Sari la conținut

Blonda jucăușa 😘 va aștept ! 0785602076


Postări Recomandate

Vizitator Motoflorin
Reputație: 0
Acum 4 ore, nanau99 a spus:

Baieti, sunt reale pozele de pe publi? 😄

Da coaie , du-te cu încredere e frumoasă blonda , cred că o să-ți placă 😃!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut si eu pe la domnisoara saptamana trecuta. Am sunat, am facut programare,am confirmat si am ajuns in locatie, undeva la 600 de metri de statuia voievodului Mihai Viteazul mai pe romaneste sa inteleaga tot poporul romanesc Libra Bank["nume foarte autentic" si il citez pe domnul Klaus(praful sa se aleaga de el) "Ha        (cu 10 minute pauza)        Ha" cu un nume la fel de autentic].

Ajung in locatie:destul de mare,ordonata,curata si renovata..am venit sa dau la buci nu sa imi cumpar apartament deci nota 8.

Pozele dupa publi 24 o tradeaza.... arata mult mai bine in realilate si este frumoasa, foarte frumoasa. Am platit 250 pentru o ora cu 2 finalizari dar am ramas o singura finalizare (aveam ceva treburi de facut si nici ea parca nu era pusa pe treaba...sau poate eram eu urat). 

Fata e vorbareata si se face placuta, nu vrea sa iti para rau de bani 😅. Am vorbit cateva minute cu ea si incepe un oral... mai o vorba, mai o privire, mai un supt... destul de bine( eu nu visez ca voi si limbi in cur)ii dau nota 8. Se ridica soldatul si trecem la normal, ea deasupra si incep sa dau.. nu dureaza mult si finalizez. Ma imbrac si plec. 

Concluzie: merita incercata adica e ceva crud dar eu unul nu o sa ma intorc chiar daca totul a fost ok. E doar decizia si opinia mea, bafta sa aveti! 

😊

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vizitat si eu donsoara mai mult din greșeală, am sunat vreo 5,6 numere de telefon si ea a fost prima care a răspuns si a putut sa ma primească din scurt. Ghidat cu destul calm la locație, urcat sus la donsoara care m-a așteptat intr-o fustita scurta si sutien, gen scolarita. Ca si aspect miniona, 21 de ani din spusele ei, aprox. 50 kg, fata blondina drăguță. 

Am cerut la dus, mi s-a dat prosop curat, igienizat si intors in camera de joaca. Ma aștepta complet goala si din cauza asta am pus-o sa se imbrace la loc sa am parte de un mic "preludiu", fata s-a conformat si am trecut la treaba. 

Note :

Aspect : părere pur subiectiva 8 spre 8,5

OP : 7,5 pe gustul meu, fara a prezenta mari veleități, dar destul de ok. 

NP : 8 am schimbat câteva poziții, a încercat sa coopereze, ma întreba din când in când dacă e ok, încerca să se facă plăcută. 

Igiena : nimic de comentat

GFE : i-aș da un 7,5, fata cooperează, încearcă sa se facă plăcută, nu pare sa te grăbească, per total o experienta ok! 

Halat : 100 RON, un preț calitate/preț foarte ok, dar la 150 cu ON deja sunt alte opțiuni mult mai bune pentru mine! 

De revenit : nu stiu, cred ca da, merita vizitata măcar pentru ca e puștoaică! 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...