Sari la conținut

Nicoleta matură - 0746128174


Vizitator anonim9207

Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Salutari. Și eu sunt curios dacă a fost cineva la ea. Am vb cu ea la telefon a zis ca face finalizare orală si alte fantezii la 200 de lei. Mia spus ca 2 finlalizari la bani ăștia. Avea locație undeva pe Mărășești 4 sau 5. Pare reala din poze. Dacă o cauți pe whatsapp după număr are o poza și cu fața de asta spun ca cred ca este ea din poze de pe publi. Și pe mine ma bate gândul sa merg la ea

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Am fost eu. A mai fost pe la

noi faptura asta. Femeia ii tiglele cazute de pe acoperis. Nu este normala. Tot imi povestea ca ea a fost medic si ca i-a murit copilu in accident si prostii de astea😂. Oral slab iar la normal am luat-o capra…dupa un timp de pompat m-a lovit un miros groaznic de era sa vomit pe ea 🤢🤢🤢 am dat rapid sa ma termin si plecat am fost. M-a tinut si 10 minute pe hol pana isi prinde ea parul. De evitat din partea mea. Apropo,odata m-a sunat seara la 12 pe whats app 🤦‍♂️Este ticnita rau de tot.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0763264565
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0763264565
  • Oras:Romania
Acum 55 minute, relurelu1313 a spus:

Se pare ca nu. Dar pare interesanta oricum 🤫🤫🤫

Corp am văzut ca are bun.....am vb pe whatsapp si a spus ca jumate româncă jumate unguroaica.

as trece pe la ea dar nu sunt in țară momentan. 

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
Acum 18 ore, dhl123 a spus:

Am fost eu. A mai fost pe la

noi faptura asta. Femeia ii tiglele cazute de pe acoperis. Nu este normala. Tot imi povestea ca ea a fost medic si ca i-a murit copilu in accident si prostii de astea😂. Oral slab iar la normal am luat-o capra…dupa un timp de pompat m-a lovit un miros groaznic de era sa vomit pe ea 🤢🤢🤢 am dat rapid sa ma termin si plecat am fost. M-a tinut si 10 minute pe hol pana isi prinde ea parul. De evitat din partea mea. Apropo,odata m-a sunat seara la 12 pe whats app 🤦‍♂️Este ticnita rau de tot.

Subscriu la chestia cu tziglele. Are de lucrat la mansarda 😂 Deci...ce am patzit ieri. I-am salvat numarul in telefon si i-am trimis pe la ora 11.00 un mesaj pe whatsapp: ce servicii ai si ce pretzuri? Nu a raspuns. Pe la ora 23.30 suna telefonul. Era la incarcat. Am si sarit rapid calare pe el. Am inchis, a sunat rapid a doua oara. Am inchis din nou. A sunat din nou. Atit de rapid suna ca nu reuseam sa-l blochez 😂 Pina la urma l-am blocat si pe whatsapp si pe contacte si in final i-am dat delete. Dupa, am intrat pe nimfomane pe topicul asta unde am descoperit recenzia ta. M-au trecut fiori reci pe sira spinarii...de la sfinta maciuca😂 cind am citit afirmatia cu mirosul: una donna periculosa...odore explosivo...e vomitato a duro 😂 Mersi pt recenzie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0763264565
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0763264565
  • Oras:Romania
Acum 10 ore, sandstorm6 a spus:

Subscriu la chestia cu tziglele. Are de lucrat la mansarda 😂 Deci...ce am patzit ieri. I-am salvat numarul in telefon si i-am trimis pe la ora 11.00 un mesaj pe whatsapp: ce servicii ai si ce pretzuri? Nu a raspuns. Pe la ora 23.30 suna telefonul. Era la incarcat. Am si sarit rapid calare pe el. Am inchis, a sunat rapid a doua oara. Am inchis din nou. A sunat din nou. Atit de rapid suna ca nu reuseam sa-l blochez 😂 Pina la urma l-am blocat si pe whatsapp si pe contacte si in final i-am dat delete. Dupa, am intrat pe nimfomane pe topicul asta unde am descoperit recenzia ta. M-au trecut fiori reci pe sira spinarii...de la sfinta maciuca😂 cind am citit afirmatia cu mirosul: una donna periculosa...odore explosivo...e vomitato a duro 😂 Mersi pt recenzie.

Si eu am vorbit cu ea pe whatapp si aseara a suna la ora 22 doar aveam telu pe silent. Chiar poate face probleme cuiva. Grija mare. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Ba, deci eram in cursa plm, o sun luni la amiaza sa merg la ea, nu raspunde asta e, ma suna marti seara plangand sa-i trimit 50lei sa-si incarce telefonu(ea ma sunat pe mine), imi povesteste ca a fost nu stiu ce politista si ca ia taiat tatele si ca barbatu a lasat-o. cei care o sunati aveti grija cu ea, pe mine ma cam doare-n pl ca nu am sotie iubita .

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...