Sari la conținut

Alexandra Anais 0736256361


Postări Recomandate

  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti

Buna , Am revenit in orasul vostru mai nou si cu cont pe ninfomane.

100 lei /finalizarea

200lei / ora cu 2-3 finalizari

oral neprotejat, finalizare corporala , orala , faciala.

normal doar protejat!!!

locatie centrala 

 

088CCD62-A714-4CC0-AEE4-DDB32FD750DB.jpeg

8AED288F-040C-4C29-BA12-F1166C2EDFA4.jpeg

8886CF0C-B6EC-4D8A-9A81-D20868217053.jpeg

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 2 ore, Anais22222 a spus:

Buna , Am revenit in orasul vostru mai nou si cu cont pe ninfomane.

100 lei /finalizarea

200lei / ora cu 2-3 finalizari

oral neprotejat, finalizare corporala , orala , faciala.

normal doar protejat!!!

locatie centrala 

 

088CCD62-A714-4CC0-AEE4-DDB32FD750DB.jpeg

8AED288F-040C-4C29-BA12-F1166C2EDFA4.jpeg

8886CF0C-B6EC-4D8A-9A81-D20868217053.jpeg

bine ai venit la noi, arati "delicious" :P  dar pentru mine regrete eterne in continuare sunt "izolat" in afara tarii, pacat ... nu pot decat sa oftez si sa inghit in sec sa am rabdare :laugh2

  • Like 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 53 minute, qwer12345 a spus:

Printe putinele care au 1 ora sau si a 3 finalizare ceea ce este un plus cateodata

Dacă ești Iepure, să tragi 3 "focuri" într-o oră, te ajută, da😅.

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Salutare fraților.

Văzând astăzi postarea domnitei, am si zis sa-mi fac o programare (chiar zilele trecute ii citisem topicul de pe Ploiești).

În fine, programare făcută prin mesaj (nu are wtsp pe nr.-ul din anunț, respectată de ambele părți.

Locația: bloc Pavone, scara cu cazinou ATU.

Ajuns la locație, îmi deschide ușa tânără domnita, Anais, o puștoaică de 19 ani, înaltă, cam 1.75 as zice, sânii medii, brunetă cu părul lung (pozele sunt reale, iti dai seama după cele 2 tatuaje).

Am socializat puțin la o țigară, și după un duș de reîmprospătare a început "joaca".

Note:

Locatie: 8- destul de expusă pentru privirile trecătorilor, risc mare de intersectate cu alt "coleg", în rest destul de ok, gel de dus,prosop, ce trebuie (din ce am înțeles, o să schimbe locația)

Aspect: 8.5 -tinerica, brunețica, tenul alb, ochii un verde/căprui, 1.75 înălțime, sânii medii, naturali, fermi, funduletul măricel, ar merge puțină sală, să-l mai "bombeze"😁.

ON: 9 - oral neprotejat deep, umed, se ajută și de mână, atenție la vecinătăți, CIM. (Este foarte atentă la detalii, te întreabă: mai încet, mai tare, mai la stânga, mai la dreapta😉😅).

NP : 9 - am încercat doar "caprita" si aici face tot posibilul să se facă plăcută, te întreabă ce și cum.

Atitudine: 9 - serviabila ( m-a întrebat dacă vreau apa ceva),comunicativa (bate puțin spre M. a noastra😅, dar nu chiar), nu m-a grăbit...chiar am mai fumat o tigara și la plecare.🤭

Halatul- 100 lei, o finalizare.

Concluzionând, raportul calitate / preț, face din ea o fată de "vizitat" si personal o aștept pe la noi cât mai des😅.

G., te pup😘🤗

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 3 minute, colericul a spus:

Doar o intrebare: ai fost anonim, ai spus ca esti de pe forum sau ai spus ca esti Vladescu86 de pe forum cand te-ai programat?

E intrebare fara substrat la adresa celui ce a scris recenzia. 

Salut, am precizat ca sunt după forum la telefonul dat inițial, nu stiu de ce, nu am înțeles serviciile prezentate și i-am spus ca am vazut detaliile serviciilor pe forum. Am revenit ulterior cu mesaj pentru programare.

Nu am precizat numele utizatorului, nu m-a întrebat. 

Oricum, la cum s-a comportat nu știu dacă ar fi contat și din ce am inteles, activitatea pe forum este una complementara.

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 2 minute, colericul a spus:

Sa ma explic atunci: multe au increderea ca cei de pe forum sunt mai seriosi si in cazul lor respecta programarile, mai rar cu cei ce vin de pe Publi24. Am intrebat de utilizator caci sunt unele care daca stiu ca e cineva cu influenta pe forum, se straduiesc mai mult in speranta unei recenzii ce sa le asigure si alti clienti. 

Da, cum am precizat, nu m-am prezentat ca fiind utilizatorul X de pe forum, doar i-am spus ca am vazut detaliile pe forum. Într-adevăr, când am întrebat de programare mi-a spus ca multe nu se respectă, dar ca se poate face. Eu i-am propus și confirmare cu 30 înainte, cum mi se pare și normal.

Concluzia, știa ca sunt de pe forum dar nu știa cine și nici nu a întrebat.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am fost si eu la fatuca asta acum vreo două zile , îndemnat de pozele ispititoare.

Fata este cea din poze ,dar ca și prestație nu este chiar woow,nu sta deasupra ,oral mecanic si cand am pus o in pozitia capra am avut parte de o experienta urat mirositoare de mai sa mi se culce in transa, nașpa senzatie este prima dată când mi se întâmplă așa ceva, am decis sa finalizez cu oral intr.un final

Fata- 8 are corp frumos sânii fermi comunicativa are un dințisor lipsa😁

Locație 7 bloc Pavone prea la vedere garsoniera curatica dar cam învechită

Igiena 1 mirosul mi se pare o Jignire la adresa clientului,  nu a făcut dus nici înainte,  abia ii plecase un client,nici după se stresa ca nu ii este confirmată o programare dar sa pomenească ceva de dus , ciuca

ON 8 O suge mecanic fără Artificii te linge si la oute dar nu le combina

NP 6 nu sta deasupra , unde craci ii place din ce am vazut, pe la spate🤮

100 fin 200 ora

Eu unul nu mai revin vreodată

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 3 ore, Radu007db a spus:

Am fost si eu la fatuca asta acum vreo două zile , îndemnat de pozele ispititoare.

Fata este cea din poze ,dar ca și prestație nu este chiar woow,nu sta deasupra ,oral mecanic si cand am pus o in pozitia capra am avut parte de o experienta urat mirositoare de mai sa mi se culce in transa, nașpa senzatie este prima dată când mi se întâmplă așa ceva, am decis sa finalizez cu oral intr.un final

Fata- 8 are corp frumos sânii fermi comunicativa are un dințisor lipsa😁

Locație 7 bloc Pavone prea la vedere garsoniera curatica dar cam învechită

Igiena 1 mirosul mi se pare o Jignire la adresa clientului,  nu a făcut dus nici înainte,  abia ii plecase un client,nici după se stresa ca nu ii este confirmată o programare dar sa pomenească ceva de dus , ciuca

ON 8 O suge mecanic fără Artificii te linge si la oute dar nu le combina

NP 6 nu sta deasupra , unde craci ii place din ce am vazut, pe la spate🤮

100 fin 200 ora

Eu unul nu mai revin vreodată

Nu m-am putut abtine sa nu raspund acestei recenzii.

 

Nu intru in polemici cu ‘dumneavoastra’

Contrazici cel putin 100 de recenzii de la clientii din topicurile anterioare…

’multumesc’ 

O zi buna!!!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Motoflorin
Reputație: 0
Acum 5 ore, Radu007db a spus:

Am fost si eu la fatuca asta acum vreo două zile , îndemnat de pozele ispititoare.

Fata este cea din poze ,dar ca și prestație nu este chiar woow,nu sta deasupra ,oral mecanic si cand am pus o in pozitia capra am avut parte de o experienta urat mirositoare de mai sa mi se culce in transa, nașpa senzatie este prima dată când mi se întâmplă așa ceva, am decis sa finalizez cu oral intr.un final

Fata- 8 are corp frumos sânii fermi comunicativa are un dințisor lipsa😁

Locație 7 bloc Pavone prea la vedere garsoniera curatica dar cam învechită

Igiena 1 mirosul mi se pare o Jignire la adresa clientului,  nu a făcut dus nici înainte,  abia ii plecase un client,nici după se stresa ca nu ii este confirmată o programare dar sa pomenească ceva de dus , ciuca

ON 8 O suge mecanic fără Artificii te linge si la oute dar nu le combina

NP 6 nu sta deasupra , unde craci ii place din ce am vazut, pe la spate🤮

100 fin 200 ora

Eu unul nu mai revin vreodată

Și eu care credeam că sunt singurul care sa mai lovit de astfel de experiențe 🤨 : " nu stau deasupra , nu stau capră " , nici până în ziua de azi nu am înțeles de ce e așa restrictivă in anumite poziți 😶☹️!!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 7 ore, Anais22222 a spus:

Nu m-am putut abtine sa nu raspund acestei recenzii.

 

Nu intru in polemici cu ‘dumneavoastra’

Contrazici cel putin 100 de recenzii de la clientii din topicurile anterioare…

’multumesc’ 

O zi buna!!!

Eu nu am vrut sa contrazic pe nimeni, doar am spus ce sa intamplat, nu te supăra dar nu am nici un motiv sa aberez crede.ma

Poate a fost o Întâmplare nefericită dar pentru mine nu a fost ok

Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 7 ore, elonmusk a spus:

Cam ciudată întâmplarea, am vizitat-o când activa în Ploiești iar igiena mi s-a părut impecabilă...

Nu stiu ce sa zic ,poate a fost o Zi mai aglomerată si nu a Avut timp pentru igienizare 🤔

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...