Sari la conținut

Ruxy senzuala 💖 Anal-Normal de senzație 🥇🔞🍑📞0726829112


Vizitator ruxysenzuala

Postări Recomandate

Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

💥Locuri disponibile începând cu ora 19:00. 

💥Sala Palatului sector 1 - Ion Câmpineanu. 

💥Programări 0726829112 WahtsApp sau SMS /telefonic. Polish_20211117_165524417.jpg.c29ff24ae481362b81ef832ae1a5256c.jpg

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 1 minut, sic sic a spus:

Hei, ceva futai ca pe vremea lui Mihai?🥰🥰🥰

Nu știu cum era pe vremea lu Mihai, dar bănuiesc că era bine, de îl pomenești. 🤓

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

💥Disponibilă pentru programări 0726829112 WahttsApp sau SMS /telefonic. 

💥Sala Palatului sector 1 - Ion Câmpineanu. 

💥Dacă nu răspund repede înseamnă că am grijă ca un client să se simtă bine în compania mea. Reveniți! 

BeautyPlus_20211122124716147_save.jpg

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 15 ore, ionut_rs a spus:

Senzualo😍 suntem si noi in postul Craciunului si tu ne ispitesti cu imagini din astea provocatoare 🥰de-ti vine apa in gura sau sange-n p.... 🤣🤣

@ionut_rs Este de post, eu sunt vegetariană, nu consum carne unde rezultă că și piersicuța.

😂🤓

Link spre comentariu

Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

În aceste vremuri incerte și ploioase, o scurtă ieșire din outfiturile sexy și rutina zilnică a ”obiectului muncii” e binevenită. Am decis să-mi acord puțin timp pentru dezvoltarea personală. Nu de alta, dar știți foarte bine că intelectualele sunt mai perverse, iar vouă nu vă place deloc... Dar absolut deloc 🤭 De ce am ales dezvoltarea personală și nu Star Wars? Pentru că în loc să zic ”fie ca forța pulii să fie cu voi”, zic ”am trecut la un nou nivel de încredere că forța pulii va fi întotdeauna cu voi”. Pentru continuarea ideii și aproFUNDarea Oceanului Albastru, vă aștept la sediul editurii, din str Ion Cîmpineanu.

IMG_20211123_100642.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...