Sari la conținut

Alexandra Anais 0736256361


Postări Recomandate

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
1 oră în urmă, Radu007db a spus:

Nu stiu ce sa zic ,poate a fost o Zi mai aglomerată si nu a Avut timp pentru igienizare 🤔

Frate, iti zic și eu experienta mea: când am vizitat-o, la NP, am încercat tot capra și nimic suspect.

Overall, ca igiena, fata a părut ok, chiar mi-a relatat o întâmplare cu un client care a venit sa facă duș și i-a înnegrit prosopul.😅

Părerea mea, este că o fata care este atentă la astfel de detalii are grijă și de igiena ei, indiferent de nr. de clienți. 

Acum ce să zic, o fi fost la tine "excepția care confirma regula", nu stiu ce să zic.

Oricum, având în vedere timpurile pe care le trăim, zi merci că ai miros🤣🤣.

Bafta să ai.👍

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Alexandra Anais 0752946605
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
1 oră în urmă, nivaldo a spus:

Am fost si eu, la Anais, pozele sunt reale, ce nu se vede din poze e ca este inalta si frumoasa la fata. As scrie recenzie, dar a scris mai sus Vladescu86 ce vroiam eu sa scriu, si cu siguranta a facut-o mai bine decat as scrie eu.

Mă bucur că ți-a plăcut recenzia. Bine ca ai prins-o, se pare ca este ocupată. Și eu am sunat-o astăzi de vreo 3 ori și degeaba😅. Foarte bine, mă bucur pentru ea, înseamnă că mai vine pe la noi😋.

Anais, see you next time😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vizitata recent.

Pe scurt :

Locatie - 6- langa Atu,reper Pavone,primarie

Igiena - 9 - prima data intr-o recenzie cand notez igiena,am vazut un coleg care mintea ca ar fi de 1 😆 

Muie neprotejata - 7 de data asta,nu asa de deep ca alta data,cam mecanic,limbi in anus la greu,finalizarea,din nefericire,doar in gura

Sex protejat - 7- prima data cand am testat-o la normal,incercat 2 pozitii,totul ok,nimic spectaculos

GFE - 9 cel putin 

Tragerea - 200 H,2 gloante

Concluzie - pt mine e o optiune cand vin la Pitesti.ca alte detalii,sta pana joi aici

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Vizitat ieri titulara . O fata super ok . Ai ce vorbii cu ea . Glumeață.

Am făcut un duș rapid , am fumat o țigară amândoi la povesti , după care am trecut la treabă .

Sunt fan dedicat al oralului , deci doar asta am cerut .

Un oral bunicel . Câteva încercări de deep.

Locația : langa pavone foarte cunoscuta

ON : nota 8.5 fiind cu cim

NP : nu am incercat , poate dat la viitoare

Per total este ok . Recomand .

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salut fratilor,

Stiind ca este ultima ei zi in Pitesti si indemnat de postarile voastre, am vizitat-o pe titulara si pot spune ca mi-ar fi parut rau daca o ratam.

Locatia este langa Pavone. 

Pot doar sa spun ca pozele nu o avantajeaza deloc. Referitor la aspect nu pot sa dau note, as fi subiectiv(10/10), pentru ca e fix pe gustul meu, inalta, bruneta, chip frumos, ochi verzi, sanii mari si un fund demential. 

ON: 10 e smechera rau, de mult nu am mai primit o lucrare atata de buna si o finalizare cu CIM, asta este punctul ei forte.

NP: 9

Atitudine: ++10 , e o zapacita, glumeata, cu mult bun simt si orientata pro client.

Igiena: 10, desi mi se pare penibil sa notez asta, dar o notez pentru ca am vazut ca cineva a mentionat ceva de igiena.

Cadoul 100 lei.

De revenit? cu siguranta da, si daca se mai intoarce in Pitesti cu siguranta va fi top.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
La 06.11.2021 la 20:48, Vladescu86 a spus:

Frate, iti zic și eu experienta mea: când am vizitat-o, la NP, am încercat tot capra și nimic suspect.

Overall, ca igiena, fata a părut ok, chiar mi-a relatat o întâmplare cu un client care a venit sa facă duș și i-a înnegrit prosopul.😅

Părerea mea, este că o fata care este atentă la astfel de detalii are grijă și de igiena ei, indiferent de nr. de clienți. 

Acum ce să zic, o fi fost la tine "excepția care confirma regula", nu stiu ce să zic.

Oricum, având în vedere timpurile pe care le trăim, zi merci că ai miros🤣🤣.

Bafta să ai.👍

Nu stiu unde vrei sa bati cu faza cu prosopul ...până La urma cred ca se vede un om care ar înnegri prosopul ,de ce la primit ?

Si pana la urma daca la 100 de clienti nu sa intamplat sa simta ceva suspect si sa intamplat la mine nu stiu care este problema

Poate vreun coleg a fost in aceeași zi(03.10), daca vrea sa spuna o parere Ca vad ca am picat cam de fraier si nu este ok

 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
La 08.11.2021 la 17:42, th3_hammer a spus:

Vizitata recent.

Pe scurt :

Locatie - 6- langa Atu,reper Pavone,primarie

Igiena - 9 - prima data intr-o recenzie cand notez igiena,am vazut un coleg care mintea ca ar fi de 1 😆 

Muie neprotejata - 7 de data asta,nu asa de deep ca alta data,cam mecanic,limbi in anus la greu,finalizarea,din nefericire,doar in gura

Sex protejat - 7- prima data cand am testat-o la normal,incercat 2 pozitii,totul ok,nimic spectaculos

GFE - 9 cel putin 

Tragerea - 200 H,2 gloante

Concluzie - pt mine e o optiune cand vin la Pitesti.ca alte detalii,sta pana joi aici

Bai oameni buni de ce dracu credeti ca mint eu nu inteleg

Sa ma contrazică Cineva care a fost miercuri pe 3 la ea si atunci poti spune ca mint si o Sa închei subiectul aici

Spor la fete

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 2 ore, Radu007db a spus:

Nu stiu unde vrei sa bati cu faza cu prosopul ...până La urma cred ca se vede un om care ar înnegri prosopul ,de ce la primit ?

Si pana la urma daca la 100 de clienti nu sa intamplat sa simta ceva suspect si sa intamplat la mine nu stiu care este problema

Poate vreun coleg a fost in aceeași zi(03.10), daca vrea sa spuna o parere Ca vad ca am picat cam de fraier si nu este ok

 

Frate, m-ai înțeles greșit. Nu am făcut nicio aluzie la tine sau ceva. Ti-am zis de episodul respectiv, în ideea în care dpmdv fata este atenta la detalii,la igienă. 

Nu am eu de unde sa știu ce a fost la tine.

Am zis doar cum a fost la mine, adică foarte ok.

Baftă să ai.

Link spre comentariu
Acum 6 minute, Anais22222 a spus:

🤍🤍Bunaaa dimineataaa dragilorr

 ❣️ Am revenit la voi in oras . Locatia este tot la Pavone. Serviciile si preturile sunt aceleasi ❣️

NUMAR NOU  :0752946605 . Programarile se fac prin sms sau pe whattsapp 

Pupiciii cu sclipiciii💋

Bine ai revenit!! Sa vad când ajung la tine 🤗😘 

@Anais22222pune  niște poze noi  

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 22 ore, Anais22222 a spus:

🤍🤍Bunaaa dimineataaa dragilorr

 ❣️ Am revenit la voi in oras . Locatia este tot la Pavone. Serviciile si preturile sunt aceleasi ❣️

NUMAR NOU  :0752946605 . Programarile se fac prin sms sau pe whattsapp 

Pupiciii cu sclipiciii💋

@pisicuts, te rog să modifici denumirea topicului in:

Alexandra Anais 0752946605

Mulțumesc ✌

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...