Sari la conținut

🎀🎀 Karina 🎀🎀 0748371015


Kariina

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna ziua dragilor,  din păcate nu voi mai ajunge mâine și va trebui sa aman venirea cu încă 2 zile din cauza unor probleme personale.  Voi anunța exact când voi ajunge mâine seara . Va pup și abea aștept sa ne vedem 💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 minute, Kariina a spus:

Buna ziua dragilor,  din păcate nu voi mai ajunge mâine și va trebui sa aman venirea cu încă 2 zile din cauza unor probleme personale.  Voi anunța exact când voi ajunge mâine seara . Va pup și abea aștept sa ne vedem 💋

Nici tu numai ajungi off  ,lasa nu -i bai ne țineți în suspans, bn punem noi mâna pe voi și vai de fundulețu vostru😜😜😜 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

 Buna ziua dragilor , de mâine voi ajunge la voi în oraș,  scuzați-mi întârzierea,  putem stabili o întâlnire de la ora 12:00 , va aștept cu mesaje WhatsApp , SMS.  Va pup ș abea aștept sa ne revedem 💋💋

 

 

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 3 minute, marius bora a spus:

Unde ai locația frumoaso?

Locatia este pe Strada Vârful cu Dor 16 din păcate nu am găsit la Ared și nici la adora , pana duminica voi activa aici pe urma ma voi muta în Adora Park 

  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725431171
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0725431171
  • Oras:Arad

Am revizitat-o eu, de data asta a fost mai bine, locatia cam greu de gasit da fata e ok, pt 100 lei ON+NP ii best price. Amabila, tarara, slim, nu comenteaza, exact ce recomanda doctorul:))

Nu se uita la ceas, schimbat mai multe pozitii, FK la greu, eu m-am simtit foarte bine. Poate ii mai fac o vizita pana pleaca. 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Foarte impresionat de prima întâlnire de  anul trecut cu tinerica și atât de jucăușa Kariina,am luat hotărârea să o vizitez din nou pe această puștoaică...are un vibe f proaspăt care te face să te simți în largul tău ca la tine acasă!Această minunăție de femeie copil sau o femeie intr-un corp de fetiță ,dar care are forme feminine f plăcute și delicate începând cu sânișorii...frumușei , funduletul rotund și mai ales piersicuta care te duce cu gândul la un trandafir cu două buze ca două petale,arată că o roză,ca o floare și are aceeași savoare plăcută și parfumată!Acțiune; intr-o bună locație modernă cu încălzire în pardoseală,baie cu tot ce e necesar,un pat matrimonial...excelent pt tăvăleală ...domnișoara s-a ridicat la un nivel înalt ca prestatie;nu au lipsit sărutări  pătimașe,un oral f bun cu deep cu o mânuță,fără mânuțe...10+ ...la normal pare (și este) strâmtuță dar fata poate și face o treaba excelentă:poziții , top,over și doggy...am optat o ora ,finalizare în balon...nu m-am putut abține,înauntru ei era asa de bine ...,la un  moment dat  a stat cu capul pe piept la mine  ,ca un copilaș în brațe la tăticul ei!A fost mulțumită de mine?!Senzație deosebită...!🙂😉😜 ,...!Multumesc fetiță scumpă!Karina este o gazda bună,f simpatică,dulce, frumușică...!,,te ascultă cu răbdare și te întreabă,arată că îi pasă de tine... o atmosferă plină de iubire ,ca iin familie !o să revin de fiecare dată cu mare placere...recomand!...Zi bună , mult noroc și sănătate,Kariina!❤💋

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Bună ziua, ieri am cunoscut-o pe Kariina, programarea am făcut-o foarte din scurt pe PM am avut norocul sa fie libera și când am primit unda verde am ajuns în iatacul domnisoarei. Am fost întâmpinat de K într-o ținută sexi, facem cunoștință și ma invita sa ocup loc lângă ea pe canapea, am fost servit cu ceva de băut la alegere, socializam puțin, stabilim meniul zilei și cadoul(și la ea fiecare finalizare CIM sau COF e 50 RON., deci 100 sunt doua finalizări). Mi-a plăcut ce am găsit la fata locului(aveam unele dubii datorita recenziilor contradictorii) K este o domnișoară drăguță, mie mi-a plăcut, tânăra, dezinvolta, supla, sânii feciorelnici, fund sexi, am fost invitat la dus și deși tocmai ce făcusem acasa am efectuat o scurta reîmprospătare. Încălzit după dus ne deplasam în dormitor, ea se de echipează și o rog sa îmi faca plăcerea sa o descopăr, mângâind-o și sărutând-o pe corp pana am ajuns la piersicuta ei, descoperind o arhitectura carnoasa, exteriorizata  și de care m-am ocupat cu atenție și plăcere ea mirosind bine pe corp și fără probleme de igiena jos, După ce o întorc și cu fundicul în sus și ii frământ bucutele obraznice, admirând și această poziție o las pe ea sa îmi arate ce știe eu intinzandu-ma pe spate, ea a trecut direct la junior fără alt preludiu începând un ON bun, nu s-a ocupat de împrejurimi sau biluțe dar organul a fost bine stimulat cu încercări de deep, cu supt, mi-ar fi plăcut puțin mai umed dar cred ca se putea dacă i-aș fi spus. M-am ridicat în picioare în pat, ea în genunchi unde m-am poziționat sa pot sa vad și în oglinda dulapului ceea ce am făcut pe tot parcursul întâlnirii și a continuat pana a venit finalizarea pe pieptul ei rezultând o pictura frumoasa. Amândoi pe rand la dus, ea o țigară eu apa și suc, conversație și termina pipa pe urma ma invita în dormitor, începând cu ON, bun, apăsat, o rog sa punem prezervativul, folosește lubrifiant, eu văzând-o mica și fragila ma gândeam dacă o sa reușim ceva și misionar la care intra încet tot, ritm ușor la început și pe urma de voie, trecem în cowgirl, obosește repede, Lot refuza, mama iedului eu în picioare la marginea patului(mi-a plăcut mult), o întind pe burta cu perna sub ea să-i ridice fundul, două variante  cu ea pe o parte, mai facem din picioare ea pozitionandu-se pt. a-mi facilita accesul pe la spate(din nou foarte plăcut), as mai fi dorit sa încerc pt ca e ușoară în picioare cu ea în brate dar nu a mai fost timp. Ma întind pe spate în pat la oglinda și facem CIM-ul de final, pt care a trebuit sa muncească puțin dar a iesit super. La baita, un pahar de apa, cadoul i l-am lăsat la început, concluziile după acțiune, ne-am urat cele bune și am plecat.                             Note:Karina-8,5,draguta la fata, mi-e mi-a plăcut, slim:Atitudine - 9,vorbareata,vrea sa te simți bine, puțin pe graba, poate dacă și-ar lasă mai mult între progamari:Locație-9 pt apartament, zona nu prea ai justificare:Igiena-10 Karina, 9 apartament:ON-9,fara artificii, axat pe organ unde se simte foarte plăcut, CIM bun:NP-9,5 participa, schimba poziții, vrea sa te simți bine:Cadou-250 1ora ON, NP, o finalizare COB, una CIM. Mie mi-a plăcut Karina, m-am simțit bine și în concluzie o recomand, mai ales dacă vrei petite, slim, mersi Karina te pup și salut tuturor. 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 12 minute, Kariina a spus:

Bună ziua dragilor , locatiea va fi de acum,  cum v-am și spus în Andora Park  , disponibilă pentru programări.  Va pup și va aștept cu drag ❤❤🥰 

IMG-20220113-WA0002.jpg

Adora, nu Andora, ca aia e mult mai departe, intre Spania si Franta. 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutari la toata lumea! Vizitat pt prima data aceasta strengarita de fata. Programare pe watsapp respectata de ambele parti, locatie super ok (adora), fata slim super draguta, servit la alegere cu apa, scurta igienizare (am mers dusalit), inceput cu oral lent la dorinta mea (ON) la alegerea ei 😁, apoi gustat putin pasarica cu 2 labii mari curata fara mirosuri, 2 pozitii la normal si finalizat in caprita, gemete discrete pe timpul normalului. Amenda 100. Eu am sa mai merg si recomand celor care prefera fetele slim.

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...