Sari la conținut

Salon Masaj erotic - 0727641387


Postări Recomandate

La 10.12.2021 la 20:17, allxdreams a spus:

Buna seara , va asigur ca la noi nu oferim servicii sexuale si nici masaj prostatic , nu mai dati informatii eronate . Da , avem mai multe tipuri de masaj :

Masaj de baza toples 150 

Masaj de baza nud 200

Masaj cu dus erotic sau film erotic 250

Masaj cu jucarii erotice 300

Masaj multimlu + show erotic 350 

Masaj all dreams ( contine toate tipurile de  masaj ,  2 showuri erotice , pietre calde si un vin spumant din partea casei .

NU OFERIM SERVICII SEXUALE 

Sigur,sigur nu oferiți nici-un serviciu sexual?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 9 ore, allxdreams a spus:

M-am uitat peste programarile de azi , banuiesc ca dumneavoastra sunteti clientul cu programarea de la ora 17 , ati sunat pt confirmare la ora 16:30 , era clar ca nu avea cine sa va raspunda , nu va spunem de nebuni sa o confirmati doar cu 15 minute inainte nu cu 30 de minute , daca a fost vina noastra ne pare rau . Oricum, urat raspuns , in idee in care nu v-a luat nimeni banii din buzunar sau nu cred ca ati fost la noi sa platiti pt serviciul respectiv si ati plecat dezamagit . Succes pe mai deoarte ;)

Duduie, probabil momentan aveti ceva clienti, da' ne mai auzim noi peste ceva vreme, cand n-o sa mai fie! 😛

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Salutare!

Scuze ca ma bag aiurea...poate...dar eu frecventez des saloanele de masaj...si orice salon care se respecta are o receptionera/sefa/fata care se ocupa de programari, promovare etc.

E total aiurea ca maseuza sa fie si receptionera.

Si daca ar fi confirmat cu 15 min inainte inseamana ca ora de masaj ar rezulta de 45 min...ceea ce e cam putin...

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 minute, Dexter70 a spus:

Salutare!

Scuze ca ma bag aiurea...poate...dar eu frecventez des saloanele de masaj...si orice salon care se respecta are o receptionera/sefa/fata care se ocupa de programari, promovare etc.

E total aiurea ca maseuza sa fie si receptionera.

Si daca ar fi confirmat cu 15 min inainte inseamana ca ora de masaj ar rezulta de 45 min...ceea ce e cam putin...

 

Nu te bagi deloc aiurea, ai dreptate. Si eu am fost in multe saloane, si din alte orase/zone si m-as duce in continuare, doar ca la noi in oras nu ai unde. Nu procedeaza nimeni ca ele. Programarile nu se confirma prin apel, ci prin sms. De fapt nici nu mai era nevoie de confirmare, care e o prostie, pentru ca eu ma duceam sigur din moment ce am spus asta. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 1 oră, catelul.dinamo a spus:

Ca poate atunci renuntati la figurile astea de fix 2 lei. 🤮

Fara reguli nimic nu functioneaza , dpmdv a-ti avut o reactie foarte urat in idee in care v-am spus nu v-a luat nimeni banii din buzunar . Ok , nu a putut raspunde nimeni , vina noastra ,dar nici nu vad un capat de lume , se intampla . 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, Dexter70 a spus:

Salutare!

Scuze ca ma bag aiurea...poate...dar eu frecventez des saloanele de masaj...si orice salon care se respecta are o receptionera/sefa/fata care se ocupa de programari, promovare etc.

E total aiurea ca maseuza sa fie si receptionera.

Si daca ar fi confirmat cu 15 min inainte inseamana ca ora de masaj ar rezulta de 45 min...ceea ce e cam putin...

 

Buna ziua, maseuza nu se ocupa si de partea de repecptie, dar suntem oameni , si pe langa a raspunde la telefon mai avem si noi de facut una , alta . Daca v-am spus sa confirmati atunci , inseamna ca numai atunci puteam raspunde . Repete : ne cerem scuze si v-am vorbit foarte frumos in comparatie cu reactia dumneavoastra . 

Link spre comentariu
Acum 3 minute, allxdreams a spus:

Buna ziua, maseuza nu se ocupa si de partea de repecptie, dar suntem oameni , si pe langa a raspunde la telefon mai avem si noi de facut una , alta . Daca v-am spus sa confirmati atunci , inseamna ca numai atunci puteam raspunde . Repete : ne cerem scuze si am vorbit foarte frumos in comparatie cu alte comentarii . Masajul dureaza o ora , clientii care au fost la noi stiu despre ce vorbesc . 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 minute, allxdreams a spus:

Fara reguli nimic nu functioneaza , dpmdv a-ti avut o reactie foarte urat in idee in care v-am spus nu v-a luat nimeni banii din buzunar . Ok , nu a putut raspunde nimeni , vina noastra ,dar nici nu vad un capat de lume , se intampla . 

Pai, normal ca e vina voastra. Uite, facem un pariu? Ca regulile voastre se vor schimba curand, cand o sa ramana 2 clienti/zi?

Pana atunci e ok, voi n-aveti nevoie de banii mei, eu nu vă mai deranjez. Ne mai auzim peste 17 ani. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 8 minute, catelul.dinamo a spus:

Pai, normal ca e vina voastra. Uite, facem un pariu? Ca regulile voastre se vor schimba curand, cand o sa ramana 2 clienti/zi?

Pana atunci e ok, voi n-aveti nevoie de banii mei, eu nu vă mai deranjez. Ne mai auzim peste 17 ani. 

Succes pe mai departe . 

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...