Sari la conținut

Bună seara.As dori o parere


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Ai doar doua postari in total in care ceri detalii. Ce-ar fi sa contribui comunitatii si sa ne lasi prima ta recenzie?

Zic s-o vizitezi daca esti asa curios . Si invata sa deschizi topice cu numarul de telefon in titlu, ca atunci cand mai cauta vreun coleg, sa. "gaseasca oe net" ;)

Spor la ciocanit!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
13 hours ago, colericul said:

E un prost incapabil sa puna numarul de telefon desi se cere explicit sta

0759086628

As putea eu sa spun cate ceva dar nu o voi face, 

Pe drumul pe care mergi tu,eu ma întorc obosit..după ce ca ești cretin mai și tipi în gura mare..mizerabilule!!! Nu încerca să pari mai deștept decât esti.. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
1 hour ago, colericul said:

Analfabet funcțional în toată regula. Măi cretinule, ia explică cum ai căutat pe net? Care a fost criteriul de căutare? 

Sincer? Am cautat asa"ii trag muie lu ma-ta" și n am găsit nimic..asa ca o sa ti dau ție gay puturos

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
19 minutes ago, colericul said:

Se pare ca vrea sa faca sex cu barbati asa ca ii recomand sa-si scoata o coasta sa si-o suga singur caci nu are sanse cu vreo alta fiinta vie, indiferent daca e om sau animal... poate sa incerce ca necrofil...

Dacă zici tu..maicata e de alta părere amice..și încă ceva ..se vede cât de frustrat esti..iti dai seama la ce ma refer.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Stimati "colegi de suferinta" cred ca nu vom ajunge niciunde cu replici acide si injurii. Hai sa demonstram ca suntem totusi maturi. Cred ca sunt in asentimentul celorlalti "colegi"cand spun ca nimanui nu-i place sa citeasca asa ceva pe un forum. Chiar si pentru o greseala, nu cred ca este cazul sa ne etichetam in acest mod si sa ne injuram. Va doresc spor la ciocane si hai sa fim mai intelepti!

  • Like 1
Link spre comentariu
La 05.11.2021 la 13:52, colericul a spus:

E un prost incapabil sa puna numarul de telefon desi se cere explicit sta

0759086628

As putea eu sa spun cate ceva dar nu o voi face, 

Salut Colericul! Ma poți ajuta cu ceva info despre duduie? Știu ca implicit va avea acces la info și colegul care a deschis topicul, însă nu vreau sa mai deschid încă un topic cu domnișoară. Dacă îmi poți da câteva detalii ti.as fi recunoscător. O zi buna tuturor! 

Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0
Acum 8 minute, tvynson a spus:

Salut Colericul! Ma poți ajuta cu ceva info despre duduie? Știu ca implicit va avea acces la info și colegul care a deschis topicul, însă nu vreau sa mai deschid încă un topic cu domnișoară. Dacă îmi poți da câteva detalii ti.as fi recunoscător. O zi buna tuturor! 

Pana îți răspunde Colericul , vezi ca are topic deschis cu titlul  "super fata" .

Si-a schimbat numărul de telefon de eceea nu apare când în căutări. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...