Sari la conținut

Elena


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună! Ma numesc Elena , am 25ani, 1,71și 50 kg. Sunt noua aici pe forum, dar nu și la voi in oraș. 

Sunt o ciocolata , senzuala, discreta si pe placul tau, igiena ma reprezintă ceea ce astept si din partea ta. Sunt aici pentru a oferi clipe unice si de neuitat.

Daca esti in cautare de momente erotice sau vrei pur si simplu o clipa de relaxare, eu sunt persoana potrivita. Te aștept cu nerăbdare in locația mea sa ne facem de cap!Calea Moșilor 113c

Nu accept persoane cu bile sau alte accesorii

Nu accept persoane in stare de ebrietate

Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii.

 

Preturile mele sunt urmatoarele:

 

🎈150 finalizarea: normal protejat, oral neprotejat in funcție de igiena, diferite pozitii. ( 20-25 min. )

 

🎈300 ora: normal protejat, oral neprotejat in funcție de igiena, diferite pozitii, 69, masaj de relaxare, sarutari corporale ! ( 60 min. - doua finalizări )

 

 

🎈Nu insistati cu normal neprotejat, nu accept indiferent de suma 

 

Suna-ma pentru a stabili o întâlnire la nr. 

Sau programări wapp la același nr ! 0729189904

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 35 minute, Elenaaaaaa a spus:

150 finalizarea: normal protejat, oral neprotejat in funcție de igiena, diferite pozitii. ( 20-25 min

Da cu virgula de 5, 10 minute pe ceas, sau poate tu ai ceas cu ora angliei, cateva minute in urma, aici e romania nu anglia, 30 de minute e media locala, noi nu trimitem bani international🤦‍♂️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...