Sari la conținut

Selen (Baby) 0769597615 😍


Vizitator SelenBaby

Postări Recomandate

Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 1 minut, SelenBaby a spus:

Mai am maine doua locuri libere, un loc la ora 15 si unul la ora 16. 

Mesaj pe whatsapp.

Va pup.

Program maine : 12:00 - 20:00

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 6 minute, extraterestru78 a spus:

Sa inteleg ca noi trebuie sa purtam incaltamintea? 🤭😂

Se vaitau unii pe topicul din Buc. ca vor alta incaltaminte, le-am cumparat.

Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
1 oră în urmă, maussi a spus:

buna, accepti si virgini?

Pai Și tu ii spui ca ești virgin ? 😅😅😅🤦‍♂️🤣 semnalizezi ? 🤦‍♂️🤣

  • Like 1
  • Haha 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

Desi intru de foarte multi ani pe forum am facut al cont acum in urma celei mai urate experiente traite in domeniu..pe scurt fata are probleme psihice medii iar dupa primul numar a urmat o discutie de care sincer nu aveam chef despre pb ei...familie..abuzuri etc.Fata nu accepta o parere diferita si pe banii mei jum de ora am fost certat.Pe scurt ca sa nu ne pierdem timpul.FUGITI! Sau luati un xanax inainte...care vrea dovada ca am fost ii pot da printscreen de pe whatsapp.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 46 minute, lancerevo a spus:

De când se certa pe aici cu colegii din capitala eu mi-am dat seama ca nu am ce cauta pe la ea. 

Ei, știi și tu cum e cu provocarea asta... eu totuși cred ca o vizita merita, a fost și drăguță cu noi, a redus tariful la 200 de la 250, fiind prima oara la noi... câte au făcut asta? Și pare sa arate și bine... Pe mâine am o programare la o alta fata, ca altfel m-aș risca, asa de palmares😂😂

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 3 ore, bipbipbip a spus:

Desi intru de foarte multi ani pe forum am facut al cont acum in urma celei mai urate experiente traite in domeniu..pe scurt fata are probleme psihice medii iar dupa primul numar a urmat o discutie de care sincer nu aveam chef despre pb ei...familie..abuzuri etc.Fata nu accepta o parere diferita si pe banii mei jum de ora am fost certat.Pe scurt ca sa nu ne pierdem timpul.FUGITI! Sau luati un xanax inainte...care vrea dovada ca am fost ii pot da printscreen de pe whatsapp.

M-ai injurat si ai zis ca nu esti de acord cu comunitatea LGBT si ca esti impotriva noastra, ai mai si avut tupeul sa incerci sa-mi iei banii dupa finalizare, ai incercat la final sa fii agresiv, te-am amenintat ca o sa chem politia si atunci te-ai speriat, apoi te-am dat afara si mi-ai zis ca te vei razbuna pentru asta cu o recenzie falsa pe forum si ca vii cu tigani sa faci scandal la scara.🤭🖕🤷‍♀️. Nu ti-a iesit, am clienti pe banda rulanta! Ma sterg cu recenzia ta la cur. Sa nu te mai prind la usa mea ca de data asta te arunc pe geam direct in cap!

Link spre comentariu
Acum 3 ore, bipbipbip a spus:

Desi intru de foarte multi ani pe forum am facut al cont acum....

cu alte cuvinte ESTI O CLONA! 👏

un adevarat user si barbat, care nu-si 'pateaza' renumele adevarat, cu 'cea mai urata experientea traita in domeniu.'!!!👏👏👏👏👏👏👎👎👎👎👎👎

'al' (alt*).. vs.  'un' !!!!

 

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0
Acum 39 minute, extraterestru78 a spus:

Ei, știi și tu cum e cu provocarea asta... eu totuși cred ca o vizita merita, a fost și drăguță cu noi, a redus tariful la 200 de la 250, fiind prima oara la noi... câte au făcut asta? Și pare sa arate și bine... Pe mâine am o programare la o alta fata, ca altfel m-aș risca, asa de palmares😂😂

Mai e una care arata bine, ba chiar foarte bine din punctul meu de vedere, dar e maxim de evitat( da, e 400h.si în week-end dublu). La fel....scandaluri, probleme de comportament, atitudine și gestionarea certurilor

Link spre comentariu
  • Oras:Brassov
  • Oras:Brassov

Salutare tuturor

Fiind cu chef de ceva actiune am decis sa merg la domnisoara,programare stabilita pe whatsapp,ajung la timp in zona Coresi Zaharia Stancu,urc la et2 si dau de o fata micuta un pic cam agitata ...si desi ceva imi spunea sa plec am decis sa stau 1h..

Locatie 9

Fata 7

ON 5

NP 7

Problema a fost ca in descrierea serviciilor scrie cunnilingus dar ea a venit cu scuza ca nu i place ca e prea sensibila acolo..etc..din start mi a stricat cheful.La oral e ceva mecanic din care nu simti mai nimic..adica te plictisesti pur si simplu.In camera se fumeaza si miroase a fum iar ea mirosea a alcool.Are un temperament cam agresiv ca sa nu o jignesc ...

Platit 200lei ...de revenit? Eu personal nu!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bv
  • Oras:Bv
Acum 8 ore, SelenBaby a spus:

M-ai injurat si ai zis ca nu esti de acord cu comunitatea LGBT si ca esti impotriva noastra, ai mai si avut tupeul sa incerci sa-mi iei banii dupa finalizare, ai incercat la final sa fii agresiv, te-am amenintat ca o sa chem politia si atunci te-ai speriat, apoi te-am dat afara si mi-ai zis ca te vei razbuna pentru asta cu o recenzie falsa pe forum si ca vii cu tigani sa faci scandal la scara.🤭🖕🤷‍♀️. Nu ti-a iesit, am clienti pe banda rulanta! Ma sterg cu recenzia ta la cur. Sa nu te mai prind la usa mea ca de data asta te arunc pe geam direct in cap!

Poate ca Nu e adevarat recesia lui Bipbipbip dar totus trebui sa ai RABDARE la oameni SelenBaby sí sa Nu te enervezi. Toata lumea are o parere,se asculta sí treci peste sa Nu vorbesti asa  urât cu oameni nici daca merita,sincer sí eu ma gandeam sa fac o vizit la tine,vedem cum o sa iasa ,sunt un pic ingrijorat de atitudinea ta flacaroasa!!

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 23 minute, bubuci a spus:

Poate ca Nu e adevarat recesia lui Bipbipbip dar totus trebui sa ai RABDARE la oameni SelenBaby sí sa Nu te enervezi. Toata lumea are o parere,se asculta sí treci peste sa Nu vorbesti asa  urât cu oameni nici daca merita,sincer sí eu ma gandeam sa fac o vizit la tine,vedem cum o sa iasa ,sunt un pic ingrijorat de atitudinea ta flacaroasa!!

Rabdare cu abuzatorii? Din cauza unora ca el sunt femei omorate. Eu nu sunt vreun Isus nici vreun "martir". Sa aiba ma-sa rabdare cu el. Sa nu ma vizitezi daca esti misogin sau rasist. 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
14 hours ago, bipbipbip said:

... pe scurt fata are probleme psihice medii iar dupa primul numar a urmat o discutie de care sincer nu aveam chef despre pb ei...familie..abuzuri etc.Fata nu accepta o parere diferita si pe banii mei jum de ora am fost certat.

Selen? SelenBaby are probleme psihice? Niciodată nu o să cred așa ceva! 🙄

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
11 hours ago, SelenBaby said:

M-ai injurat si ai zis ca nu esti de acord cu comunitatea LGBT si ca esti impotriva noastra, ai mai si avut tupeul sa incerci sa-mi iei banii dupa finalizare, ai incercat la final sa fii agresiv, te-am amenintat ca o sa chem politia si atunci te-ai speriat, apoi te-am dat afara si mi-ai zis ca te vei razbuna pentru asta cu o recenzie falsa pe forum si ca vii cu tigani sa faci scandal la scara.🤭🖕🤷‍♀️. Nu ti-a iesit, am clienti pe banda rulanta! Ma sterg cu recenzia ta la cur. Sa nu te mai prind la usa mea ca de data asta te arunc pe geam direct in cap!

Ooooooof, cât mi-ai lipsit! Fără toate aceste ieșiri cabotine, viața mea pe forum a fost pustie! Bine ai revenit la statusul "Selen being Selen". Te iubesc etern și abia aștept episoadele următoare. 💓

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 15 ore, bipbipbip a spus:

Desi intru de foarte multi ani pe forum am facut al cont acum in urma celei mai urate experiente traite in domeniu..pe scurt fata are probleme psihice medii iar dupa primul numar a urmat o discutie de care sincer nu aveam chef despre pb ei...familie..abuzuri etc.Fata nu accepta o parere diferita si pe banii mei jum de ora am fost certat.Pe scurt ca sa nu ne pierdem timpul.FUGITI! Sau luati un xanax inainte...care vrea dovada ca am fost ii pot da printscreen de pe whatsapp.

Macar cineva din Brasov spune adevarul! 👏👏👏

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...