Sari la conținut

Buna ziua colegi.


danielbz

Postări Recomandate

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Buna ziua colegi, am și eu o întrebare .. ca tot sunt la fetele de pe site , caut și eu o domnișoara/doamna care poate intra cu doi băieți deodată și sa fie și ea cat de cat ambila nu doar sa bage mâna-n buzunar și sa plecam , specifi ca nu sunt țigan ( nu am nimic cu ei ). 

Link spre comentariu
Acum 42 minute, danielbz a spus:

Buna ziua colegi, am și eu o întrebare .. ca tot sunt la fetele de pe site , caut și eu o domnișoara/doamna care poate intra cu doi băieți deodată și sa fie și ea cat de cat ambila nu doar sa bage mâna-n buzunar și sa plecam , specifi ca nu sunt țigan ( nu am nimic cu ei ). 

poti sa cauti pe forum sa vezi care accepta sa intre cu 2 persoane sau sa intrebi cand suni, si mai ales sa explici ce vrei pt ca sunt foarte multe fete care se feresc, din diferite motive

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 53 minute, magelan11 a spus:

poti sa cauti pe forum sa vezi care accepta sa intre cu 2 persoane sau sa intrebi cand suni, si mai ales sa explici ce vrei pt ca sunt foarte multe fete care se feresc, din diferite motive

Am sunat cam la toate , refuz peste refuz , nu vreau sa fie ceva complicat sau sa imi bat joc cu prietenul cu care vin.

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 11 minute, thedevyl a spus:

Încerca să te duci singur și în timpul acțiunii să vorbești despre o a doua vizita cu colegul tau. Când se discuta aspecte mai delicate e de preferat sa fie fata in față.

Nu cred ca o sa fie de-acord , a încercat prietenul meu de 2-3 ori și a primit refuz , poate Răspunde vreo domnișoara și e de-acord ..

Link spre comentariu
  • Oras:Madagascar
  • Oras:Madagascar

Cred ca ai avea mai multe sanse sa gasesti daca i-ai spune "suntem doi baieti dar intram separat" (unu da la buci, celalalt bea o cafea in apropiere, cand termina primul, schimbati locurile - unul intra altul iese din locatie).

Din experienta mea chiar si cand am inchiriat apartament, nu a vrut cu amandoi deodata, a mers la prietenul meu dupa aia a mers la dus si apoi a venit la mine in camera. Cand zici ca vreti amandoi deodata se gandesc la fel de fel de scenarii si nu prea le convine, doar daca e vreuna care ii place "la posta".

Succes!

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 15 ore, nimfomanaxxx a spus:

 

Hmm,interesant un threesome sau un gangbang...Danutz lasă un whatsapp și discutăm daca într-adevăr știți ce vreți 🔥

 

 

 

 

Lasă mi tu numărul in privat si iti las mesaj pe Wapp 

 

Link spre comentariu
Acum 15 ore, nimfomanaxxx a spus:

 

Hmm,interesant un threesome sau un gangbang...Danutz lasă un whatsapp și discutăm daca într-adevăr știți ce vreți 🔥

 

 

 

 

Aici mi ati trezit si mie interesul, daca apare ceva, eu sunt dispus sa particip.

O zi frumoasa sa aveti 

Link spre comentariu
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
12 minutes ago, RemoteStudio said:

kinder cu suprize 😅 (cel putin asa-s 90-95% din treburile prin Buzau)

"Milf deep total 0761488024", sunt convins că ăsta e topicul... 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...