Sari la conținut

Mihaela , noua in oraș! 😘


Vizitator Mihaelaaaaaa

Postări Recomandate

Vizitator Mihaelaaaaaa
Reputație: 0
1 oră în urmă, kemalvardai a spus:

In mare parte a scris colegul taguit

As adauga ca la mine prosopul a fost unul visiniu, nu celebrul albastru si ca este o tipa foarte ok, avand si capacitatea intelectuala de a sustine o discutie ok, plus faptul ca nicio clipa nu a parut sa fie pe graba sau distrasa de telefon

Asa ca o recomand celor care nu pun doar accent pe servicii de inalta clasa si in mod sigur eu unul o voi revizita!

Îți mulțumesc frumos ! 🙂Te astept cu cea mai mare placere ! 😘😘😍

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tânăra, nu prea știe să se futa, simulează și geme puțin și cam atât. Oral slab fara atenție la sateliti, n-arata rău dar nici ceva sa te facă să revii.

Locația:9, arata bine in schimb prosoapele sunt clar refolosite

Oral 6-7 cu indulgenta, n-are nicio treabă și clar nu-i place

Normal 7, sta cum o pui dar nimic mai mult, nicio urma de implicare

Gfe slab, nu prea se atinge de tine, așteaptă să facă repede treabă și gata

Overall o experiență slăbuță, in afara că e o fată tânără nimic mai mult. Poate daca mai umbla la atitudine puțin și mai invata cate ceva este posibil să reușească mai mult. Ii doresc succes!

 

 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
16 hours ago, le0pardul said:

Deci pana la urma are 2 prosoape?

Futeti o voi daca o prindeti si nu va da teapa. Eu am programat, confirmaat, cand am ajums in parcarea complexului si cer ultimile detalii, imi trimite mesaj sa reprogramam pe o alta data pentru ca a decalat programarile. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, 71laciport a spus:

Futeti o voi daca o prindeti si nu va da teapa. Eu am programat, confirmaat, cand am ajums in parcarea complexului si cer ultimile detalii, imi trimite mesaj sa reprogramam pe o alta data pentru ca a decalat programarile. 

Ce naspa frate…e chiar aiurea in puii mei. Au tabarat futacii, in 2 zile se va retrage pe motiv ca o ustura fofo. 😆

Link spre comentariu
Vizitator mihai03
Reputație: 0

Astăzi aveam și eu programare la ea ,am zis hai sa vedem ce e de capul ei și cu 10 min înainte îmi spune că nu mai poate pentru că a decalat programarile.

Este clară seriozitatea ei ,la așa atitudine nu mă gândesc că are servicii decat mediocre .bafta !

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Din ce stiu de la ea sunt multi nesimtiti care nu onoreaza programarile, o incurca si pierde bani. De aceea poate nu lasa loc mult intre clienti si iese haos. Ar fi bine sa intre aici sa clarifice treaba cu programarile si treaba cu prosoapele iar la tepari sa le dea block!

Plm in ziua aia ne am sters toti cu acelasi prosop. ☹️

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator razielduke
Reputație: 0
Acum 20 ore, mihai03 a spus:

Astăzi aveam și eu programare la ea ,am zis hai sa vedem ce e de capul ei și cu 10 min înainte îmi spune că nu mai poate pentru că a decalat programarile.

Este clară seriozitatea ei ,la așa atitudine nu mă gândesc că are servicii decat mediocre .bafta !

Si mie mi-a facut la fel. Eram langa metrou cand mi-a zis. Prost sa fiu sa mai ma duc a doua oara 🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

O doare fix in sireturile de la sneakersi sa dea vreo lamurire...atata timp cat stau futacii coada, sa i i o traga iar ea sa incaseze rodul muncii, ce contează de la cine vin banii?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, 71laciport a spus:

O doare fix in sireturile de la sneakersi sa dea vreo lamurire...atata timp cat stau futacii coada, sa i i o traga iar ea sa incaseze rodul muncii, ce contează de la cine vin banii?

Coada are ca e noua si arata bine dar cu timpul, cu servicii slabute si tepe dispare coada si va intra in randul postatoarelor zilnice de "disponibila". Nu e nici prima si cu siguranta nici ultima.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 5 minute, partygoer a spus:

Coada are ca e noua si arata bine dar cu timpul, cu servicii slabute si tepe dispare coada si va intra in randul postatoarelor zilnice de "disponibila". Nu e nici prima si cu siguranta nici ultima.

oho... si cate sunt ... geme forumu

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, jhonmark a spus:

oho... si cate sunt ... geme forumu

Mai e un pic vin sarbatorile, va trebui sa faca fetele bani de distractie ca se supara iubi daca nu si sa vedeti atunci "bataia pestelui" si program extins la birou, de la 8 dimineata la 4 noaptea si oferte de Craciun.

Link spre comentariu
Vizitator Mihaelaaaaaa
Reputație: 0
Acum 23 ore, Mihaelaaaaaa a spus:

🌺Buna dragilor, disponibilă pana la ora 24😍😘

Va pup și va astept!💋💋

4807046F-6871-4BE2-91B2-4B330675E595.jpeg

Buna dragilor ,disponibilă pana la 00 00!

Va pup și va astept !💋💋

63A61C22-8AB3-4D6C-A6E5-7967483B8BF3.jpeg

Link spre comentariu

Am fost la ea. Locație bună, bloc nou, în schimb fata e cam serioasa crispata. La corp arata f bine, punctul forte este fundul, sâni mici. Oral f slab, cel mai slab oral primit și am primit și de la virgine 😂😂  iar la normal am terminat rpd deci nu ii pot da o nota... Geme foarte fals și e deranjant. La fata nu e o frumusețe, cam de un 7. La 100 merita pt palmares. Nu mai revin. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Mihaelaaaaaa
Reputație: 0
La 07.11.2021 la 13:49, Mihaelaaaaaa a spus:

Buna dragilor ,disponibilă pana la 00 00!

Va pup și va astept !💋💋

63A61C22-8AB3-4D6C-A6E5-7967483B8BF3.jpeg

Buna dragilor, disponibilă pana la 24 👄👄

va pup și va astept ! 😘😘

600E2AA9-3AF9-46DB-9ACF-97F486E61EBD.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...