Sari la conținut

Mirela(noua)0754837770


Vizitator Mirela_kiss

Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Vorbeste frumos la telefon si spune ca te asteapta in tinutele sexy din poze. Momentan este pe ciclu si ofera doar oral in aceeasi bani, totul pro. Eu apreciez ca face totul pro. Ramane de urmarit. 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare colegi de forum.Am vizitat-o si eu astazi pe titulara acestui topic si va pot spune ca am ramas placut impresionat de modul cum arata.Este o fata draguta la chip cu un corp ok , nu slim dar nici grasa.Locatia este langa statia de metrou Gorjului in cartierul Militari.Am ajuns la locatie si mi-a deschis usa aceasta fata draguta , imbracata intr-un halat rosu , ce lasa sa se vada sanii frumosi, care nu sunt foarte mari dar draguti ,stil para cu sfarcuri frumoase. Fata este foarte ok , sociabila, poti discuta cu ea.M-a servit cu un pahar de apa minerala dar avea si bere pt. cei care doresc.

Am primit un prosop curat si am plecat catre baie.Baia este dotata cu tot ce este necesar, apropo am primit si papuci albi de unica folosinta, deci igena este ok.

Intors de la baie m-am facut comod in pat.S-a desbracat de halat si domnisoara si a inceput un preludiu cu sarutari pe corp si putin pe oua.Dupa ce mi s-a sculat a montat un prezervativ si a inceput cu un oral bunicel , pt cateva minute.Cand am simtit ca nu mai pot rezista am rugat-o sa trecem la sex. Am inceput cu un misionar si pot sa va spun ca are fata asta o pizdulice frumoasa, cu labii mari care se muleaza foarte frumos pe pula.Dupa cateva minute de misionar am rugat-o sa treaca ea deasupra, dar s-a dat putin jos din pat si cand am vazut-o cum statea in picioare si i-am vazut fundul ala misto , mi-am zis ca i-ar merge bine o pula pe la spate ,din picioare.Si am luat-o pe la spate vateva minute si cum imi placea mult pozitia asta , nu am mai vrut sa schimb si mi-am dat drumu in prezervativ.

Per total o partida reusita si cred voi mai reveni , mai laes ca stau in zona si mi-e tare comod.

si acum notele

locatia 9 pt ca imi este aproape

oral 8

normal 9

halatul 150 lei  

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, bobe68 a spus:

Salutare colegi de forum.Am vizitat-o si eu astazi pe titulara acestui topic si va pot spune ca am ramas placut impresionat de modul cum arata.Este o fata draguta la chip cu un corp ok , nu slim dar nici grasa.Locatia este langa statia de metrou Gorjului in cartierul Militari.Am ajuns la locatie si mi-a deschis usa aceasta fata draguta , imbracata intr-un halat rosu , ce lasa sa se vada sanii frumosi, care nu sunt foarte mari dar draguti ,stil para cu sfarcuri frumoase. Fata este foarte ok , sociabila, poti discuta cu ea.M-a servit cu un pahar de apa minerala dar avea si bere pt. cei care doresc.

Am primit un prosop curat si am plecat catre baie.Baia este dotata cu tot ce este necesar, apropo am primit si papuci albi de unica folosinta, deci igena este ok.

Intors de la baie m-am facut comod in pat.S-a desbracat de halat si domnisoara si a inceput un preludiu cu sarutari pe corp si putin pe oua.Dupa ce mi s-a sculat a montat un prezervativ si a inceput cu un oral bunicel , pt cateva minute.Cand am simtit ca nu mai pot rezista am rugat-o sa trecem la sex. Am inceput cu un misionar si pot sa va spun ca are fata asta o pizdulice frumoasa, cu labii mari care se muleaza foarte frumos pe pula.Dupa cateva minute de misionar am rugat-o sa treaca ea deasupra, dar s-a dat putin jos din pat si cand am vazut-o cum statea in picioare si i-am vazut fundul ala misto , mi-am zis ca i-ar merge bine o pula pe la spate ,din picioare.Si am luat-o pe la spate vateva minute si cum imi placea mult pozitia asta , nu am mai vrut sa schimb si mi-am dat drumu in prezervativ.

Per total o partida reusita si cred voi mai reveni , mai laes ca stau in zona si mi-e tare comod.

si acum notele

locatia 9 pt ca imi este aproape

oral 8

normal 9

halatul 150 lei  

Astăzi ai fost? Am vb cu ea ieri și mi-a spus ca revine abia joi.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Mirela_kiss
Reputație: 0
Acum 2 ore, gicacontra2012 a spus:

Mirela, oralul este numai protejat indiferent de igiena ? 

Doar protejat,deep,senzual sau vulgar(scuipat,batut pe limba,etc.)Depinde cum iti place mai mult dar repet,doar protejat.Pupici😚

Link spre comentariu
Vizitator Mirela_kiss
Reputație: 0
Acum 8 ore, bobe68 a spus:

Salutare colegi de forum.Am vizitat-o si eu astazi pe titulara acestui topic si va pot spune ca am ramas placut impresionat de modul cum arata.Este o fata draguta la chip cu un corp ok , nu slim dar nici grasa.Locatia este langa statia de metrou Gorjului in cartierul Militari.Am ajuns la locatie si mi-a deschis usa aceasta fata draguta , imbracata intr-un halat rosu , ce lasa sa se vada sanii frumosi, care nu sunt foarte mari dar draguti ,stil para cu sfarcuri frumoase. Fata este foarte ok , sociabila, poti discuta cu ea.M-a servit cu un pahar de apa minerala dar avea si bere pt. cei care doresc.

Am primit un prosop curat si am plecat catre baie.Baia este dotata cu tot ce este necesar, apropo am primit si papuci albi de unica folosinta, deci igena este ok.

Intors de la baie m-am facut comod in pat.S-a desbracat de halat si domnisoara si a inceput un preludiu cu sarutari pe corp si putin pe oua.Dupa ce mi s-a sculat a montat un prezervativ si a inceput cu un oral bunicel , pt cateva minute.Cand am simtit ca nu mai pot rezista am rugat-o sa trecem la sex. Am inceput cu un misionar si pot sa va spun ca are fata asta o pizdulice frumoasa, cu labii mari care se muleaza foarte frumos pe pula.Dupa cateva minute de misionar am rugat-o sa treaca ea deasupra, dar s-a dat putin jos din pat si cand am vazut-o cum statea in picioare si i-am vazut fundul ala misto , mi-am zis ca i-ar merge bine o pula pe la spate ,din picioare.Si am luat-o pe la spate vateva minute si cum imi placea mult pozitia asta , nu am mai vrut sa schimb si mi-am dat drumu in prezervativ.

Per total o partida reusita si cred voi mai reveni , mai laes ca stau in zona si mi-e tare comod.

si acum notele

locatia 9 pt ca imi este aproape

oral 8

normal 9

halatul 150 lei  

Heiii..Oral 8?? De ce 8? Unde am gresit🤔🤔🤔 🥴😄Profesorul meu mi-a dat +10 🤦🏻‍♀️.Hmm....🤔trebuie sa mai exersez atunci😁😁😁👅🙅🏻‍♀️🍆hm...🤔😋 Te mai prind eu la mine,o sa vezi tu...☝️😁

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 10 minute, Mirela_kiss a spus:

Heiii..Oral 8?? De ce 8? Unde am gresit🤔🤔🤔 🥴😄Profesorul meu mi-a dat +10 🤦🏻‍♀️.Hmm....🤔trebuie sa mai exersez atunci😁😁😁👅🙅🏻‍♀️🍆hm...🤔😋 Te mai prind eu la mine,o sa vezi tu...☝️😁

Posteaza si tu zilnic cum ai programul, lucrezi, nu lucrezi?

Link spre comentariu
Vizitator Mirela_kiss
Reputație: 0
Acum 5 minute, gicacontra2012 a spus:

Mirela fără sa te superi nota 8 pentru oral protejat este chiar mare în condițiile în care 9-9.5 se poate pentru oral neprotejat cu finalizare orală. 🙂

Ms pt raspuns🤗😋.Imi imaginam eu ca aici era "buba" 🙅🏻‍♀️

Link spre comentariu
Vizitator Mirela_kiss
Reputație: 0
Acum 8 minute, tristtan7 a spus:

Mă omori! Îmi dau demisia, altfel n-am cum să ajung la tine în intervalul ăla orar. 

E chiar așa bătut în cuie, nicio excepție ?

 

Nu demisiona😁Speranta moare ultima☝️Saptamana viitoare il modific putin🥳😘.S-ar putea sa lucrez de seara-noapte.Cum apreciez si eu comentariile? Nu gasesc emoticoanele🤦🏻‍♀️.Greuț site-ul asta...pana il invat....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mirela, imi place ca ai simțul umorului și nu te superi ca alte fete, imi plăceau și pozele, dar cum oralul este numai protejat, ii las pe colegi sa te viziteze. 🙂 De apreciat ca ai spus clar nu faci, nu ca altele care spun ca fac și când ajungi ba măseaua, ba n ai înțeles bine etc. prosteala. 

Link spre comentariu
Acum 2 minute, Mirela_kiss a spus:

Nu demisiona😁Speranta moare ultima☝️Saptamana viitoare il modific putin🥳😘.S-ar putea sa lucrez de seara-noapte.Cum apreciez si eu comentariile? Nu gasesc emoticoanele🤦🏻‍♀️.Greuț site-ul asta...pana il invat....

Relax, că nu mor de foame dacă fac asta. Ajung oricum la tine (dacă mă primești), m-a zăpăcit prima ta poză.  

Ai ceva opțiuni în dreapta mesajului, jos, unde e degetul ridicat.

Link spre comentariu

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Recenzie rapida si obiectiva:

Poze reale, programare respectata. Pacat ca sunt multi nesimtiti care fac programare si nu vin! Asta ne afecteaza pe noi cei seriosi. Deci aviz celor nesimtiti, nespalati, badarani, etc.

Nu povestesc actiunea insa notez cu 9 pe linie, rar dau note asa mari ptr o parere obiectiva. Mirela face toti banii, o experienta misto pe care o voi repeta! Totul protejat, fara sarut pe gura! Totul depinde de voi, cat de domni sunteti, cum va comportati cu ea in pat. Se muleaza pe client, pro-client, dar aveti grija de ea…si ei ii place sexul. 😊

sa aveti sange in instalatie! 🥂

  • Like 6
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...