Sari la conținut

🎀🎀 Karina 🎀🎀 0748371015


Kariina

Postări Recomandate

  • Oras:Ar Bh
  • Oras:Ar Bh

   Prima vizită la Karina. Deși am mai incercat sa o vizitez în primăvară,dar nu am reușit,deși am avut o programare făcută, nerespectată de ea. Dar nu am vrut să-i scriu atunci nimica, despre țeapa luată.

  Acum am reușit,  în sfârșit, să o intilnesc, programare pe whatsap,cu trei ore înainte , de data aceasta respectată și de ea. 

  Ajung imi dă Nr, interfon,la( Adora parc),urc îmi deschide o fată frumoasă, vorbăreață,care știe să se facă plăcută. Vorbește, parcă ne cunoaștem de mult timp. Era îmbrăcată în costumul Evei. 

  Am fost servit cu un pahar de apă. Am lăsat cadoul pe masă,din propria inițiativă,de 300l ,pt o oră de joacă. M-am cerut la duș,m-a întrebat ,ce prosop vreau , mare sau mic. Este foarte atentă la detalii. Baia e curată cu de toate,robinetul de la duș un pic stricat ,dar merge. ( Încă nu sa reparat,e așa de mult timp,de multe ori am dușat,la acel robinet).

   După duș mă așteapta în cameră,mai stăm un pic la povești, vorbește în continu,nu te plictisești cu ea. 

   Incepe ea acțiunea cu ON,soft, plăcut,destul de Deep câteodată,dar folosește mâna cam mult, fără atenție la împrejurimi.

Am gustat și eu din fluturașul ei,care era foarte curată, și cu niște aripi superbe!!! M-am jucat foarte mult cu ele. 

Am montat balonașul,am inceput in poziția Lot unde se mișcă binișor,a întrebat cum mai vreau, m-am ridicat și o țineam in brațe,in poziția asta se mișca foarte bine, wow...  Între timp am mai 😘 fluturași, că nu m-am putut abține, cât de frumoși sunt.

Am continuat in misionar unde,gemea foarte plăcut,și ultima poziție Doggy unde ai o priveliște de te orbești,dar am închis ochii, și am mai jucat un pic cu fluturași ei .

   Finalul a On cu un Cim glorios, așteptând, până la ultima picătură,poate și mai mult. Am crezut că nu mai vreau să o lase atât a stat cu ea in gurița ei frumoasă 

   Aspect;mai micuța de statură,corp slim,sâni potriviți,tari,fund la fel, și aceii fluturași superbi.

Gfe: vorbăreață, zâmbește mult,e foarte lipicioasă..nu am beneficiat de FK,nici nu am cerut,din cauza asta,nota e de 9!

ON cu Cim:aici se putea mai bine,dar a fost prima întâlnire,un 9..

NP:se mișcă bine in toate pozițiile,nu comentează...nota 9..

     De recomandat... și de revenit cu siguranță...

   M-am simțit foarte bine in compania ei,deși nu am dat nici o notă de zece. 

  Mulțumesc frumos,Karina, ești o fată foarte frumoasa... 😘🏹

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună seară dragilor , de luni voi fi disponibilă la voi in oraș. 💞💞  Putem stabili programările chiar de astăzi.  Va pup si abea aștept ca să ne revedem ❣️❣️❣️💟💟 seara faina sa aveti ❣️❤️🔥❤️🔥🥰7FDCC9E4-D5BF-4933-9B7C-BF43DC7C4C52.jpeg.d393f0fe77f61cf2c361eb8acda60da1.jpegAB468CB8-CAC1-4A90-AEC9-D39DC68414F1.jpeg.ba6a19b700671569edda0bd7729a5fb6.jpeg9F9DDCDB-528A-4C15-840B-73BA3C72573C.jpeg.ea4196db3d4217c814aa0c6e9cbf0dda.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 6
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 21 minute, Kariina a spus:

Bună seară dragilor , de luni voi fi disponibilă la voi in oraș. 💞💞  Putem stabili programările chiar de astăzi.  Va pup si abea aștept ca să ne revedem ❣️❣️❣️💟💟 seara faina sa aveti ❣️❤️🔥❤️🔥🥰7FDCC9E4-D5BF-4933-9B7C-BF43DC7C4C52.jpeg.d393f0fe77f61cf2c361eb8acda60da1.jpegAB468CB8-CAC1-4A90-AEC9-D39DC68414F1.jpeg.ba6a19b700671569edda0bd7729a5fb6.jpeg9F9DDCDB-528A-4C15-840B-73BA3C72573C.jpeg.ea4196db3d4217c814aa0c6e9cbf0dda.jpeg

În sfârșit, bine ai revenit. 👍

❤️🥰😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare prieteni, încerc să scriu o "recenzie" ,..... atipică, despre titulara topicului. Trebuie să menționez că nu am avut plăcerea de a o întâlni până acum, nu a fost să fie, nu s-au aliniat planetele. 

În urma anunțului ei, contactat sâmbătă fata și făcut o programare pe luni, regulamentară, cu oră și termen de confirmare, acceptată de părți. Cum vedeți mai sus, ieri mă contactează fata și îmi comunică că datorită problemei cu locația, se amână revenirea pe marți, caz în care ne punem de acord pentru ziua de marți, în aceleași condiții, asta e. 

Na, astăzi după masă primesc mesaj de la fată că datorită problemei cu proprietara, nu mai poate veni nici marți și mă va anunța prin mesaj când va putea reveni. O întreb cam când crede că se rezolvă și îmi spune că posibil pe joi dar că mă va anunța înainte. Menționez că toate convorbirile prin mesaje s-au derulat normal, cu răspunsuri instante din partea părților. 

De ce v-am relatat acest lucru? Pentru că fata, în fața mea,(deși nu ne-am văzut încă) a trecut cu brio, cu nota 10* examenul de OM! De ce? Fata putea să îmi spună asta când confirmam întâlnirea sau nu trimitea mesaje pe motivul (vezi doamne) să nu deranjeze, sau pur și simplu să-și închidă telefonul cum multe fac. NU, ea a ținut să mă informeze, să mă atenționeze, cu o zi înainte, ceea ce este un mare plus și arată un caracter deosebit.

Pe această cale îi mulțumesc încă o dată pentru atitudinea, implicarea și corectitudinea de care a dat dovadă și da, abea aștept să ne întâlnim. 

Mulțumesc pentru răbdarea de a citi această "recenzie" total atipică și vă doresc o seară faină și o săptămână minunată.

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

În sfârșit s-au aliniat planetele, s-a rezolvat cu locația și vizitat fata, (luni s-a amânat, marți la fel, cu promisiunea pe joi și sa întâmplat miercuri 😀).

Fata este exact ca în poze, (de fapt sunt ale ei pozele 😀), slim, înălțime medie, cam pe la 1,65 cred, m-a întâmpinat pe tocuri, frumoasă, drăguță, mereu cu zâmbetul pe buze, buze tare faine, numa bune de pupat, foarte amabilă, primitoare cu o maximă înclinație spre client. 

Locația de 10, Adora Park, curată și cu toate cele pentru acest scop (baie cu de toate, dormitor ok). Fata este foarte sociabilă, poți discuta orice, de fapt partea de socializare a fost mai mult de jumătate din timp,( ai avut cu cine).

La oral este foarte ok, te întreabă cum îl vrei, eu am lăsat la cum vrea ea, și a vrut tare fain, soft, dep, chiar și când a pus mâna a știut foarte bine ce face, pentru mine, părere personală, a fost de 10, chiar a durat destul de mult (a mai fost și 69-le în pachet). 

La normal a vrut să folosească lubrifiant dar am spus dacă se poate fără, instant s-a șters mâna cu lubrifiantul în șervețel, pozițiile cum vrei, fata este slim, poziții de care n-am prea abuzat deoarece oralul a fost prea fain și mult iar fata se implică foarte bine, când m-a strâns în brațe ca pe un iubit cu pupături, ......a fost finalul. Nu dau note, ar fi subiective dar pentru mine a fost super fain, de revizitat. Am petrecut timp de calitate în compania fetei pentru care îi mulțumesc mult și de câte ori vine la noi, o voi revizita cu drag. 

Fata stă doar până sâmbătă, cine vrea să o viziteze, o recomand, merită.

O seară faină s'aveț!

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Chiar acum, Anthonio a spus:

La angajat pe Rafaelooo purtător de .... cuvânt 🤦

Na, amu dacă făcui o recenzie tăt nu-i bine? 😂 Scrieț voi, că tăt sînteț verzi. 

Da chiar nici vorbă n-a fost cu ea de vreo recenzie, am scris exact ce-am trăit.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
1 oră în urmă, Rafaelooo a spus:

Na, amu dacă făcui o recenzie tăt nu-i bine? 😂 Scrieț voi, că tăt sînteț verzi. 

Da chiar nici vorbă n-a fost cu ea de vreo recenzie, am scris exact ce-am trăit.

Felicitări pt recenzie🤣 

Dacă tu îi anunți disponibilitatea eu ce să cred🤷 

Hai spune cât îți dă pe lună 🤦 mă bag și eu daca picură ceva🤣🤣🤣

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 13 minute, Rafaelooo a spus:

Na, amu dacă făcui o recenzie tăt nu-i bine? 😂 Scrieț voi, că tăt sînteț verzi. 

Da chiar nici vorbă n-a fost cu ea de vreo recenzie, am scris exact ce-am trăit.

Ii bine 🙈. Lasa nu te victimiza, nu a zis nieni ca nui bine. Doar ca as comunica si eu cu ea. 

Nu te lua dupa patimas ca nu a baut suficienta caisata azi🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 minut, Flx01 a spus:

Ii bine 🙈. Lasa nu te victimiza, nu a zis nieni ca nui bine. Doar ca as comunica si eu cu ea. 

Nu te lua dupa patimas ca nu a baut suficienta caisata azi🤣

Na, asta e, jó n'am decât......de prună.😜😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 5 minute, Flx01 a spus:

Ii bine 🙈. Lasa nu te victimiza, nu a zis nieni ca nui bine. Doar ca as comunica si eu cu ea. 

Nu te lua dupa patimas ca nu a baut suficienta caisata azi🤣

Îi poți scrie, pe wapp, cred că'ț răspunde. Prima comunicare cu ea a fost sâmbătă, când m-am programat prima dată, la ora 23,40. Nu credeam că-mi răspunde la ora aia dar a fost bine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 6 minute, Rafaelooo a spus:

Îi poți scrie, pe wapp, cred că'ț răspunde. Prima comunicare cu ea a fost sâmbătă, când m-am programat prima dată, la ora 23,40. Nu credeam că-mi răspunde la ora aia dar a fost bine.

Vreau si eu la ea... 🙈

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 46 minute, Flx01 a spus:

@Kariina ne mai amintesti si noua lista de servicii si premierea(amenda).

Sunt lenes🙈🙈🙈😃

Buna desigur💓💓 :

 

Serviciile mele sunt urmatoarele

♥️Sex normal doar protejat

♥️ Sex anal ( doar protejat și în funcție de mărime , țin sa va anunț ca sunt la început)

♥️Sex oral protejat (neprotejat in functie de igiena)

♥️GFE

♥️FK (in functie de igiena si compatibilitate)

♥️Sex in diferite pozitii

♥️Sex cu cupluri

♥️Hand job

♥️Masaj de relaxare

♥️Footjob

♥️Annilingus pasiv

 

       O finalizare sau 30 de minute 150 de lei
2 finalizari sau 60 de minute 250 de lei
️EXTRA 50 de lei ( CIM/COF) 
️ EXTRA 100 de lei ANAL 
️o finalizare Anal -250 lei 
️ o ora Anal -350 lei 
️ o finalizare total - 300 
️ o ora total-400 leii

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...