Sari la conținut

0754777025-amanta perfectă


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 5 minute, lorenzo12 a spus:

Mai multe detalii?..cum arata.. 

Asta e aia care avea anunturi cu "moldoveanca slim siliconata", "divortata si parasita", "amanta perfecta 30 de ani",  "pierce intim fara graba " ...  :D ....  si alte goange din astea .... :lol:   

De investit banii in alta parte, mai profitabil :D 

  • Like 7
  • Haha 1

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
1 oră în urmă, rechinu00 a spus:

Asta e aia care avea anunturi cu "moldoveanca slim siliconata", "divortata si parasita", "amanta perfecta 30 de ani",  "pierce intim fara graba " ...  :D ....  si alte goange din astea .... :lol:   

De investit banii in alta parte, mai profitabil :D 

M am gandit ca ar fi aia...oricum merci

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

mai are reviews-uri pe aici, inclusiv de la mine ... avea potential la inceput, e domnisoara cu silicoanele nesincronizate ... ptr cunoscatori.

din punctul meu de vedere in loc sa exerseze limba moldoveneasca sau orice alt kkt crede ca face, ar trebui sa se orienteze catre sponsor prin imbunatatirea serviciilor.

am ajuns de vreo 4 ori in vizita din cauza pozelor false ... de fiecare data serviciile in scadere chiar sub limita ptr note de trecere, ultima oara usor anorexica ... locatia undeva la parter la un bloc nou pe str crizantemelor

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

A fost pe la mine ,am găsiți în fața la Dunărea hotel ,pina la mine acasă tot negocia că sa merg eu la ea,săi bag bani de pe  cardul meu pe tel ei că nu sta o oră etc, ajunsă la mine că nu face sex oral fara prezervativ i am dat 60 de lei fara sa i fac nimic încearcă să tragă tepe  !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...