

Disponibila 13:00-21:00 va aștept la răsfăț 🥰🥰😘😘😘😘24D842B5-B915-4A1E-970F-486E63A0FC43.jpeg.595f2155644a306653861fd421024f75.jpegEA2C0391-68E7-4E33-A32F-286E5BD375B1.jpeg.7f702e6eaa940092562b588a903ad4de.jpeg6EB4F105-6269-4F4C-8D8E-94B62D7B8111.jpeg.7ce3a58e34eb9744b230dd94d6e65e4c.jpeg

Telefon : (0745) 878 013

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator ExtraLuv
Reputație: 0
Acum 7 minute, Betti a spus:

 

 

Buna, dragilor ! De astăzi ma găsiți in orașul vostru in zona Iulius Mall. Pozele îmi aparțin 100%, sunt o fata respectuoasa, pasionala, dornica sa ți îndeplinesc fanteziile și plăcerile trupești. Dacă te ai saturat sa mergi la locația fetelor și sa găsești fete a căror poze nu le aparțin, sau te grăbesc și nu te satisfac, te invit la mine sa ți demonstrez ca se poate și altfel. 

Prețurile mele sunt:  150 de lei finalizarea  300 de lei o ora (2 finalizări)

 te aștept sa petrecem împreuna clipe de neuitat.

Disponibila 13:00-21:00 va aștept la răsfăț 🥰🥰😘😘😘😘24D842B5-B915-4A1E-970F-486E63A0FC43.jpeg.595f2155644a306653861fd421024f75.jpegEA2C0391-68E7-4E33-A32F-286E5BD375B1.jpeg.7f702e6eaa940092562b588a903ad4de.jpeg6EB4F105-6269-4F4C-8D8E-94B62D7B8111.jpeg.7ce3a58e34eb9744b230dd94d6e65e4c.jpeg

Telefon : (0745) 878 013

 

Singura sau cu colega? :D 
De asa ceva avea nevoie clujul!!!! 
Te pup Betti

P.s de ce unele fete dragute care arata foarte ok din punct de vedere fizionomic gen Betti, Bryana etc au finalizarea 150? si grasele urate sau stirbele in gurita au 200 ? intreb si eu

Link spre comentariu
  • Oras:Terra
  • Oras:Terra
Acum 9 minute, Betti a spus:

 

 

Buna, dragilor ! De astăzi ma găsiți in orașul vostru in zona Iulius Mall. Pozele îmi aparțin 100%, sunt o fata respectuoasa, pasionala, dornica sa ți îndeplinesc fanteziile și plăcerile trupești. Dacă te ai saturat sa mergi la locația fetelor și sa găsești fete a căror poze nu le aparțin, sau te grăbesc și nu te satisfac, te invit la mine sa ți demonstrez ca se poate și altfel. 

Prețurile mele sunt:  150 de lei finalizarea  300 de lei o ora (2 finalizări)

 te aștept sa petrecem împreuna clipe de neuitat.

Disponibila 13:00-21:00 va aștept la răsfăț 🥰🥰😘😘😘😘24D842B5-B915-4A1E-970F-486E63A0FC43.jpeg.595f2155644a306653861fd421024f75.jpegEA2C0391-68E7-4E33-A32F-286E5BD375B1.jpeg.7f702e6eaa940092562b588a903ad4de.jpeg6EB4F105-6269-4F4C-8D8E-94B62D7B8111.jpeg.7ce3a58e34eb9744b230dd94d6e65e4c.jpeg

Telefon : (0745) 878 013

 

Am sti si noi daca se poate, cam ce ne poti oferi,  ca daca si dumneata esti cu op/np, no fk, no cim/cof, nu aia si nu alta, atunci ne despărțim inainte sa ne cunoaștem.😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 6 minute, bitchmannn a spus:

Am sti si noi daca se poate, cam ce ne poti oferi,  ca daca si dumneata esti cu op/np, no fk, no cim/cof, nu aia si nu alta, atunci ne despărțim inainte sa ne cunoaștem.😉

53633606-D324-4B27-99ED-912F6E4E28A7.png.31581407c16b10dea7794d9c7d33e4e5.png
 

aici sunt afișate serviciile mele😅😘

Link spre comentariu
40 minutes ago, ExtraLuv said:

Singura sau cu colega? :D 
De asa ceva avea nevoie clujul!!!! 
Te pup Betti

P.s de ce unele fete dragute care arata foarte ok din punct de vedere fizionomic gen Betti, Bryana etc au finalizarea 150? si grasele urate sau stirbele in gurita au 200 ? intreb si eu

Te-a lămurit fata cu lista serviciilor,nu?

150 finalizare in balon, nimic wow,pe când la alea cu 200,"urate" cum le zici tu,cim,cof.....

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 5 ore, ExtraLuv a spus:

Singura sau cu colega? :D 
De asa ceva avea nevoie clujul!!!! 
Te pup Betti

P.s de ce unele fete dragute care arata foarte ok din punct de vedere fizionomic gen Betti, Bryana etc au finalizarea 150? si grasele urate sau stirbele in gurita au 200 ? intreb si eu

Singura. Te pup dulce 😘😘

Link spre comentariu
Acum 9 ore, bitchmannn a spus:

Am sti si noi daca se poate, cam ce ne poti oferi,  ca daca si dumneata esti cu op/np, no fk, no cim/cof, nu aia si nu alta, atunci ne despărțim inainte sa ne cunoaștem.😉

boss, normal ca nu face cim cof fk sau anal.. alea sunt disponibile doar pt yuby ! am observat un fel de ,,trending,, mai nou, nu mai fac astea nimic bagamias pula in ele ,  o sa vezi ca in viitorul apropiat nici ON nu vor mai face tine minte vorbele mele !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Terra
  • Oras:Terra
1 oră în urmă, Kiwi65 a spus:

boss, normal ca nu face cim cof fk sau anal.. alea sunt disponibile doar pt yuby ! am observat un fel de ,,trending,, mai nou, nu mai fac astea nimic bagamias pula in ele ,  o sa vezi ca in viitorul apropiat nici ON nu vor mai face tine minte vorbele mele !

Mergem  la alea care fac, tot timpul o sa fie care o sa faca,  deci nu e stres, eu am fost azi la una maxima, care dupa ce apuci sa futi asa ceva, de restu nu iti mai pasa..

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator silviudulce
Reputație: 0
33 minutes ago, bitchmannn said:

Mergem  la alea care fac, tot timpul o sa fie care o sa faca,  deci nu e stres, eu am fost azi la una maxima, care dupa ce apuci sa futi asa ceva, de restu nu iti mai pasa..

Eiii, acuma spune-ne cine te-a multumit asa bine daca tot ai lansat bomba

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 3 ore, Kiwi65 a spus:

boss, normal ca nu face cim cof fk sau anal.. alea sunt disponibile doar pt yuby ! am observat un fel de ,,trending,, mai nou, nu mai fac astea nimic bagamias pula in ele ,  o sa vezi ca in viitorul apropiat nici ON nu vor mai face tine minte vorbele mele !

Nu cred ca e cazul să vorbim urat😅 e vorba strict de deciziile noastre. Fiecare face ce vrea până la urmă având în vedere faptul că este și corpul nostru. Nu este salvat nimic pentru nimeni și nu este un "trending", este strict alegerea fetei care lucrează serviciile pe care dorește să le presteze, cum de altfel  este și decizia celui care plătește dacă dorește să vină sau nu,  dar nu are  sens să adresezi cuvinte urâte unor femei care lucrează în această industrie. Arata doar  lipsa  de  respect și atât. Doar  pentru  ca facem această meserie nu inseamna ca nu punem la suflet cuvintele urâte sau ca nu ne afectează, până la urmă suntem și noi femei. 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Imi cer scuze ca intervin😁dar vreau sa va spun ca merita sa o bifati pe Betti❤

Am trecut pe la ea si nu am fost dezamagit😁😎

Intradevar din pacate nu are in meniu fk si cim dar compenseaza prin atitudine si servicii😁

Spor sa aveti💪

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 3 ore, rechinii77 a spus:

Imi cer scuze ca intervin😁dar vreau sa va spun ca merita sa o bifati pe Betti❤

Am trecut pe la ea si nu am fost dezamagit😁😎

Intradevar din pacate nu are in meniu fk si cim dar compenseaza prin atitudine si servicii😁

Spor sa aveti💪

 

Te pup dulce 🥰🥰🥰🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 3 ore, rechinii77 a spus:

Imi cer scuze ca intervin😁dar vreau sa va spun ca merita sa o bifati pe Betti❤

Am trecut pe la ea si nu am fost dezamagit😁😎

Intradevar din pacate nu are in meniu fk si cim dar compenseaza prin atitudine si servicii😁

Spor sa aveti💪

 

Prietene noi am mai avut niste schimburi de opinii, pe oradea parca, insa daca fata asta e la cluj, lasa clujenii sa vada cu ochii lor cum e fata, nu basme cu zane si unicorni si eu pot scrie despre unele ca fata e de ciocolata, iar nea caisă sa mearga la ea, el taran fiind si sa nu fie tratat calumea, ca dupa sa imi scrie pe aici sau in alta parte "pai la recomandarea ta m-am dus!" Comprende?

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 oră în urmă, Baddboykills a spus:

Prietene noi am mai avut niste schimburi de opinii, pe oradea parca, insa daca fata asta e la cluj, lasa clujenii sa vada cu ochii lor cum e fata, nu basme cu zane si unicorni si eu pot scrie despre unele ca fata e de ciocolata, iar nea caisă sa mearga la ea, el taran fiind si sa nu fie tratat calumea, ca dupa sa imi scrie pe aici sau in alta parte "pai la recomandarea ta m-am dus!" Comprende?

Da prietene😁te inteleg!

Avand in vedere ca am vizitato pe mandra si a fost ok😎nu cred ca fac un lucru rau daca zic ca merita bifata pt ca de asta cred ca suntem aici😅si eu si tu ca sa ne da.m cu pararea si sa ne ajutam!cred ca nu gresesc cu ceva...comprende!?

Iar la o adica fiecare face ce vrea cu banii lui.

Spor sa ai la mandre💣

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 7 minute, rechinii77 a spus:

Da prietene😁te inteleg!

Avand in vedere ca am vizitato pe mandra si a fost ok😎nu cred ca fac un lucru rau daca zic ca merita bifata pt ca de asta cred ca suntem aici😅si eu si tu ca sa ne da.m cu pararea si sa ne ajutam!cred ca nu gresesc cu ceva...comprende!?

Iar la o adica fiecare face ce vrea cu banii lui.

Spor sa ai la mandre💣

Spor si tie, ai grija ca "e multe si e grele"🍻

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...