Sari la conținut

🔞💣LaARIsSA LuXurY 69 👛🔥0733487133


Postări Recomandate

  • Oras:Când pun gura pe pălincă, realizez lucruri mărețe
  • Oras:Când pun gura pe pălincă, realizez lucruri mărețe
Acum 6 ore, larisasex69 a spus:

🎀💣🥰Am revenit în frumosul vostru oras 😘 programul până la 01:00 🎀🔥 locația prima Oneștilor . Programările le onorez pe WhatsApp 🥳🥳😘 va aștept pentru a petrece un weekend minunat împreună 🥰🎀🔥🔞

 

Ne faci și o actualizare a listei? Eventual și perioada în care cei norocoși se pot bucura de prezența ta? Mulțumesc...

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0

Salutare dragi colegi ...

După ce am așteptați pe fata asta să revină la noi e bineinteles că am și vizitat o urgent 😁😁😈😈😈o știu din trecut că am mai fost la ea dar doar la threesome...singura nu am incercat inca dar a fost o alegere foarte buna sa incerc ...este o fata extrem de energica și fierbinte...nu prea se obosește și e gata să te violeze 😂😂😂😂😂se face foarte plăcută și drăguță ... vorbăreață și tot timpul cu un zâmbet larg te încălzește ...la femeia asta ori îi place sexul pe bune ori merita oscarul anului 😍😍😍deja începând cu limbi mi-a dat impresia că îi place și se excita destul de bine ...se umezește natural nu are nevoie de lubrifiante 😁😁😁😁un singur lucru ce mă face mai dezamăgit este că n-am avut timp de o ora două o finalizare ...nu prea am avut chef sa ies de la ea...dar am plecat satisfăcut și foarte mulțumit ...nu o mai lungesc că nici timpul nu îmi permite și trecem la note ...

Locatie -10 ..apartament noua ,baie curata ...fara nici un minus ...

Aspect fizic - 10- pentru mine ...gusturile nu se discuta ...o fata foarte sexy cu niste buci bombe la forma ei...este subțirică și foarte sexy ...

On- 9 ...foarte bine executat cu de toate ...lins ,deeproath ,tratat și comitele ...deci tot ce îți imaginezi 

Np- 9,5 ...se mișcă împreună cu tine foarte fain..se mulează bine la client ,foarte energica in orice poziție ,contre tari ...tot ce ai nevoie pentru o partida nebuna de sex 

Atitudine -10...varbareata ,drăguță ,zâmbitoare ,,nu se grăbește de loc ..te face sa te simți în largul tau cu ea ..

Gfe- 9 .. i-aș da și 10 dar nu am voie de o perioada 😂😂😂sărutări la greu...maingaieri ,îmbrățișări ..deci te poți simți cu ea că și cu o prietena 

Dtd- aprox 30 de minute ...nu ești grăbit de loc la ea ...

De revenit - DA  mare ..ori de câte ori de întoarce la noi ...

De rocanndat - Da..cu încredere....iese o partida foarte faina și nebuna cu ea...daca mai am aici colegi care nu a vizita o va recomand să faceți..dar din păcate mâine și pleacă ....

Draga Larysa îți mulțumesc frumos pentru clipele fierbinte și nebune ..sper că te întorci curând la noi că te mai vreaaauuu ....mai ales dacă îmi dai impresia asta că chiar îți place 😂😂😂😈😈😈grij de tine ori unde ajungi...te sărut dulce dulce 

Iar voi dragi shogori va doresc in continuare ciocane tari ,portofele pline și spor la ciocănit 😜😜🔨🔨🔨👍👍👍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad

Azi onorez intalniri doar cu persoane care au facut dus acasa .....nu am apa calda 🤣😂🤣😂 

Sunt disponibila pentru deplasari 🥰🍓🧨❤️❤️❤️💖💌

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 55 minute, larisasex69 a spus:

Azi onorez intalniri doar cu persoane care au facut dus acasa .....nu am apa calda 🤣😂🤣😂 

Sunt disponibila pentru deplasari 🥰🍓🧨❤️❤️❤️💖💌

Sau persoane care rezista la apa rece nu? 😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea+Zona Graz Austria
  • Oras:Oradea+Zona Graz Austria

Bună dimineața Oradea                              Viziat ieri seara domnisoara                     o fatâ frumoasâ,, bronzat, pro client deci din partea mea 10* prețurile le vedeți în postare domnișoarei,  De revenit sigur !!! Clientul cu numele din povestea din copilărie:-)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733487133
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0733487133
  • Oras:Timisoara
Acum 5 ore, rokecz a spus:

Bună dimineața Oradea                              Viziat ieri seara domnisoara                     o fatâ frumoasâ,, bronzat, pro client deci din partea mea 10* prețurile le vedeți în postare domnișoarei,  De revenit sigur !!! Clientul cu numele din povestea din copilărie:-)

Mulțumesc ❤️🥰

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 03.11.2021 la 11:06, larisasex69 a spus:

👩‍🦱 🔥Bună dragilor , sunt Larisa am 22 de ani , blondină sexi atrăgătoare . 💣Azi am ajuns in frumosul vostru oras Oradea 🥳🥳🥰🤗

 

 💄💋Sunt disponibila până la ora 00:00   

 

💄💋 Programările se fac WhatsApp 

 

💄💋 Locația este la blocurile rezidențiale prima Oneștilor bloc P4b 

Zona Ioșia 

💄💋 Pozele 100% reale 

 

🔞Serviciile mele sunt:

 

💄💋 ON/OP in functie de igiena

 

 💄💋NP (Diferite pozitii)

 

 💄💋 Masaj relaxare

 

 💄💋 69

 

 💄💋 jucarii sexuale

 

 💄💋 Pupici pe corp si buze

 

  💄💋 Preludiu

 

💄💋 Strap-on

 

 💄💋dominare soft/hard

 

🍷🔞Servicii extra:

 

 🍷🔞 Finalizare orala/faciala + 50

 

 🔞🍷Sex Anal (PROTEJAT) + 100

 

  🍷🔞Masaj prostata + 50

 

🔞🍷 Deplasari la hotel/pensiune extra 50 ron

 

 

 

💰 Cadoul:🥳🤗

 

🔞🍷 200 ron 30 minute

 

🍷🔞 350 ron o ora 2 finalizari

N 1.jpg

Image_46915.jpg

Image_623902.jpg

Image_868004.jpg

Image_130913.jpg

IMG_20210531_121302.jpg

IMG20210517121115.jpg

Nr de telefon?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...