Sari la conținut

Alessia brunetaă skinny-0737834101


Postări Recomandate

  • Oras:Malul mării
  • Oras:Malul mării

Sunat, vorbit cu ea, stabilit programare azi ora 17.00, o intreb daca e nevoie sa o mai sun inainte ca sa ma indrume, zice, da, vii pe aleea argesului 2 si ma suni cu zece minute inainte. Ajuns, sunat... n-a mai raspuns. D-soara e pe tzepe.

  • Like 5
Link spre comentariu
16 minutes ago, zurly said:

Sunat, vorbit cu ea, stabilit programare azi ora 17.00, o intreb daca e nevoie sa o mai sun inainte ca sa ma indrume, zice, da, vii pe aleea argesului 2 si ma suni cu zece minute inainte. Ajuns, sunat... n-a mai raspuns. D-soara e pe tzepe.

Si mie mi s a intamplat la fel.... si mai era unu care plangea si el pe aici 😂😂😂 pe aceleasi motive

  • Like 4
Link spre comentariu
6 minutes ago, AleSSiaaa said:

Scuza ma pe mine dar dacă intarzii nu e normal să primesc pe altcineva? 

Problema este ca pui oamenii pe drumuri aiurea. Ti am zis si pe wap mai bine raspunzi si spui ca numai esti dispo... chiar si in ultimu moment... decat sa stam prin masini aiurea si sa asteptam.

Ps. In seara asta pana la ce ora stai ?

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 4 minute, bluegrana a spus:

Problema este ca pui oamenii pe drumuri aiurea. Ti am zis si pe wap mai bine raspunzi si spui ca numai esti dispo... chiar si in ultimu moment... decat sa stam prin masini aiurea si sa asteptam.

Ps. In seara asta pana la ce ora stai ?

Da chiar imi pare rau.Dar fiind noua in acest domeniu am niste probleme cu programariile...Dar promit ca o sa remediez aceasta problema.Pana la ora 20:30😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 minute ago, AleSSiaaa said:

Da chiar imi pare rau.Dar fiind noua in acest domeniu am niste probleme cu programariile...Dar promit ca o sa remediez aceasta problema.Pana la ora 20:30😘

Cum o sa remediezi problema ?

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 3 minute, derby-f a spus:

Ai prea mulți clienți sau lucrezi doar in anumite intervale ale zilei?

Buna.Nu am momentan un program stabil.Si am si programari facute pe zi , poate din aceasta cauza sunt mai greu de gasit.Dar eu incerc sa raspund la toata lumea cat de repede pot.Mai greu la telefon si mai repede pe wapp😁😁

Link spre comentariu

Nu va mai bateti capul cu ea ca nu-i cine stie ce.

Am vizitat-o saptamana trecuta,am sunat era libera si am mers direct.

Nu i-am facut recenzie deoarece este o fatuca cam amarata ce se straduieste sa castige si ea un ban si nimic mai mult.Este docila si stie oarecum meserie dar se vede imediat ca nu-i face placere absolut deloc ceea ce face,mi-a trezit un sentiment de mila.

Note pentru actiune nu-i dau ca nu vreau sa starnesc discutii.In schimb ii acord nota 2 pentru igiena,neepilata nici macar pe picioare si clar nu fusese pe la dus de vreo trei clienti inainte,un mare turnoff.

Spor!

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Are o scuză că e începătoare...și nu știe momentan sa se organizeze..cred că e cazul :primul venit primul servit...

Macar de ar fi corecta în privința serviciilor care menționează că le prestează..asta ar salva situația..daca e pe japca și neserioasa ,adio clienți..i se duce vestea.

Link spre comentariu
1 hour ago, derby-f said:

Are o scuză că e începătoare...și nu știe momentan sa se organizeze..cred că e cazul :primul venit primul servit...

Macar de ar fi corecta în privința serviciilor care menționează că le prestează..asta ar salva situația..daca e pe japca și neserioasa ,adio clienți..i se duce vestea.

Nu nu,nu este pe japca deloc.

Mie mi-a lasat impresia ca este pur si siplu o fata care face chestia asta fortata de imprejurari fara o experienta anterioara in domeniu,este cat se poate de docila si serioasa si se vede clar ca este un pic rusinata si chiar speriata de ipostaza in care este.

O poti incerca linistit,nu-ti va da vreo teapa dar nu-ti face prea mari sperante.

  • Like 3
Link spre comentariu

Păi cum sa meargă la duș dacă lucrează în garsonieră cu colegă si bagă intercalat clientii!? De aia va luati tepe si nu mai raspunde la tel cand ajungi acolo. Luati-vă fetelor ub apartament cu 2 camere si oferiți servicii decente dacă vreti bani!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 45 minute, big fut a spus:

Păi cum sa meargă la duș dacă lucrează în garsonieră cu colegă si bagă intercalat clientii!? De aia va luati tepe si nu mai raspunde la tel cand ajungi acolo. Luati-vă fetelor ub apartament cu 2 camere si oferiți servicii decente dacă vreti bani!

Dacă era pe termen lung colegia noastră,fi sigur ca ne luam! Ca sa ti dai cu părerea corespunzător, consulta te puțin și cu noi și afla dacă avem timp de dus sau de programări! Asa este simplu sa tragi concluzii 🙂  fata pur și simplu încă invata multe si mai are de învățat, de parca ar fi prima care se apuca de aceasta ocupație și se confrunta cu organizarea programarilor   , au mai fost fete care erau noi și întâmpinau aceiași problema . Drept dovada ca organizarea este buna , cu Denisa nu existau probleme la programări când stăteam impreuna . Diferența este ca Denisa avea experienta , Alessia nu . Pe altele le ati înțeles,  acum mai susțineți ca ar fi de vina  împrejurimile,  aveți doar răbdare cu ea . Atâta tot ,în ce tine de programări, mai departe nu ma privește.  

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 22 ore, gigi brecu a spus:

Nu nu,nu este pe japca deloc.

Mie mi-a lasat impresia ca este pur si siplu o fata care face chestia asta fortata de imprejurari fara o experienta anterioara in domeniu,este cat se poate de docila si serioasa si se vede clar ca este un pic rusinata si chiar speriata de ipostaza in care este.

O poti incerca linistit,nu-ti va da vreo teapa dar nu-ti face prea mari sperante.

Ok..am înțeles..ms😉

Link spre comentariu

Vizitator tttrrraaa
Reputație: 0
La 15.11.2021 la 20:51, antonia901 a spus:

Dacă era pe termen lung colegia noastră,fi sigur ca ne luam! Ca sa ti dai cu părerea corespunzător, consulta te puțin și cu noi și afla dacă avem timp de dus sau de programări! Asa este simplu sa tragi concluzii 🙂  fata pur și simplu încă invata multe si mai are de învățat, de parca ar fi prima care se apuca de aceasta ocupație și se confrunta cu organizarea programarilor   , au mai fost fete care erau noi și întâmpinau aceiași problema . Drept dovada ca organizarea este buna , cu Denisa nu existau probleme la programări când stăteam impreuna . Diferența este ca Denisa avea experienta , Alessia nu . Pe altele le ati înțeles,  acum mai susțineți ca ar fi de vina  împrejurimile,  aveți doar răbdare cu ea . Atâta tot ,în ce tine de programări, mai departe nu ma privește.  

Adevarul că futaiul e cea mai ușoară meserie,pai daca nu ați să o sugi,cum plm ceri și bani multi?Eu cred că ar trebui să înceapă cu 50 finalizare,daca nu...vânzătoare și gata.Pretentii financiare aveți,dar servicii oferite...de căcat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...