Sari la conținut

Ruxy senzuala 💖 Anal-Normal de senzație 🥇🔞🍑📞0726829112


Vizitator ruxysenzuala

Postări Recomandate

Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

Bună tuturor! Eu sunt Ruxi, o fată cu forme apetisante, 1.64 m înălțime / 65 kg, sânii nr 4, cu sfârcuri sensibile la alintările tale. Cei care m-au vizitat până acum spun că sunt jovială, comunicativă și plină de energie. Ca întotdeauna adevărul este la mijloc, însă de cele mai multe ori bărbații caută adevărul de la mijlocul femeii în jos. Deci, îmi place să mă implic în ceea ce fac și mă străduiesc să mă mulez pe cerințele voastre prin servicii de calitate. Cu toate acestea nu sunt perfectă. Dacă sexul cu mine nu este la cote maxime încă de la prima întâlnire, înseamnă că mai avem de lucrat. Așa că te aștept și data viitoare – numai dacă ai un comportament civilizat și poți respecta femeia din mine. Sunt nevoită să fac o selecție a celor care mă vizitează și să exclud de pe lista clienților persoanele care sunt în stare de ebrietate ori ”high”

Contact și programări: 0726829112 (SMS sau WhatsApp). Dacă nu răspund repede înseamnă că fie nu pot, fie am grijă ca un client să se simtă bine în compania mea. Nici ție nu ți-ar plăcea să răspund la telefon în timp ce facem sex. Ca să nu ne încurcăm reciproc, ar fi elegant din partea voastră să confirmați programarea înainte cu o oră! 

💥Sex oral (tente de deep) neprotejat NUMAI dacă curățenia ta este impecabilă. Spit blow job, tratament ”cosmetic” ouțelor, eye contact, edging, cunilingus. Finalizare corporală (c.o.b), în gură (c.i.m) sau facială (c.o.f).

Sex normal NUMAI protejat. Accept o multitudine de poziții, ba chiar poți inventa ceva nou. Ași fi curioasă să încerc.

Sex anal NUMAI protejat. Încearcă specialitatea casei sau întreabă-i pe alții cum a fost.

(Stăpânesc foarte bine și restul de servicii menționate mai sus!)

 Mici fetișuri, printre care și footjob, în limita celor discutate și acceptate în prealabil.

❤️Limită de vârstă 35 - 50.Așadar, 27-30 încearcă să mă tratezi ca pe o persoană (nu ca pe un obiect de unică folosință), iar eu voi face tot posibilul să te simți bine. 

🎀30min, 150lei - o finalizare, normal protejat, oral, ne protejat (cim-finalizare orală). 

🎀60min, 250lei-două finalizări, normal și anal (protejat), cim - (finalizarea orală). 

Comfirmam la timpul stabilit, atunci voi da și adresa. Fără comfirmare programarea va fi anulată. 

Cadoul stabilit rog să fie lăsat la primele minute. 

Mulțumesc pentru înțelegere! 

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

💥Locuri disponibile începând cu ora 21:00.  WahtsApp sau SMS 0726829112 📞

Dacă nu răspund repede înseamnă că am grijă ca un client să se simtă bine în compania mea. Reveniți. 

Mulțumesc frumos! 

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 5 minute, popeyes a spus:

nu prea au muscat pestii momeala azi, huh?

-Da, vezi astăzi nu țiam făcut bani să scapi de Tico. 

-Vezi dacă nu ști să te comporți nu mai primești nici de acadele, mori de foame. La spanac ai să rămâi te vei usca pe picioare! 

@popeyes

Link spre comentariu
Vizitator popeyes
Reputație: 0
30 minutes ago, ruxysenzuala said:

-Da, vezi astăzi nu țiam făcut bani să scapi de Tico. 

-Vezi dacă nu ști să te comporți nu mai primești nici de acadele, mori de foame. La spanac ai să rămâi te vei usca pe picioare! 

@popeyes

Nu trebuie sa imi faci tu mie bani, nu sunt :animal_fish: tau, plus ca fac eu destui 😉

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 14 minute, popeyes a spus:

Nu trebuie sa imi faci tu mie bani, nu sunt :animal_fish: tau, plus ca fac eu destui 😉

-Păi la cât mă urmărești pe topice cam asta dai de înțeles la lume, pari frustrat sau peștișor. 

-LOL ești non-stop pe la mine pe topic parcă ai fi in love, sau cine știe din comportamentul tău asta dai de înțeles, ori ești pus de cineva să stai pe aici să dai cu minus și să comentezi. 

- Nu știu ce job ai tu că văd că stai pe nimfomane non-stop. 

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

Domnul ”inimioară” a primit un frate mai mare: ”curcubeu”. Care despărțit în silabe ar veni cur-cu-beu. Vai, ce coincidență s-a strecurat în prima silabă! Ce aluzie transparentă – aproape că m-am rușinat. M-am rușinat de rușinea lui, că de la câtă bere a băut, uite ce talie groasă are. Pe lângă burtă, mai are și tupeu. Ăsta nu e un finuț ca ”inimioară”, ar vrea să se repeadă direct în prima silabă! Păi chiar așa?!

Point Blur_Oct212021_001615.jpg

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

🎀Doresc să îmi cer scuze IERI nu am răspuns tuturor, WahtsApp sau SMS /telefonic. 

🎀 Mulțumesc frumos pentru înțelegere domnilor! Kiss 💋🥂

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...