Sari la conținut

🔞 Andreea 🔞 0️⃣ 7️⃣ 2️⃣ 0️⃣ 1️⃣ 0️⃣ 6️⃣ 2️⃣ 0️⃣ 5️⃣


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Bună băieți 🤗 !
 Eu sunt Andreea , ..sunt o fire open-mind, vorbăreață, plină de entuziasm și bun simț.
Ca înălțime am 1.60 cm și 52 kg greutate 🤭
Nu practic acest ,,sport,, din disperare ! 
...Tocmai de aceea am și câteva reguli esențiale :
🔞Nu accept minori !
🤪Nu accept persoane cu accesorii !
🥂Nu accept sub influenta bauturilor alcoolice ( prefer sa bem impreuna un pahar de vin)
☢️ Bineînțeles substanțele sunt interzise !
💸Nu negociez prețurile !
Programările le facem telefonic ,apoi un mesaj de confirmare cu 20 de minute înainte de a ajunge la locație 🙏
Pozele sunt opera mea personală , deci vă asigur că nu vor exista surprize neplăcute ! Am pentru voi doar surprize plăcute...
 Cadourile mele , respectiv ale voastre :
150 Ron / finalizarea (20 min)
300 Ron / 2 finalizari / 1 finalizare + masaj cu ulei (60 min max.)
..iar ca servicii practic sex oral p/n (după bunul plac și igienă),sex normal (desigur protejat !), fantezii ușoare (putem discuta telefonic), exclus sex anal !
Vă pupă Deea și va așteaptă ! 😘🔞
 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 minut, AndreDee a spus:

Bună băieți 🤗 !
 Eu sunt Andreea , ..sunt o fire open-mind, vorbăreață, plină de entuziasm și bun simț.
Ca înălțime am 1.60 cm și 52 kg greutate 🤭
Nu practic acest ,,sport,, din disperare ! 
...Tocmai de aceea am și câteva reguli esențiale :
🔞Nu accept minori !
🤪Nu accept persoane cu accesorii !
🥂Nu accept sub influenta bauturilor alcoolice ( prefer sa bem impreuna un pahar de vin)
☢️ Bineînțeles substanțele sunt interzise !
💸Nu negociez prețurile !
Programările le facem telefonic ,apoi un mesaj de confirmare cu 20 de minute înainte de a ajunge la locație 🙏
Pozele sunt opera mea personală , deci vă asigur că nu vor exista surprize neplăcute ! Am pentru voi doar surprize plăcute...
 Cadourile mele , respectiv ale voastre :
150 Ron / finalizarea (20 min)
300 Ron / 2 finalizari / 1 finalizare + masaj cu ulei (60 min max.)
..iar ca servicii practic sex oral p/n (după bunul plac și igienă),sex normal (desigur protejat !), fantezii ușoare (putem discuta telefonic), exclus sex anal !
Vă pupă Deea și va așteaptă ! 😘🔞
 

Acum 1 minut, AndreDee a spus:

Bună băieți 🤗 !
 Eu sunt Andreea , ..sunt o fire open-mind, vorbăreață, plină de entuziasm și bun simț.
Ca înălțime am 1.60 cm și 52 kg greutate 🤭
Nu practic acest ,,sport,, din disperare ! 
...Tocmai de aceea am și câteva reguli esențiale :
🔞Nu accept minori !
🤪Nu accept persoane cu accesorii !
🥂Nu accept sub influenta bauturilor alcoolice ( prefer sa bem impreuna un pahar de vin)
☢️ Bineînțeles substanțele sunt interzise !
💸Nu negociez prețurile !
Programările le facem telefonic ,apoi un mesaj de confirmare cu 20 de minute înainte de a ajunge la locație 🙏
Pozele sunt opera mea personală , deci vă asigur că nu vor exista surprize neplăcute ! Am pentru voi doar surprize plăcute...
 Cadourile mele , respectiv ale voastre :
150 Ron / finalizarea (20 min)
300 Ron / 2 finalizari / 1 finalizare + masaj cu ulei (60 min max.)
..iar ca servicii practic sex oral p/n (după bunul plac și igienă),sex normal (desigur protejat !), fantezii ușoare (putem discuta telefonic), exclus sex anal !
Vă pupă Deea și va așteaptă ! 😘🔞
 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
1 hour ago, AndreDee said:

Bună băieți 🤗 !
 Eu sunt Andreea , ..sunt o fire open-mind, vorbăreață, plină de entuziasm și bun simț.
Ca înălțime am 1.60 cm și 52 kg greutate 🤭
Nu practic acest ,,sport,, din disperare ! 
...Tocmai de aceea am și câteva reguli esențiale :
🔞Nu accept **spam editat** !
🤪Nu accept persoane cu accesorii !
🥂Nu accept sub influenta bauturilor alcoolice ( prefer sa bem impreuna un pahar de vin)
☢️ Bineînțeles substanțele sunt interzise !
💸Nu negociez prețurile !
Programările le facem telefonic ,apoi un mesaj de confirmare cu 20 de minute înainte de a ajunge la locație 🙏
Pozele sunt opera mea personală , deci vă asigur că nu vor exista surprize neplăcute ! Am pentru voi doar surprize plăcute...
 Cadourile mele , respectiv ale voastre :
150 Ron / finalizarea (20 min)
300 Ron / 2 finalizari / 1 finalizare + masaj cu ulei (60 min max.)
..iar ca servicii practic sex oral p/n (după bunul plac și igienă),sex normal (desigur protejat !), fantezii ușoare (putem discuta telefonic), exclus sex anal !
Vă pupă Deea și va așteaptă ! 😘🔞
 

Totul este OK, mai putin timpul pt o finalizare!!pnm...20 de min!!??...cam naspa...10 min cel putin se duc pe putina socializare asa...de inceput si dusul de rigoare ....5 min pt SEX si 5 min pt imbracat!!!????

Hai cu pozele alea sa vedem ce avem de pierdut!!😜

Seara frumoasa!!🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 14 ore, AndreDee a spus:

Bună băieți 🤗 !
 Eu sunt Andreea , ..sunt o fire open-mind, vorbăreață, plină de entuziasm și bun simț.
Ca înălțime am 1.60 cm și 52 kg greutate 🤭
Nu practic acest ,,sport,, din disperare ! 
...Tocmai de aceea am și câteva reguli esențiale :
🔞Nu accept **spam editat** !
🤪Nu accept persoane cu accesorii !
🥂Nu accept sub influenta bauturilor alcoolice ( prefer sa bem impreuna un pahar de vin)
☢️ Bineînțeles substanțele sunt interzise !
💸Nu negociez prețurile !
Programările le facem telefonic ,apoi un mesaj de confirmare cu 20 de minute înainte de a ajunge la locație 🙏
Pozele sunt opera mea personală , deci vă asigur că nu vor exista surprize neplăcute ! Am pentru voi doar surprize plăcute...
 Cadourile mele , respectiv ale voastre :
150 Ron / finalizarea (20 min)
300 Ron / 2 finalizari / 1 finalizare + masaj cu ulei (60 min max.)
..iar ca servicii practic sex oral p/n (după bunul plac și igienă),sex normal (desigur protejat !), fantezii ușoare (putem discuta telefonic), exclus sex anal !
Vă pupă Deea și va așteaptă ! 😘🔞
 

Bună Andreea, admir felul tău de a te prezenta, ai stil, iar dacă așa ești și în practică..waw.

P.s. Aș vrea să VIN într-o zi pe la 6 -7 după ce ai băut deja vreo 5 pahare, ce zici?😇

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut. 

Ajuns in Bucuresti cu treburi si stiind-o pe Andreea de cand era in Constanta nu am putut rata ocazia de a o revizita. 

Am sunat-o, m-am programat si mers la usa la ora stabilita. Mi-a deschis usa cu acelasi zambet pe buze, imbracata cu o lenjerie foarte sexy. Stat putin la discutii, cateva minutele, asa ca de revedere si apoi ne-am indreptat spre locul faptei ( dormitorul), ea in fata si eu in spatele ei admirand fundul ei frumos si apetisant. 

A inceput cu un oral usor si atenta la zonele adiacente. Buzele ii alunecau usor, iar limba se juca bland pe cap intarindu-l imediat. Apoi l-a luat intre sani si l-a frecat putin acolo ca apoi sa trecem la urmatorul nivel. Intins pe pat, ea deasupra, o priveliste superba sa ii vezi sanii cum se leagana cand intra si iese din ciocan. Schimbat in misionar, apoi doggy si terminat pe sani. Ii place ceea ce face si duce destul. 

Pozele sunt reale pentru cei care au dubii in privinta aceasta. Mi-a confirmat la prima vizita la ea asteptandu-ma in aceeasi lenjerie. 

Ca si gfe, este extrem de ridicat nivelul. Zambitoare, deschisa, vorbareata, stie sa te faca sa te simti bine. Ca nota 10 clar. 

Oral 10

Normal 10

Aspect 10

Per total o prezenta placuta si de revenit oricand. Sper sa mai revina pe la Constanta sa ii calc pragul iar. 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 28 minute, Cristidavid2 a spus:

Salut. 

Ajuns in Bucuresti cu treburi si stiind-o pe Andreea de cand era in Constanta nu am putut rata ocazia de a o revizita. 

Am sunat-o, m-am programat si mers la usa la ora stabilita. Mi-a deschis usa cu acelasi zambet pe buze, imbracata cu o lenjerie foarte sexy. Stat putin la discutii, cateva minutele, asa ca de revedere si apoi ne-am indreptat spre locul faptei ( dormitorul), ea in fata si eu in spatele ei admirand fundul ei frumos si apetisant. 

A inceput cu un oral usor si atenta la zonele adiacente. Buzele ii alunecau usor, iar limba se juca bland pe cap intarindu-l imediat. Apoi l-a luat intre sani si l-a frecat putin acolo ca apoi sa trecem la urmatorul nivel. Intins pe pat, ea deasupra, o priveliste superba sa ii vezi sanii cum se leagana cand intra si iese din ciocan. Schimbat in misionar, apoi doggy si terminat pe sani. Ii place ceea ce face si duce destul. 

Pozele sunt reale pentru cei care au dubii in privinta aceasta. Mi-a confirmat la prima vizita la ea asteptandu-ma in aceeasi lenjerie. 

Ca si gfe, este extrem de ridicat nivelul. Zambitoare, deschisa, vorbareata, stie sa te faca sa te simti bine. Ca nota 10 clar. 

Oral 10

Normal 10

Aspect 10

Per total o prezenta placuta si de revenit oricand. Sper sa mai revina pe la Constanta sa ii calc pragul iar. 

 

Man, cum dau de ea? Ca am sunato de câteva ori si nu am găsito deloc

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 8 minute, mihai 456 a spus:

Man, cum dau de ea? Ca am sunato de câteva ori si nu am găsito deloc

Buna 🤗îți mulțumesc că m-ai cautat.am fost plecata din București ceva timp 

Poți reveni mâine cu un apel începând cu ora 10:00!

Te pup😘

Zi frumoasa ❤️

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 minut, AndreDee a spus:

Buna 🤗îți mulțumesc că m-ai cautat.am fost plecata din București ceva timp 

Poți reveni mâine cu un apel începând cu ora 10:00!

Te pup😘

Zi frumoasa ❤️

 

In sfârșit ♥️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 42 minute, Cristidavid2 a spus:

Salut. 

Ajuns in Bucuresti cu treburi si stiind-o pe Andreea de cand era in Constanta nu am putut rata ocazia de a o revizita. 

Am sunat-o, m-am programat si mers la usa la ora stabilita. Mi-a deschis usa cu acelasi zambet pe buze, imbracata cu o lenjerie foarte sexy. Stat putin la discutii, cateva minutele, asa ca de revedere si apoi ne-am indreptat spre locul faptei ( dormitorul), ea in fata si eu in spatele ei admirand fundul ei frumos si apetisant. 

A inceput cu un oral usor si atenta la zonele adiacente. Buzele ii alunecau usor, iar limba se juca bland pe cap intarindu-l imediat. Apoi l-a luat intre sani si l-a frecat putin acolo ca apoi sa trecem la urmatorul nivel. Intins pe pat, ea deasupra, o priveliste superba sa ii vezi sanii cum se leagana cand intra si iese din ciocan. Schimbat in misionar, apoi doggy si terminat pe sani. Ii place ceea ce face si duce destul. 

Pozele sunt reale pentru cei care au dubii in privinta aceasta. Mi-a confirmat la prima vizita la ea asteptandu-ma in aceeasi lenjerie. 

Ca si gfe, este extrem de ridicat nivelul. Zambitoare, deschisa, vorbareata, stie sa te faca sa te simti bine. Ca nota 10 clar. 

Oral 10

Normal 10

Aspect 10

Per total o prezenta placuta si de revenit oricand. Sper sa mai revina pe la Constanta sa ii calc pragul iar. 

 

Te puuup❤️🔞

Să ne revedem cu bine !

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut din nou. 

Venind pe plaiurile litorale nu am putut rata ocazia de a o vizita. Poate voi parea mult prea laudaros sau etx, dar chiar deloc. Vorbit la telefon, aceeasi voce sexy, stabilit, respectat de ambele parti programarea. Ajuns la locatie foarte usor, deschis usa, in fata mea aparand aceeasi fata cu zambetul pe buzein lenjerie sexy incat sa iti trezeasca toate simturile. Nu stiu cat de mult are rost sa spun despre gfe si restul, tinand cont ca este a nu stiu cata oara in care revin la ea. Dar... Caci mereu exista un dar... De aceasta data am venit cu un alt gand. Discutand telefonic despre multe am fost tentat de aceasta data de a ma lasa dominat soft de ea. Si nu am regretat deloc. Nu intru in prea multe detalii, caci sigur vor aparea cine stie ce discutii. Ma limitez in a spune ca fata stie ceea ce trebuie si are tot ceea ce ii trebuie sa te faca sa ii cazi la picioare... si nu numai. Din partea mea nota 10 pe linie... precum Nadia. 

Gusturile nu se discuta. Pentru mine este o prezenta foarte placuta, sexy si voi reveni oricand la ea. Daca va reveni la Constanta la vara imi fac abonament. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 20.12.2021 la 22:21, Cristidavid2 a spus:

Salut din nou. 

Venind pe plaiurile litorale nu am putut rata ocazia de a o vizita. Poate voi parea mult prea laudaros sau etx, dar chiar deloc. Vorbit la telefon, aceeasi voce sexy, stabilit, respectat de ambele parti programarea. Ajuns la locatie foarte usor, deschis usa, in fata mea aparand aceeasi fata cu zambetul pe buzein lenjerie sexy incat sa iti trezeasca toate simturile. Nu stiu cat de mult are rost sa spun despre gfe si restul, tinand cont ca este a nu stiu cata oara in care revin la ea. Dar... Caci mereu exista un dar... De aceasta data am venit cu un alt gand. Discutand telefonic despre multe am fost tentat de aceasta data de a ma lasa dominat soft de ea. Si nu am regretat deloc. Nu intru in prea multe detalii, caci sigur vor aparea cine stie ce discutii. Ma limitez in a spune ca fata stie ceea ce trebuie si are tot ceea ce ii trebuie sa te faca sa ii cazi la picioare... si nu numai. Din partea mea nota 10 pe linie... precum Nadia. 

Gusturile nu se discuta. Pentru mine este o prezenta foarte placuta, sexy si voi reveni oricand la ea. Daca va reveni la Constanta la vara imi fac abonament. 

Hihi❤️acum am citit recenzia lăsată 🤗

Îți mulțumesc frumos . Te pup .

Sper sa experimentăm cat mai multe ! 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare domnilor, sărutmâna doamnelor !

Pentru început știu că trebuie să spun numele meu ,dar prefer discreția, așa că îmi puteți spune cum doriți ( acea fată ce va intrat la suflet)

Vârsta însă am sa o dezvălui și anume 24 anișori ( iubita din liceu ).

Scopul meu de aici și la momentul stabilit este de a satisface plăcerile voastre.

 deea mea despre modul de tratare a fiecăruia în parte este conceptul simplu de a plăti pe măsură cu aceiași monedă ! 

Sigur vă întrebați ce servicii practic,iar ele sunt următoarele :

🔴OP/ON... bineînțeles igiena este prioritară !

🔴Sex normal...îmi plac aproape toate pozițiile !

🔴Uro...level de începătoare,dar doritoare de creștere în grad !

🔴Footfetish...

Masaj...aici va las să descoperiți cat de 🔴bun și relaxant îl fac ! 

🔴Fiind bisexuală,binevenite sunt și cuplurile, respectiv femeile alaturi de mine !

Exclus anal

Va pot aștepta costumată in lenjerii intime .. goală..sau in pijamale,după bunul plac.. bineînțeles discutând acest aspect in prealabil !

Ce pot sa va mai spun despre mine este că am mai avut câteva conturi deschise aici pe site . Dar nu mă mai regăsesc în ele așa că am spus sa o iau puțin de la capăt .:) 

Cadoul oferit

200 de lei 

( 30 de minute / comunicare ,sex oral si sex normal )

350 de lei 

( 2 finalizări / o finalizare + masaj,sex oral ,sex normal și restul fetișurilor menționate mai sus )

400 de lei 

(O ora / Cupluri )

500 de lei 

( Deplasarea doar la hotel )

 

Locația mea se afla in zona Domino Plaza

 

 Acum că îmi știți câteva lucruri despre mine ,locatie și cadoul oferit mai rămâne doar sa ne vedem și să petrecem momente drăguțe împreună!

🔴Doresc  sa fiu sunată atunci când sunteți hotărâți pentru a face o programare !

🔴Nu fac confirmări video!

2022-01-05 16_40_39.717+0200.jpg

2022-01-05 16_17_07.509+0200.jpg

IMG_20220105_163320.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

🤗hei 

Sper că ați avut o săptămână cu rezultat bune și o dispoziție faina !

Va doresc un weekend plăcut ! 

Azi o sa fiu disponibila până la ora 21

 

p.s 🔞

Care este dorința voastră ? 🌟

WipeOut30_19_2022_023021.181000-01.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...