Sari la conținut

Alexandra Anais 0736256361


Postări Recomandate

Vizitator sinner21
Reputație: 0

Salutare,

Astăzi am făcut o vizită în Pitești ca să ajung la Anais. Am făcut programarea pe wapp din timp și aceasta a fost respectată. Am ajuns în locație unde Anais, mă aștepta într-un costum sexy și negru. Este o fată foarte frumoasă cu corp atrăgător. Am mers să fac un duș, după am mers în camera de joacă. Acțiunea a început cu niște sărutări pe corp, apoi m-am jucat cu sânii ei frumoși. După am avut parte de un oral foarte bun, lent, tente de deep, atenție la sateliți și am finalizat cim. În timpul oralului am avut parte de niște priviri provocatoare. Am mers apoi să fac un duș și am mai stat la o țigară.

La al doilea număr am început tot cu un oral foarte bun, după am trecut și la normal. În timpul acțiunii am avut parte de multă implicare. După am mai avut parte de un oral foarte bun și am finalizat iar.

Locația este una centrală în zona Pavone, apartamentul arată bine și baia este dotată corespunzător cu gel de duș.

Pot să spun doar că Anais este o fată frumoasă, cu ochi verzi, sâni frumoși și fund atrăgător. Și pe plan conversațional fata e foarte ok. Eu m-am simțit foarte bine cu ea. Vă recomand să o vizitați, este o experiență foarte plăcută.

Este o fată curată, stă bine la capitolul igienă.

Note: ON 10 (este foarte bun, umed, tente de deep)

Normal 10

GFE 10 (este o companie plăcută, este atentă la dorințele clientului și își dă silința ca să te simți bine)

Cu drag,

Oslo

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Alexandra Anais 0736256361
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 8 ore, sinner21 a spus:

Salutare,

Astăzi am făcut o vizită în Pitești ca să ajung la Anais. Am făcut programarea pe wapp din timp și aceasta a fost respectată. Am ajuns în locație unde Anais, mă aștepta într-un costum sexy și negru. Este o fată foarte frumoasă cu corp atrăgător. Am mers să fac un duș, după am mers în camera de joacă. Acțiunea a început cu niște sărutări pe corp, apoi m-am jucat cu sânii ei frumoși. După am avut parte de un oral foarte bun, lent, tente de deep, atenție la sateliți și am finalizat cim. În timpul oralului am avut parte de niște priviri provocatoare. Am mers apoi să fac un duș și am mai stat la o țigară.

La al doilea număr am început tot cu un oral foarte bun, după am trecut și la normal. În timpul acțiunii am avut parte de multă implicare. După am mai avut parte de un oral foarte bun și am finalizat iar.

Locația este una centrală în zona Pavone, apartamentul arată bine și baia este dotată corespunzător cu gel de duș.

Pot să spun doar că Anais este o fată frumoasă, cu ochi verzi, sâni frumoși și fund atrăgător. Și pe plan conversațional fata e foarte ok. Eu m-am simțit foarte bine cu ea. Vă recomand să o vizitați, este o experiență foarte plăcută.

Este o fată curată, stă bine la capitolul igienă.

Note: ON 10 (este foarte bun, umed, tente de deep)

Normal 10

GFE 10 (este o companie plăcută, este atentă la dorințele clientului și își dă silința ca să te simți bine)

Cu drag,

Oslo

Bunaa, iti multumescc mult, ma bucur ca te ai simtit bine in comapania mea. Te mai astept🤪🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare tuturor,mi-am facut programare prin whatsapp programare respectata de ambele parti. Ajuns la locatie langa Pavone  mi-a deschis o domnisoara draguta sani frumosi joviala si plina de viata. Dupa ce am facut un dus de reimprospatare actiunea a inceput cu un oral neprotejat umed deep cu atentie la zonele adiacente.Suge pula foarte bine o ia in gura o umezeste si linge coaiele foarte placut,

La normal atiunea a inceput cu ea deasupra , dupa am schimbat in umeri craci , iar la final caprita urmat de finalizare orala , a supt pula pana la ultima picatura.

 

Note

 

Oral 9,5: suge pula foarte bine ,deep, umed , se joaca cu coaiele iar finalizarea orala este pana la ultima picatura

 

normal :9,5 da contre ,este atenta la cerintele clientului,participa la actiune ,geme placut

 

Gfe:10 este atenta la cerintele clientului iar daca o sa aveti chimie si va purtati frumos o sa aveti parte de surprize placute !!!

 

Cadou: 100 lei finalizarea /200 ora

 

 

O recomand cu drag !!!

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 15 minute, Anais22222 a spus:

Bunaa dimineataa. In vreo 10-12 zile o sa revin in oras. Voi anunta cu 2 zile inainte aici pe forum💕🥂

Sa nu cumva sa uiti de jucari.Sti tu ce vb

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Am vizitat-o și eu de mai multe ori în perioade diferite când a fost în pitești. Totdeauna a lucrat cu poze reale. Brunetă ten alb, puștoaică. Are dinții puși recent. Anul trecut avea dinți lipsă. Comportament ok, sociabilă și cu bun simț. Servicii: on/np,fk,cim 100/200. Face și analingus, la care se pricepe maxim. De fiecare dată am prins-o la pavone. Nu e pe grabă, deși este destul de solicitată. Note: 9 general. De recomandat: da. Calitate/preț 100 la 1000.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 10 minute, Meganw a spus:

Am vizitat-o și eu de mai multe ori în perioade diferite când a fost în pitești. Totdeauna a lucrat cu poze reale. Brunetă ten alb, puștoaică. Are dinții puși recent. Anul trecut avea dinți lipsă. Comportament ok, sociabilă și cu bun simț. Servicii: on/np,fk,cim 100/200. Face și analingus, la care se pricepe maxim. De fiecare dată am prins-o la pavone. Nu e pe grabă, deși este destul de solicitată. Note: 9 general. De recomandat: da. Calitate/preț 100 la 1000.

Este super ok fata, știe sa își satisfacă clienții, calitate - preț ok sper sa rămână asa l, locația la Pavone e cam populară și la vedere, dar poate schimbi locația @Anais22222. Te pup sa ne vedem cu bine🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti

Buna dragilor. Astazi voi reveni la voi in oras. Numarul nou de telefon este 0736256361. Rog pisicut daca se poate modificarea topicului.

LOCATIA Este tot LA PAVONE. O zi frumoasa sa aveti

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 16 minute, Anais22222 a spus:

Buna dragilor. Astazi voi reveni la voi in oras. Numarul nou de telefon este 0736256361. Rog pisicut daca se poate modificarea topicului.

LOCATIA Este tot LA PAVONE. O zi frumoasa sa aveti

@Anais22222, până când stai în Pitești?

@pisicuts, poți schimba te rog nr. din titlu?

Alexandra Anais 0736256361

Ar fi noua denumire a topicului.

Mulțumesc 👍

Link spre comentariu
Acum 4 ore, Anais22222 a spus:

Buna dragilor. Astazi voi reveni la voi in oras. Numarul nou de telefon este 0736256361. Rog pisicut daca se poate modificarea topicului.

LOCATIA Este tot LA PAVONE. O zi frumoasa sa aveti

Buna Anais, o actualizare cu serviciile si preturile se poate?😘

Link spre comentariu
La 10.11.2021 la 12:01, Anais22222 a spus:

Bunaa, disponibila astazi si maine 

va astept poop

AC85CFB0-06A5-4ABC-AD8F-526F4EF2AE79.jpeg

Am vizitat o acum câteva zile ! Nu are nici o treaba cu fata din poza asta. 

ON - 8 , se cam grăbește puțin 

NP - doar misionaru citez “nu știu sa ma fut”

anallingus - 10/10 

Asta e părerea mea …dacă vrei sa dai o muie hard , lins pe coaie și anallingus , sunt 100 lei bine investiți ….doar atât ! 
 

Anais șterge poza asta ca nu ești tu in ea ! 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 9 minute, Geforgegtx a spus:

Am vizitat o acum câteva zile ! Nu are nici o treaba cu fata din poza asta. 

ON - 8 , se cam grăbește puțin 

NP - doar misionaru citez “nu știu sa ma fut”

anallingus - 10/10 

Asta e părerea mea …dacă vrei sa dai o muie hard , lins pe coaie și anallingus , sunt 100 lei bine investiți ….doar atât ! 
 

Anais șterge poza asta ca nu ești tu in ea ! 

 

A spus că nu știe să se fută??? Asta chiar e amuzant. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 37 minute, Geforgegtx a spus:

Am vizitat o acum câteva zile ! Nu are nici o treaba cu fata din poza asta. 

ON - 8 , se cam grăbește puțin 

NP - doar misionaru citez “nu știu sa ma fut”

anallingus - 10/10 

Asta e părerea mea …dacă vrei sa dai o muie hard , lins pe coaie și anallingus , sunt 100 lei bine investiți ….doar atât ! 
 

Anais șterge poza asta ca nu ești tu in ea ! 

 

Hahaha nu vezi tatuajele? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 4 minute, Anais22222 a spus:

Hahaha nu vezi tatuajele? 

Si in ce oras m ai vizitat tu avand in vedere ca am venit la pitesti dupa o pauza!! Cand acum cateva zile?..ma faci sa rad

Link spre comentariu

  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
Acum 4 ore, Geforgegtx a spus:

Am vizitat o acum câteva zile ! Nu are nici o treaba cu fata din poza asta. 

ON - 8 , se cam grăbește puțin 

NP - doar misionaru citez “nu știu sa ma fut”

anallingus - 10/10 

Asta e părerea mea …dacă vrei sa dai o muie hard , lins pe coaie și anallingus , sunt 100 lei bine investiți ….doar atât ! 
 

Anais șterge poza asta ca nu ești tu in ea ! 

 

Uită-te atent la tatuajul de deasupra sânului și o sa vezi că ea este...

Am vizitat-o eu ieri la 5 și sfert. Tot așa a rămas. Unul dintre cele mai ok on cu cim . Că de obicei pt asta am venit .

Tot vorbăreață și de nota 10 .

Te pup 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...