Sari la conținut

FAZAN


Postări Recomandate

  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila
  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila

@pisicuts știu că a mai fost un topic cu fazan deschis și închis apoi...dar cer îndurare 😅... lasă-l pe ăsta să ne jucăm și noi👋 rogu-te✌️ 

 

Începem cu litera F

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila
  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila
Acum 40 minute, Tandem3 a spus:

Mișto topic 🤣 ajută clonele să pară și ei băieți  dă băieți. Alo!  Pisicule,   ia ți  ciopărciți de pe mine bre😂🤣

Scuze Delia. 

Putem să ne rezumăm doar la joc te rog frumos?

Nu cred că cer prea mult...puțin bun simț și respect pe care și eu vi-l ofer vouă...așa virtual cum e!

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, Tandem3 a spus:

Mișto topic 🤣 ajută clonele să pară și ei băieți  dă băieți. Alo!  Pisicule,   ia ți  ciopărciți de pe mine bre😂🤣

Scuze Delia. 

 

1 oră în urmă, deliaro_deep a spus:

Putem să ne rezumăm doar la joc te rog frumos?

Nu cred că cer prea mult...puțin bun simț și respect pe care și eu vi-l ofer vouă...așa virtual cum e!

Unde vezi lipsă de bun simt în postarea mea?  Părerea mea e că  acest topic este cu dedicație pentru clone și cei care vor să se coloreze gratis.  Respectul tău oferăl  cui vrei , eu nu am nevoie dacă spui că îmi lipsește bunul simț. 

Mi am cerut scuze pentru postare.  Nu sufăr clonele,  sunt umbrele  hărtuitori lor  .

Te pup.

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila
  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila
Acum 18 minute, Tandem3 a spus:

 

Unde vezi lipsă de bun simt în postarea mea?  Părerea mea e că  acest topic este cu dedicație pentru clone și cei care vor să se coloreze gratis.  Respectul tău oferăl  cui vrei , eu nu am nevoie dacă spui că îmi lipsește bunul simț. 

Mi am cerut scuze pentru postare.  Nu sufăr clonele,  sunt umbrele  hărtuitori lor  .

Te pup.

Am înțeles punctul tău de vedere și inclusiv în privat am fost acum "certată"....topicul ăsta nu l-am făcut cu rea credință... dacă Pisicuts vrea să îl închidă ..eu nu pot 🥴

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator CharonIV
Reputație: 0
1 minute ago, deliaro_deep said:

Am înțeles punctul tău de vedere și inclusiv în privat am fost acum "certată"....topicul ăsta nu l-am făcut cu rea credință... dacă Pisicuts vrea să îl închidă ..eu nu pot 🥴

Nu ca as vrea sa ma bag sau ceva,da nu e aceeași logica și cu topicul de melodii?

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...