Sari la conținut

ALESSIA 0740866023


alessia01

Postări Recomandate

  • Oras:mansarda
  • Oras:mansarda
Acum 2 ore, marcus6 a spus:

@pacostelde ce minusezi fata asta? Eu am vizitato de cîteva ori si chiar isi face treaba bine, e si bună si frumușică.

salut marcus...........am scris mai sus..........poze vechi........minte......am fost la ea cand era 100lei/fin.....nu mi-a placut..........cand pune macar o poza proaspata.........ma opresc.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:mansarda
  • Oras:mansarda
Acum 8 minute, pacostel a spus:

salut marcus...........am scris mai sus..........poze vechi........minte......am fost la ea cand era 100lei/fin.....nu mi-a placut..........cand pune macar o poza proaspata.........ma opresc.

mai multe detalii............

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
Acum 2 ore, pacostel a spus:

salut marcus...........am scris mai sus..........poze vechi........minte......am fost la ea cand era 100lei/fin.....nu mi-a placut..........cand pune macar o poza proaspata.........ma opresc.

Eu zic sa nu începem Iara … frateeeeeee mincinos ești tu … nu ai fost in viața ta la mine( nu îți permiți ) … cu tatuajul ai spus ca dacă îl am îți ștergi contul , văd ca tot aici ești 🤬🤬🤬

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
Acum 2 ore, pacostel a spus:

salut marcus...........am scris mai sus..........poze vechi........minte......am fost la ea cand era 100lei/fin.....nu mi-a placut..........cand pune macar o poza proaspata.........ma opresc.

Pai și dacă ai fost la mine și nu ți-am plăcut ce te interesează pe tine dacă schimb sau nu pozele …? Veziti te rog de viața ta nu mai avea grija altora 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
Acum 3 ore, pacostel a spus:

salut marcus...........am scris mai sus..........poze vechi........minte......am fost la ea cand era 100lei/fin.....nu mi-a placut..........cand pune macar o poza proaspata.........ma opresc.

SĂRĂCIOOOOO MARȘ LA MUNCA … nu sta pe forum …mergi și fa bani sa ai și tu sa plătești o femeie prima data și după sa comentezi …

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 14.08.2022 la 16:38, pacostel a spus:

salut marcus...........am scris mai sus..........poze vechi........minte......am fost la ea cand era 100lei/fin.....nu mi-a placut..........cand pune macar o poza proaspata.........ma opresc.

Ai plecat, asa e cînd esti prost si sluga cuiva. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 14.08.2022 la 19:43, alessia01 a spus:

SĂRĂCIOOOOO MARȘ LA MUNCA … nu sta pe forum …mergi și fa bani sa ai și tu sa plătești o femeie prima data și după sa comentezi …

Degeaba merge sa muncească, nici cu bani nu poate fute e bolnav omul. 

Vezi ca a revenit Retardatul ca altceva nu are ce face. Da nu cred ca va sta mult. 

Link spre comentariu
Vizitator pacornel
Reputație: 0
La 22.08.2022 la 16:47, marcus6 a spus:

Degeaba merge sa muncească, nici cu bani nu poate fute e bolnav omul. 

Vezi ca a revenit Retardatul ca altceva nu are ce face. Da nu cred ca va sta mult. 

Nu am mintit cu nimic......

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 minut, pacornel a spus:

Nu am mintit cu nimic.........am fost la ea in 2019 si nu mi-a placut..........ce-i asa greu de crezut.........

Sunt destule recenzii pe toate topicele ei care zic acelasi lucru...........recunoasdte si ea.......

Poze vechi,modificate.......burtica.......gura mare......

Tu marcus termina cu minciunile.

De ce trolezi topicul fetei, ce interes ai? Ai fost banat pe un cont ai revenit sa trolezi iar? 

Link spre comentariu
Vizitator pacornel
Reputație: 0
Chiar acum, marcus6 a spus:

De ce trolezi topicul fetei, ce interes ai? Ai fost banat pe un cont ai revenit sa trolezi iar? 

Doar ma apar in fata minciunilor tale.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
La 23.08.2022 la 10:45, pacornel a spus:

Nu am mintit cu nimic.........am fost la ea in 2019 si nu mi-a placut..........ce-i asa greu de crezut.........

Sunt destule recenzii pe toate topicele ei care zic acelasi lucru...........recunoasdte si ea.......

Poze vechi,modificate.......burtica.......gura mare......

Tu marcus termina cu minciunile.

Bai frate dacă ai fost la mine in 2019 acum ți-ai găsit sa scrii in 2022 …gata ajunge nu ești tu obligat sa ma placi sau nu … oricum la mine nu o sa mai vii in viața ta …veziti de ale tale nu imi scrie mie aici ca nu ma interesează părerea ta … ajunge gata …marș 

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
La 23.08.2022 la 10:49, pacornel a spus:

Doar ma apar in fata minciunilor tale.

Faraoane, spune-mi si mie, te rog, cat costa o cursa cu taxiul de la Unirii pana in Otopeni. ca tu esti pe meserie, iar trebuie sa ajung numai decat pana in Otopeni. :D

 

 

PS: Scuze Alesia, ca iti stric topicul, dar nu ma pot abtine,  😅 Bine ai revenit in SV.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Disponibila
  • Oras:Suceava
  • Disponibila

Salutare tuturor!

Le am vizitat pe Alessia si pe colega ei , Sandra.

Chiar daca colega ei are ceva kg in plus, compenseaza cu atitudinea , cu un oral bun spre foarte bun si cu pasarica ei de zici ca e virgina. 

Allesia, o profesionista in ale sexului. 

Stie sa minta frumos, stie cand si unde sa te atinga, face totul cu dezinvoltura si este o femeie asumata. 

Daca stii sa faci o gluma, sa te comporti cu ea, e mai mult decat ok.

Am petrecut o ora alaturi de ele, o ora relaxanta in care am facut sex si am discutat despre orice. 

Fiind vineri seara, fetele erau solicitate. 

Ma imbracam cand deja venea urmatorul client, iar atunci cand am ajuns, am inceput doar cu Sandra pentru ca Allesia era ocupata.

S a alaturat si ea la actiune dupa un dus rapid. 

Sandra e mai pasionala pe cand Alessia e pe tehnica. 

Cu siguranta as reveni , serviciile fiind mai bune decat media Sucevei. 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

 

Hello, dupa prima vizita la Alessia nu m-am putut abtine si am revenit la ea cateva zile mai tarziu.

Prima parte a inceput cu un oral lent frumos  si tente de deep atenta la zonele adiacente nu dupa mult unde am incheiat prima repriza cu fin. orala, apoi la baie frumos dus cu toate cele , putina pauza fumat o tigara si trecem la runda 2 unde a inceput cu un oral bun a trezit imediat soldatelul pus frumos caciulita si de data asta am vrut un doggystile unde am avut cu ce ma distra si terminat elegant in caciulita. 
 
Igiena 10+


Oral 9

NP 9

locatie 10

atitudine 10+ 

Halatul 350 

De revenit DA cu siguranta

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...