Sari la conținut

Alina 0721601274 (nebunia lui Impaler 3... cred)


Postări Recomandate

  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
Acum 3 minute, michenase a spus:

Buna ziua tuturor.

Nu-mi plac romane, scurt si la obiect:

Locatie 8 prima, dar in sfarsit nu este "acvariul P2"

Atitudine 10 - cea ce lipseste la multe fete.... Educata, eleganta, stie sa se compoarte fara sa treaca pe parte de prefacuta (nu este predafacuta)

ON 10 all inclusive

NP 9 nu comenteaza, ii place

Aspect: personal, 8,5 (cum au zis multi colegi, tanara, gen studenta, skinny dar nu piele si oase. Sanii potriviti, chip frumos frumos)

Raport calitate pret 10 nu te grabeste

Recomand.

 

Multumesc mult! Te pup💋💋

  • Like 2
Link spre comentariu

Interesantă, preafrumoasă, 

Se pare că și dragastoasă. 

Ne vizitezi, te vizitam, 

Cu scopul să te savurăm. 

 

Ne intalnim, te implinim,

In patul tau cand ne iubim, 

Si apoi după ce plecam, 

Ce putem face: te visăm.

 

Cu uimire, 

ADEUN

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Alina...băieții toți s-au amorezat de tine...după x The impaler și subsemnatul...un alt trubadur adeun_dayic!?, te ridică-n în vers ,rimă și proză..., pe când o nouă și sexy poză?!,...și eu te sărut în gând,în scris,în vis,dar pe cele 2 buzițe...oare când?!....miss you sweet baby doll!🤗💋

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
6 hours ago, adeun_dayic said:

Interesantă, preafrumoasă, 

Se pare că și dragastoasă. 

Ne vizitezi, te vizitam, 

Cu scopul să te savurăm. 

 

Ne intalnim, te implinim,

In patul tau cand ne iubim, 

Si apoi după ce plecam, 

Ce putem face: te visăm.

 

Cu uimire, 

ADEUN

 

Bine te-am găsit Don Ade,

Știi ca versu-ti pretuiesc
Și alături de Alina
Am venit să-ți multumesc
 
Trebe sa cunoști și muza
Sa guști din parfumul ei
Sa o faci să-și muște buza
Scartaind-o în patul ei
 
Dacă nu îți place patul
Poți s-o iei și pe covor
Ca doar n-o sa afle satul... 
De luat o iei usor 👍
 
E un firicel de fata
Cu fundic apetisant
Cu o veverita dulce
Cu aroma de croisant
 
Tatele impresionante 🥰
Într-o palmă le aduni
Dar stau cumva elegante
Pe pieptu-i doua minuni
 
Si la suflețel e calda
Repede o indragesti
In iubirea ei te scalda
Cu grija sa n-o strivesti 🤗
 
Îți tot aștept revenirea
Și aștept sa ma uimesti
Cu recenzii complicate
Criterii... de-nebunești 🤣
 
Iar pe tine Alinuta
Te rerere... vizitez
Nu am dat în balbaiala
Imi place sa te iubez 🤣🥰
  • Like 3
  • Inimioara 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutari, zilele trecute am fost in vizita la Alina.

Locatie: Onestilor, prosop curat, apa de gura tot ce vrei.

Atitudine: Prietenoasa, vorbareata am fost servit cu ceva de baut si stat putin la discutii. Nu te grabeste deloc.

Aspect: Tanara frumusica,skinny complet naturala. Sanii micuti cum e de asteptat la fete de genu, dar ai cu ce sa lucrezi.

ON: Face un oral foarte bun. Cu atentie la zone, deep si cu privirii. Ce mi-a placut e ca o suge pe bune cu pasiune, nu numai o plimba in gura cum fac altele. 

NP: Sta cum vrei tu e ascultatoare, nimic wow pentru mine, dar a fost ok. Nu face teatru nu e o prefacuta se comporta natural, un plus pentru mine.

Igiena: curata, epilata nimic de comentat.

De revenit: da

De recomandat: da

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
Acum 10 minute, Cutlass a spus:

Salutari, zilele trecute am fost in vizita la Alina.

Locatie: Onestilor, prosop curat, apa de gura tot ce vrei.

Atitudine: Prietenoasa, vorbareata am fost servit cu ceva de baut si stat putin la discutii. Nu te grabeste deloc.

Aspect: Tanara frumusica,skinny complet naturala. Sanii micuti cum e de asteptat la fete de genu, dar ai cu ce sa lucrezi.

ON: Face un oral foarte bun. Cu atentie la zone, deep si cu privirii. Ce mi-a placut e ca o suge pe bune cu pasiune, nu numai o plimba in gura cum fac altele. 

NP: Sta cum vrei tu e ascultatoare, nimic wow pentru mine, dar a fost ok. Nu face teatru nu e o prefacuta se comporta natural, un plus pentru mine.

Igiena: curata, epilata nimic de comentat.

De revenit: da

De recomandat: da

Multumesc 💋❤️

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 10 ore, Juanpablo a spus:

Ce te-as pupa pe funduletul ăla frumos....

Wow,chiar așa,subscriu și eu,Juanpablo,...nice bothie...cât de drăguț poate fi al tău fundic...iți trimit spre el,cel mai dulce pupic!😜😛💋

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 27 minute, Danidor a spus:

Wow,chiar așa,subscriu și eu,Juanpablo,...nice bothie...cât de drăguț poate fi al tău fundic...iți trimit spre el,cel mai dulce pupic!😜😛💋

...desigur e vorba de funduletzul frumușel al Alinutzei,mi-e un așa dor să mă mai joc cu el...Alina ,Aradul plânge după tine!!!(special,JE!)😌😔😪🤗😘💔

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ar Bh
  • Oras:Ar Bh

Am vizitat-o azi pe frumoasa Alinutza. O fata subțirică asi spune skinny dar foarte drăguță cu un corp foarte frumos. Programare făcută pe ora10 pe whatsap cu o zi înainte, respectată de ambele părți. (Sunt unii care fac programare confirmă și nu vin. )Dar lăsăm partea asta,hai să trecem de ale noastre.  am ajuns cu jumătate de oră mai repede Alinutza abia se sculase dar am rugato să mă lase înăuntru,ne cunoaștem de mai mult timp de la Arad așa că m-a permis să intru. Alinutza  somnoroasă poate era și mai frumoasă. 

Am stat de vorbă a băut o cafea o țigară. Pină la urmă m-am cerut la duș a spus că vine și ea, m-am bucurat enorm de mult să fac duș cu ea.

După duș am trecut în sfârșit în dormitor și am început cu FK imbratisari destul de lung ,am trecut mai jos la la sînii ei frumoși am petrecut un pic jucândus cu ei,tot mai jos pină cînd am ajuns la piersicuța ei foarte curată acolo  am stat mai mult savorind-o e foarte gustoasă.

Am cerut 69 foarte plăcut unde am stat un pic mai mult.Am spus să montăm capișonul pină nu mă termina  și am trecut în cowgirl unde se mișcă foarte bine. A urmat pozitia missionar unde am obosit și am cerut doggy unde ai o priveliște foarte frumoasa,eu stînd în picioare.

Finalizarea a fost   ON care este făcută foarte plăcut simț cu se joacă cu limba și cum te stringe cu buzele ei frumoase ,atenție și la oo cu,ruperi de ritm, și încercare de deep pe care și reușește destul de bine. Bineînțeles finalizarea a fost cu CIM unde așteaptă ultima și picătură.

GFE. Cu FK imbratisari cît ai vrut. E de nóta 10.

ON. Executat chiar foarte bine. Merită un 10.

 NP. Alinutza se mișcă destul de bine pt că dau numa 9 eu sunt de vină.

Dragi Orădeni eu vă recomand pe fătuca asta foarte frumoasă. Dar am o rugăminte să aveți grijă de ea pt că este o  fată foarte bună și frumoasă. Vă mulțumesc.

Merci Alinutza pt ziua de azi sper să ne revedem săptămâna viitoare.

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
1 oră în urmă, Juanpablo a spus:

Am vizitat-o azi pe frumoasa Alinutza. O fata subțirică asi spune skinny dar foarte drăguță cu un corp foarte frumos. Programare făcută pe ora10 pe whatsap cu o zi înainte, respectată de ambele părți. (Sunt unii care fac programare confirmă și nu vin. )Dar lăsăm partea asta,hai să trecem de ale noastre.  am ajuns cu jumătate de oră mai repede Alinutza abia se sculase dar am rugato să mă lase înăuntru,ne cunoaștem de mai mult timp de la Arad așa că m-a permis să intru. Alinutza  somnoroasă poate era și mai frumoasă. 

Am stat de vorbă a băut o cafea o țigară. Pină la urmă m-am cerut la duș a spus că vine și ea, m-am bucurat enorm de mult să fac duș cu ea.

După duș am trecut în sfârșit în dormitor și am început cu FK imbratisari destul de lung ,am trecut mai jos la la sînii ei frumoși am petrecut un pic jucândus cu ei,tot mai jos pină cînd am ajuns la piersicuța ei foarte curată acolo  am stat mai mult savorind-o e foarte gustoasă.

Am cerut 69 foarte plăcut unde am stat un pic mai mult.Am spus să montăm capișonul pină nu mă termina  și am trecut în cowgirl unde se mișcă foarte bine. A urmat pozitia missionar unde am obosit și am cerut doggy unde ai o priveliște foarte frumoasa,eu stînd în picioare.

Finalizarea a fost   ON care este făcută foarte plăcut simț cu se joacă cu limba și cum te stringe cu buzele ei frumoase ,atenție și la oo cu,ruperi de ritm, și încercare de deep pe care și reușește destul de bine. Bineînțeles finalizarea a fost cu CIM unde așteaptă ultima și picătură.

GFE. Cu FK imbratisari cît ai vrut. E de nóta 10.

ON. Executat chiar foarte bine. Merită un 10.

 NP. Alinutza se mișcă destul de bine pt că dau numa 9 eu sunt de vină.

Dragi Orădeni eu vă recomand pe fătuca asta foarte frumoasă. Dar am o rugăminte să aveți grijă de ea pt că este o  fată foarte bună și frumoasă. Vă mulțumesc.

Merci Alinutza pt ziua de azi sper să ne revedem săptămâna viitoare.

Pupici 💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator _amarok_
Reputație: 0
La 09.11.2021 la 3:55, x the impaler a spus:

Bine te-am găsit Don Ade,

Știi ca versu-ti pretuiesc
Și alături de Alina
Am venit să-ți multumesc
 
Trebe sa cunoști și muza
Sa guști din parfumul ei
Sa o faci să-și muște buza
Scartaind-o în patul ei
 
Dacă nu îți place patul
Poți s-o iei și pe covor
Ca doar n-o sa afle satul... 
De luat o iei usor 👍
 
E un firicel de fata
Cu fundic apetisant
Cu o veverita dulce
Cu aroma de croisant
 
Tatele impresionante 🥰
Într-o palmă le aduni
Dar stau cumva elegante
Pe pieptu-i doua minuni
 
Si la suflețel e calda
Repede o indragesti
In iubirea ei te scalda
Cu grija sa n-o strivesti 🤗
 
Îți tot aștept revenirea
Și aștept sa ma uimesti
Cu recenzii complicate
Criterii... de-nebunești 🤣
 
Iar pe tine Alinuta
Te rerere... vizitez
Nu am dat în balbaiala
Imi place sa te iubez 🤣🥰

Am să scriu și eu în vers,

Mai puțin și fără stres,

Zici că-ți place mult Alina?

I-ai gustat și savarina?

 

Văd că va-ți (re) întâlni,

De iubit v-ați tot iubi,

Știi treaba și cu patu ,

N'o să afle chiar tot satu!

 

   Salutări !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...