Sari la conținut

Cuckold Bi curiozitate


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutari. De ceva timp am o fantezie și anume forced Bi/ Cuckold și am doua variante unde as vrea sa merg. La mistress karina(0765355885) sau maya domina(0770393004)Problema ar fi ca fantezia mea e sa fac oral neprotejat și ei și lui și îmi e frica ca as putea lua o boala venerică. Întreb pe cei care au fost la ele, a fost totul Ok? Mulțumesc și sper ca nu deranjez .

Link spre comentariu
Vizitator subtoc
Reputație: 0
Acum 7 ore, euutuu a spus:

Salutari. De ceva timp am o fantezie și anume forced Bi/ Cuckold și am doua variante unde as vrea sa merg. La mistress karina(0765355885) sau maya domina(0770393004)Problema ar fi ca fantezia mea e sa fac oral neprotejat și ei și lui și îmi e frica ca as putea lua o boala venerică. Întreb pe cei care au fost la ele, a fost totul Ok? Mulțumesc și sper ca nu deranjez .

La Maya am fost eu ptr cuckold. Nu am avut nicio problema,curatenie maxima.

Link spre comentariu
Acum 14 ore, euutuu a spus:

Salutari. De ceva timp am o fantezie și anume forced Bi/ Cuckold și am doua variante unde as vrea sa merg. La mistress karina(0765355885) sau maya domina(0770393004)Problema ar fi ca fantezia mea e sa fac oral neprotejat și ei și lui și îmi e frica ca as putea lua o boala venerică. Întreb pe cei care au fost la ele, a fost totul Ok? Mulțumesc și sper ca nu deranjez .

Unde ai găsit.o pe Karina ca eu nu am găsit mare lucru aici pe forum și nici pe google după nr de telefon?

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 31.10.2021 la 8:55, euutuu a spus:

Salutari. De ceva timp am o fantezie și anume forced Bi/ Cuckold și am doua variante unde as vrea sa merg. La mistress karina(0765355885) sau maya domina(0770393004)Problema ar fi ca fantezia mea e sa fac oral neprotejat și ei și lui și îmi e frica ca as putea lua o boala venerică. Întreb pe cei care au fost la ele, a fost totul Ok? Mulțumesc și sper ca nu deranjez .

Maya top!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...