Sari la conținut

Alessia brunetaă skinny-0737834101


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 22 ore, tttrrraaa a spus:

Adevarul că futaiul e cea mai ușoară meserie,pai daca nu ați să o sugi,cum plm ceri și bani multi?Eu cred că ar trebui să înceapă cu 50 finalizare,daca nu...vânzătoare și gata.Pretentii financiare aveți,dar servicii oferite...de căcat.

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 3 minute, vitceibo a spus:

 

pina la sfirsitul anului ,o meditez gratis daca mai sta activa .cineva spunea ca e docila si ca stie meserie . restul , mici detalii care se remediaza cu simplitate .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in lume
  • Oras:Undeva in lume
Acum 15 minute, vitceibo a spus:

pina la sfirsitul anului ,o meditez gratis daca mai sta activa .cineva spunea ca e docila si ca stie meserie . restul , mici detalii care se remediaza cu simplitate .

Don proffesorre stii ca meditatiile costa..cash sau vrei sa fwti moka? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 36 minute, vitceibo a spus:

pina la sfirsitul anului ,o meditez gratis daca mai sta activa .cineva spunea ca e docila si ca stie meserie . restul , mici detalii care se remediaza cu simplitate .

Dijeaba baga profesorul cu palnia dacă elevul e dezinteresat  mai ales intr un termen atât de scurt.pana la sf.anului.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 32 minute, Serenisimul a spus:

Don proffesorre stii ca meditatiile costa..cash sau vrei sa fwti moka? 

incepind cu anul care vine ,nu mai e nimic mocca ( din partea mea). tarif pe ora 200 ron . cred ca merit dupa ce am crescut vreo zece generatii de tinerele .

  • Like 2
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 21 minute, premix a spus:

Dijeaba baga profesorul cu palnia dacă elevul e dezinteresat  mai ales intr un termen atât de scurt.pana la sf.anului.

mi-a cam teama ca domnisoara nu e inca hotarita sa practice meseria asta asta banuiesc ,poate fi o fata cu valori morale  careia nu ii vine usor sa stea de fiecare data cind se introduce fisa.

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 2 minute, vitceibo a spus:

mi-a cam teama ca domnisoara nu e inca hotarita sa practice meseria asta asta banuiesc ,poate fi o fata cu valori morale  careia nu ii vine usor sa stea de fiecare data cind se introduce fisa.

Atunci.sa meargă pe civilia. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 15.11.2021 la 19:51, antonia901 a spus:

Dacă era pe termen lung colegia noastră,fi sigur ca ne luam! Ca sa ti dai cu părerea corespunzător, consulta te puțin și cu noi și afla dacă avem timp de dus sau de programări! Asa este simplu sa tragi concluzii 🙂  fata pur și simplu încă invata multe si mai are de învățat, de parca ar fi prima care se apuca de aceasta ocupație și se confrunta cu organizarea programarilor   , au mai fost fete care erau noi și întâmpinau aceiași problema . Drept dovada ca organizarea este buna , cu Denisa nu existau probleme la programări când stăteam impreuna . Diferența este ca Denisa avea experienta , Alessia nu . Pe altele le ati înțeles,  acum mai susțineți ca ar fi de vina  împrejurimile,  aveți doar răbdare cu ea . Atâta tot ,în ce tine de programări, mai departe nu ma privește.  

ohh come on nu vorbi de rabdare cu coleguta ta ca am asteptat-o 45 de minute in masina ca tot ma amana si pe urma imi scrie sa urc dupa care am sunat-o 1 minut mai tirziu (sa intreb de numarul la interfon) si a fost dinou ocupata (daaa aveam programare, ok hai sa zicem ca de o ora stia ca vin sigur in vizita la ea, si imi promisese ca ma asteapta la ora 19:00). eu o sa mai incerc o data find ca vreau sa o recenzez pe ea nu timpul petrecut in masina si are noroc ca de la usa voastra am plecat spre cel mai tare futai din ultimul timp de am iertat-o... deci sincer acum sa lase programariile si sa ne futa cum poate si cum venim ca nu are talent sa se organizeze deloc!!!!

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

ahh si inainte sa uit asa un comportament absurd inca nu am pomenit, scrie cu mine o ora sau mai mult despre programare/intilnire si cand sa face pe ceas ora 19:00 este ca disparuta dupa pamant am asteptat si incercat sa o contactez inca 15 min ca nu imi venea sa cred ca ea doar sa se distreze imi fute in asa fel timpul si pe urma nu mai raspunde nici la tel nici pe whatsapp. ....oricum sunt sigur ca colegul are dreptate si probabil porti si tu o vina la chestiile astea cu programariile puli, find ca draga antonia daca lucreaza ea tu sigur stai pe bara si asa ca fata ma intrebat dupa clientul ei de la 18:15 pe la aprox 18:55 daca urc si pe urma 1 minut mai tirziu era deja de ne-gasit din cauza ca ai... sau a... chemat alt client in garsoniera. este absurditate totala.... crede-ma ca sunt si baieti ca mine care nu le pasa daca sunt inca 30 de persoane in camera si tot isi fac treaba in liniste si ar trebuii sa va informati macar daca se poate si simultan. sincer sa fiu eu o babardeam pe alessia si in tancul meu sovietic in parcare no problema sau la colt la nonstop what ever. dar sa ma lase sa astept si sa inchida telefonul a fost cea mai proasta varianta de a gestiona situatia. cine stie poate ne vedem de curand va pup unde va place ne-serioase mici care sunteti!!

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 10 ore, scarlxxrd a spus:

ahh si inainte sa uit asa un comportament absurd inca nu am pomenit, scrie cu mine o ora sau mai mult despre programare/intilnire si cand sa face pe ceas ora 19:00 este ca disparuta dupa pamant am asteptat si incercat sa o contactez inca 15 min ca nu imi venea sa cred ca ea doar sa se distreze imi fute in asa fel timpul si pe urma nu mai raspunde nici la tel nici pe whatsapp. ....oricum sunt sigur ca colegul are dreptate si probabil porti si tu o vina la chestiile astea cu programariile puli, find ca draga antonia daca lucreaza ea tu sigur stai pe bara si asa ca fata ma intrebat dupa clientul ei de la 18:15 pe la aprox 18:55 daca urc si pe urma 1 minut mai tirziu era deja de ne-gasit din cauza ca ai... sau a... chemat alt client in garsoniera. este absurditate totala.... crede-ma ca sunt si baieti ca mine care nu le pasa daca sunt inca 30 de persoane in camera si tot isi fac treaba in liniste si ar trebuii sa va informati macar daca se poate si simultan. sincer sa fiu eu o babardeam pe alessia si in tancul meu sovietic in parcare no problema sau la colt la nonstop what ever. dar sa ma lase sa astept si sa inchida telefonul a fost cea mai proasta varianta de a gestiona situatia. cine stie poate ne vedem de curand va pup unde va place ne-serioase mici care sunteti!!

Deci am înțeles ca la 19 ti ai făcut programare, toți clienții mei știu ca la 18:30 onorez ultima programare , dar nu știu dacă am prins 2 programări dupa 18 cât am muncit cu ea ,ca sa crezi ca din vina mea nu a putut sa onoreze programarea ta . Când avea programări ma anunta ,eu pe ea , niciodată nu puneam programarile simultan ,sau sa I spun eu, nu l primii ca mi vine mie ,știind ca programase pe cineva cu o ora sau doua în urma . Cel mai bine ar fi s o întrebi direct pe ea ce s a întâmplat în ziua aia ,și depinde când ai vrut sa mergi ptr ca muncea si în weekend când eu nu muncesc. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 12 ore, antonia901 a spus:

Deci am înțeles ca la 19 ti ai făcut programare, toți clienții mei știu ca la 18:30 onorez ultima programare , dar nu știu dacă am prins 2 programări dupa 18 cât am muncit cu ea ,ca sa crezi ca din vina mea nu a putut sa onoreze programarea ta . Când avea programări ma anunta ,eu pe ea , niciodată nu puneam programarile simultan ,sau sa I spun eu, nu l primii ca mi vine mie ,știind ca programase pe cineva cu o ora sau doua în urma . Cel mai bine ar fi s o întrebi direct pe ea ce s a întâmplat în ziua aia ,și depinde când ai vrut sa mergi ptr ca muncea si în weekend când eu nu muncesc. 

eu nu am sa o intreb find ca sigur mi a si blocat numarul ea nici nu o sa stie daca sunt eu sau nu. chestia este ca mie mi a zis ca avea client inainte de 19:00 si intrebarea mare este daca stateai tu pe bara timp de 2 clienti sa ma primeasca si pe mine. pentru mine arata prea mult a neintelegere intre voi ca scrie cu mine timp de o ora si 10, 20 de minute de intilnirea la ora 19:00 si pe urma un mesaj scurt daca sunt inca in zona si vin sus si dupa un minut pe altul este de negasit. dar nici pe urma nu mai era. jur ca imi fac un magazin cu articole super tari pentru fetite si am sa lucrez in stilul vostru de va las sa asteptati ore in sir in parcare pana deschid si deschid doar pentru 3 minute, sau trag tepe :D :D

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 18 ore, barbarul12 a spus:

Nu respecta programările... De evitat

Pai daca lucreaza 2 intr-o garsoniera, iti dai seama. Care prinde prima.

Cealalta mi-a tras teapa. Cred ca tot din cauza asta.  Sa isi gaseasca locatie cu 2 camere daca au atata puhoi de clienti. Nu vezi ca in fiecare zi se gasesc cativa sa zica ca nu li s-a respectat programarea etc ?? Valabil pt amandoua.

 

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 21 ore, playmaker a spus:

Pai daca lucreaza 2 intr-o garsoniera, iti dai seama. Care prinde prima.

Cealalta mi-a tras teapa. Cred ca tot din cauza asta.  Sa isi gaseasca locatie cu 2 camere daca au atata puhoi de clienti. Nu vezi ca in fiecare zi se gasesc cativa sa zica ca nu li s-a respectat programarea etc ?? Valabil pt amandoua.

 

Eu am facut cu o zi înainte programare ... Putea sa anunțe ca nu mai poate... Am așteptat degeaba in fata scarii... 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...