Sari la conținut

Flori 0737967841 real deepthoart


Postări Recomandate

  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
Just now, popeyes said:

I know bro, the people in the south of the country are considerably more darker skinned than the ones in Transylvania for example. When I moved to Bucharest I thought almost everyone is a gypsy.

Haha, yeah so I think all that skin color hate should stop

Imagine you are 100% romanian and not a gypsy, you decide to live in the capital then you are treated like garbage

This really hurt, I often think words can kill more than weapons and change you forever even though you may be a nice person

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator popeyes
Reputație: 0
Just now, clement mic said:

Haha, yeah so I think all that skin color hate should stop

Imagine you are 100% romanian and not a gypsy, you decide to live in the capital then you are treated like garbage

This really hurt, I often think words can kill more than weapons and change you forever even though you may be a nice person

A gypsy is also romanian, they are not mutually exclusive, I don't care about skin color, I only care about how the person acts. Theres plenty of people who talk shit because their identity is hidden here, but in real life they wouldn't say this kind of stupid shit.

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
1 minute ago, popeyes said:

A gypsy is also romanian, they are not mutually exclusive, I don't care about skin color, I only care about how the person acts. Theres plenty of people who talk shit because their identity is hidden here, but in real life they wouldn't say this kind of stupid shit.

Exactly.. Honestly, I did not even know gypsies are romanians.. That make it even more sad..

But yeah what you said it is 100% true, I have witnessed it myself.. Most of those nazi, super racist people don't say anything when you talk to them face to face

They hide behind their computers and only say nasty stuff between their skinheads friends

They mostly don't attack me because I am tall and I can defend myself though.... but how many times I read in the news that a colored skin individual got beat up or something for no reason

And don't believe only my words, these days you have cameras everywhere so now everyone can witness the atrocities in the internet

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

https://www.g4media.ro/clanurile-de-romi-s-au-luat-la-bataie-intr-un-oras-din-anglia-politistii-au-avut-nevoie-de-sprijinul-trupelor-speciale.html

https://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/sabii-topoare-c-i-bate-obiectele-cu-care-au-discutat-doua-clanuri-de-c-igani-din-pitec-ti.html

https://www.google.com/amp/s/adevarul.ro/locale/ramnicu-valcea/video-bataie-dragasani-doua-clanuri-cauza-neintelegeri-copil-5-ani-lovit-piatra-cap-1_5fe44cec5163ec4271381f2b/index.amphtml

 Sunt doar câteva știri culese random despre țigani. Îmi aduc aminte când a murit Marian Cozma, handbalist român într-un club. A fost înjunghiat de un grup de tigani maghiar pt că a avut "tupeul" să sară în apărarea unei femei. 

 Să nu mai zic de rromii trimiși acum 10 ani de francezi acasă CU BANI pt că nu aveau ce sa le facă. E ușor să spui "autoritățile trebuie sa facă ceva sau poliția". Păi nu au reușit francezii, englezii, nemții să facă ceva cu ei și reușesc românii?! Și asta pt că ei nu răspund în fața legii țării unde locuiesc, ci în fața staborului lor. 

 Nu știu de voi, dar eu am avut multe pățanii cu țiganii când eram mic. Și mă credeți sau nu, chiar nu eram un copil care sa caute probleme. Să mai zic și de hoții de buzunare de prin RATB-URI? Sau de cei care circula fraudulos, asculta manele la maxim etc? Să verificăm un pic câți români vs rromi sunt in pușcării. O să fiți surprinși că procentul țiganilor e mai mare decât al românilor. Să dăm o fugă prin Europa, să vedem câți români vs țigani stau cu mâna întinsă sau fac celebra "Maradona". 

 Da, stiu ce o sa îmi și românii fura. Păi nici nu incerc sa neg asta. Și nemții 100% fura, englezii, italienii etc. Nu exista nație care sa nu aiba uscăciuni, problema e că la ei sunt prea multi. Poate nu 90% din ei sunt cum sunt, dar 50-60% sunt. Și e enorm de mult. Ne putem uita și pe abandonul scolar, pe căsătoriile între **spam editat** sau mai rău, manele devenite minore. Și da, sunt și românce minore care au copii, dar aici vorbim de cat de multi sunt țigani vs români, italieni, nemți etc. E normal ca societatea sa ii blameze daca ei nu vor sa se schimbe. 

 Soluția e la ei, mai exact la cei care au reușit. Indiferent că vorbim de doctori, ingineri, afaceriști sau simplii muncitori, ei când se întâlnesc cu rudele, prietenii, cunostilele lor trebuie sa îi convingă de faptul că au apucat-o pe un drum total greșit și fără scăpare. Că și prin munca cinstita și educație poți fi sus și să ai aprecierea oamenilor. 

 Și eu am prieteni țigani cum probabil multi au. Dar ei muncesc, își văd de treabă, nu fura sunt cu adevărat oameni. Despre asta e vorba. Fii om, educa-te, muncește. Cum vrei sa te respect dacă tu cum te enervezi un pic incepi sa înjuri și să ameninți cu cămătarii, când nu ai teamă de poliție, de pușcărie pur și simplu de nimic?! 

 Tata, educația e ca erecția: dacă o ai, se vede! Punct!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

Haha that thread is getting too political, I guess I will need to leave it as it is

I am mostly here to meet girls and have fun, we get enough of that political nonsense already in real life

But I will just say this... The reason criminality is high among gypsies is not because of their skin color but because of their economical situation

It has been proved again, again, and again, the poorer a race is in a state or country, the higher is the crime rates among that particular race

I am sure if there is a group of rich educated gypsies, nobody will steal from each other

And the more we are racist against such people, the more it get worse

It will only get better when everyone is equal and treated the same way

It is always easy to point fingers, but it never help anyone

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
31 minutes ago, popeyes said:

I know bro, the people in the south of the country are considerably more darker skinned than the ones in Transylvania for example. When I moved to Bucharest I thought almost everyone is a gypsy.

Total nonsense. The inferiority complex of transylvanians is insane. Squatting in the ruins of the Austrian-Hungarian empire and pretending they built it. You cannot even sit at a table in your cities without gypsies swarming you to beg for money.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
11 minutes ago, clement mic said:

Haha that thread is getting too political, I guess I will need to leave it as it is

I am mostly here to meet girls and have fun, we get enough of that political nonsense already in real life

But I will just say this... The reason criminality is high among gypsies is not because of their skin color but because of their economical situation

It has been proved again, again, and again, the poorer a race is in a state or country, the higher is the crime rates among that particular race

I am sure if there is a group of rich educated gypsies, nobody will steal from each other

And the more we are racist against such people, the more it get worse

It will only get better when everyone is equal and treated the same way

It is always easy to point fingers, but it never help anyone

This popeye guy is feigning not being racist by the way. He even mocked southerners in the previous page by calling them "mitici" which is a derogatory term that braindead transylvanians use towards southerners so that they can feel better about their useless selves. Another one is pretending that southerners are more "swarthy", they believe themselves to be more white and hence more superior. He is lying through his teeth while trying to seem innocent.

Take this from someone who is half Transylvanian half Moldavian: Transylvanians are some of the most delusional and arrogant people on this planet who did not deserve to be given their lands back after WW1. As a Frenchman, you should know how that ended.

Link spre comentariu
Vizitator popeyes
Reputație: 0
4 minutes ago, cevapi said:

This popeye guy is feigning not being racist by the way. He even mocked southerners in the previous page by calling them "mitici" which is a derogatory term that braindead transylvanians use towards southerners so that they can feel better about their useless selves. Another one is pretending that southerners are more "swarthy", they believe themselves to be more white and hence more superior. He is lying through his teeth while trying to seem innocent.

Take this from someone who is half Transylvanian half Moldavian: Transylvanians are some of the most delusional and arrogant people on this planet who did not deserve to be given their lands back after WW1. As a Frenchman, you should know how that ended.

I lived most of my life in Bucharest so I guess I'm also a 'mitic'. Even worse I'm also an 'ardelean' so I'm slow as hell. I'm a slow mitic. 

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

haha it is funny because maybe 10 years ago I was in Tiraspol a few times

I remember they refused me to enter this russian part of Moldova

And the next time I had to bribe the border guards to get inside... It was ridiculous

I promised to myself I would NEVER go back there ever in my life, not just because of the bribes but because this part of the country is completely dead and corruption is very very very high I remember the police knocking at my door because I refused to pay for a prostitute (we did not even have sex or anything, she was trying to scam me)

They left me alone because I did not understand anything they said... haha it was a crazy situation in my life

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 31 minute, Tandem3 a spus:

Și de la capăt 🤣 

Nu te contrazic în unele puncte de vedere  și cam ai și tu dreptatea ta.  Da tu vezi unde i țara asta? Că suntem cam pe ultimul loc în orice .  O conduc cumva țigani,  spoitori,  și cocalari maneliști?   

Da serios acum , ai făcut tu puscarie să știi care I procentul ?   Eu din auzite( o cunoștință) îți spun că  sunt 10 %  țigani și  90  români .  2) Faptele țiganilor sunt:  tâlhari,  furturi auto și din case , scandaluri și  în general , găinării.  Faptele romanilor sunt și gainari  dar se regăsesc și aceștia;   ******uri,   violatorii,  înșelăciuni cu statul și privat,  delapidare .

 Rar vezi țigani violatori și nici unul care fut copii sau propri copii. 

 Nu îi tine nimeni sa nu o facă. Au partide politice, cine îi tine să nu guverneze? Cum ungurii au partid care mereu face parte din parlament (UDMR) așa pot avea și țiganii. Din câte știu, rromii au o comunitate mult mai mare decât maghiarii in Romania. Din nou, revenim la educație. Acum că așteptăm ca politicianul sa ia de mânuță fiecare rrom și să îl ducă la școală ....

 Știi ce e și mai curios? Că țările din Europa de Est, unde sunt de fapt cei mai mulți țigani, o duc mai rău decât cei din Vest. (Romania, Bulgaria, Serbia, chiar și Ungaria etc sunt tari care au comunități de țigani), nu vreau să zic că ei sunt de vina pt că nu suntem noi super dezvoltați, doar am făcut o paralelă.  

 Nu știu dacă chiar 90% români sunt in pușcării, dar și dacă ar fi așa, să ținem cont că în România sunt aproximativ 4 milioane de țigani sau mai mult și aproximativ 13-14 milioane de români. Trebuie ținut cont și de ponderea asta. 

 Hai sa fim serioși, nu doar "găinarii mărunte" fac țiganii....însuși faptul că ne fac de râs pe afara cu cerșitul sau mici "găinarii" nu este deloc normal, pt că oamenii din Vest ne caracterizează după cei care fura, nu după cei care muncesc corect și cinstit acolo. Nu poți spune că e o găinărie când iese țiganul pe strada cu pistolul sau când lovește polițistul. Să nu uităm de ce crime fac, de cazuri celebre cu ei, de comunități întregi de oameni terorizate de rromi interplopi, locuri in care poliția intra doar cu jandarmii. Vorbim de evaziune fiscala făcută de români? Păi hai sa ne uitam la palatele lor de milioane de euro, palate pe care plătesc 0 lei taxe și impozite. Să nu mai zic de trafic de persoane, stupefiante, mașini aduse de afara făcute praf și reparate aici. E plin târgul de "români" de genul. Și exemplele pot continua, fie ele mai mici sau mai mari. 

 Repet, eu daca as fi un tigan educat aș înțelege situația și aș încerca să îmi ajut comunitate, să schimb in bine cat pot de mult. Nu doar sa bag sub preș mizeria. Pace!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, cevapi a spus:

This popeye guy is feigning not being racist by the way. He even mocked southerners in the previous page by calling them "mitici" which is a derogatory term that braindead transylvanians use towards southerners so that they can feel better about their useless selves. Another one is pretending that southerners are more "swarthy", they believe themselves to be more white and hence more superior. He is lying through his teeth while trying to seem innocent.

Take this from someone who is half Transylvanian half Moldavian: Transylvanians are some of the most delusional and arrogant people on this planet who did not deserve to be given their lands back after WW1. As a Frenchman, you should know how that ended.

Oare care e emisfera ta dominanta? Aia de transilvanean delirant, arogant si in moarte cerebrala sau aia de moldovean? Cu care ai gandit cand ai scris? Aici era vorba tangential si de etnii nu de provincii istorice si de cine merita sau nu teritoriile inapoi. Pe aici vorbim de curve si futut asa ca daca int-un an nu ai scris o recenzie macar, iti sugerez ca ar fi bine sa o faci. Asta presupune sa futi ceva si cu siguranta te va ajuta la sanatatea mentala si la scaderea nivelului de testosteron ca esti prea suparat pe tara  si pe lumea asta. Ti-a spune un transilvanean 100%.

Link spre comentariu
Acum 1 oră, liviu95 a spus:

 Nu îi tine nimeni sa nu o facă. Au partide politice, cine îi tine să nu guverneze? Cum ungurii au partid care mereu face parte din parlament (UDMR) așa pot avea și țiganii. Din câte știu, rromii au o comunitate mult mai mare decât maghiarii in Romania. Din nou, revenim la educație. Acum că așteptăm ca politicianul sa ia de mânuță fiecare rrom și să îl ducă la școală ....

 Știi ce e și mai curios? Că țările din Europa de Est, unde sunt de fapt cei mai mulți țigani, o duc mai rău decât cei din Vest. (Romania, Bulgaria, Serbia, chiar și Ungaria etc sunt tari care au comunități de țigani), nu vreau să zic că ei sunt de vina pt că nu suntem noi super dezvoltați, doar am făcut o paralelă.  

 Nu știu dacă chiar 90% români sunt in pușcării, dar și dacă ar fi așa, să ținem cont că în România sunt aproximativ 4 milioane de țigani sau mai mult și aproximativ 13-14 milioane de români. Trebuie ținut cont și de ponderea asta. 

 Hai sa fim serioși, nu doar "găinarii mărunte" fac țiganii....însuși faptul că ne fac de râs pe afara cu cerșitul sau mici "găinarii" nu este deloc normal, pt că oamenii din Vest ne caracterizează după cei care fura, nu după cei care muncesc corect și cinstit acolo. Nu poți spune că e o găinărie când iese țiganul pe strada cu pistolul sau când lovește polițistul. Să nu uităm de ce crime fac, de cazuri celebre cu ei, de comunități întregi de oameni terorizate de rromi interplopi, locuri in care poliția intra doar cu jandarmii. Vorbim de evaziune fiscala făcută de români? Păi hai sa ne uitam la palatele lor de milioane de euro, palate pe care plătesc 0 lei taxe și impozite. Să nu mai zic de trafic de persoane, stupefiante, mașini aduse de afara făcute praf și reparate aici. E plin târgul de "români" de genul. Și exemplele pot continua, fie ele mai mici sau mai mari. 

 Repet, eu daca as fi un tigan educat aș înțelege situația și aș încerca să îmi ajut comunitate, să schimb in bine cat pot de mult. Nu doar sa bag sub preș mizeria. Pace!

Mă repet , ai dreptate  , dar sunt găinării.  Păi  tigani  și lăutari  la un loc într-un an de zile nu fac evaziune fiscală,  cât fac într-o singură zi  evaziune porturile și  vămile noastre.  Și  da , ponderea din pușcării e cam aceeași cu cea de afară. 

 2) Da țigani ne au făcut de râs afară,  da Liviule ,  noi ne facem de râs în interior la greu.  80% din bătrâni noștri nu au dinți în gură 🥺  Afară,  dacă ai copil gras , vine unul și îți bate în ușa să  ai grijă de copilul tău. Se pune mare accent pe prevenție.  

  Seară bună. 

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, liviu95 a spus:

 Nu îi tine nimeni sa nu o facă. Au partide politice, cine îi tine să nu guverneze? Cum ungurii au partid care mereu face parte din parlament (UDMR) așa pot avea și țiganii. Din câte știu, rromii au o comunitate mult mai mare decât maghiarii in Romania. Din nou, revenim la educație. Acum că așteptăm ca politicianul sa ia de mânuță fiecare rrom și să îl ducă la școală ....

 Știi ce e și mai curios? Că țările din Europa de Est, unde sunt de fapt cei mai mulți țigani, o duc mai rău decât cei din Vest. (Romania, Bulgaria, Serbia, chiar și Ungaria etc sunt tari care au comunități de țigani), nu vreau să zic că ei sunt de vina pt că nu suntem noi super dezvoltați, doar am făcut o paralelă.  

 Nu știu dacă chiar 90% români sunt in pușcării, dar și dacă ar fi așa, să ținem cont că în România sunt aproximativ 4 milioane de țigani sau mai mult și aproximativ 13-14 milioane de români. Trebuie ținut cont și de ponderea asta. 

 Hai sa fim serioși, nu doar "găinarii mărunte" fac țiganii....însuși faptul că ne fac de râs pe afara cu cerșitul sau mici "găinarii" nu este deloc normal, pt că oamenii din Vest ne caracterizează după cei care fura, nu după cei care muncesc corect și cinstit acolo. Nu poți spune că e o găinărie când iese țiganul pe strada cu pistolul sau când lovește polițistul. Să nu uităm de ce crime fac, de cazuri celebre cu ei, de comunități întregi de oameni terorizate de rromi interplopi, locuri in care poliția intra doar cu jandarmii. Vorbim de evaziune fiscala făcută de români? Păi hai sa ne uitam la palatele lor de milioane de euro, palate pe care plătesc 0 lei taxe și impozite. Să nu mai zic de trafic de persoane, stupefiante, mașini aduse de afara făcute praf și reparate aici. E plin târgul de "români" de genul. Și exemplele pot continua, fie ele mai mici sau mai mari. 

 Repet, eu daca as fi un tigan educat aș înțelege situația și aș încerca să îmi ajut comunitate, să schimb in bine cat pot de mult. Nu doar sa bag sub preș mizeria. Pace!

Nici ca se putea spune mai bine ca in ultimile doua mesaje scrise de Liviu. Legat de procentele din penitenciare nu exista astfel de procente…procentajele sunt făcute după vârsta sex si infracțiuni nu după etnie roma. Dar garantat sunt mult mai mulți romi mai ales dacă raportam la numărul total al romilor si al romanilor. 
Romii fac tot felul de infracțiuni de la violuri, furturi si scandaluri(deranjarea ordini publice)  la crime, trafic de persoane, trafic droguri si multe altele gen “căsătorii” ilegitime cu minori etc…. Inclusiv peștii/proxeneții sau cum vreți sa-i numiți majoritatea sunt de etnie, asta trebuie sa spună ceva, nu? 
Cum spunea si Liviu totul se rezuma la educație. Un roman poate face tot posibilul ca sa-si țină copilul in școala in schimb un rom face 10 copii ca sa-i trimită la cerșit sa fie el lepra sa trăiască din alocațiile lor si din ce aduc de la cerșit si din ajutoarele de la stat. Oriunde te uiți in Bucureștiul asta si vezi munți de gunoaie in jurul locuintelor sunt cartiere de romi cu mici excepții. 
Am prieteni romi doua familii mai exact si unul fara familie. O familie e mixtă, ea e românca el rom, omul foarte educat etc…ce credeți? Omul urăște romii!!!! Dc? Pt imi spune ca il face de ras si ii e rușine ca sunt cum sunt. A încercat la rândul lui sa ajute pe alți romi veri ai lui sa fie altfel dar in zadar. De cele mai multe ori nu vor sa se schimbe in bine…vor doar sa șmecherească si toata lumea sa le accepte pretentiile de grandomani chiar daca deranjează pe toti, nu le pasa. La mine pe scara blocului am doua familii de romi. Cine credeți voi ca arunca resturile pe geam afara? Sau cine credeți voi ca lasă câinele sa se pise in lift sau sa se cace exact in fata scării fara sa adune după? Ați ghicit! Cele doua familiii de romi. EDUCAȚIA fraților nu culoare pielii ii face sa fie respinși de societate sau mai bine spus lipsa ei. Dacă este rom si educat este acceptat si apreciat ca oricine altcineva. România nu e rasista. Si cu asta cred ca am spus tot.

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 minute, popeyes a spus:

E vina statului roman ca nu e in stare sa integreze comunitatile de romi pentru ca ii doare in pla de populatie si sunt niste incompetenti toti.

Hai serios, nu au reușit francezii sau chiar alte popoare și reușește cel roman :))). Și acum fie vorba intre noi, trebuie sa vina politicianul in fata casei și să ducă puradelul zilnic la școală? Exista chiar și la noi cursuri de formare gratuita, am un prieten care se ocupa cu asta. Îmi povestește că vin țiganii doar pt a lua banii iar când vine vorba de angajare ba sunt bolnavi, ba au copii și cica nu au cu cine sa ii lase și multe alte motive....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator popeyes
Reputație: 0

 

Just now, liviu95 said:

Hai serios, nu au reușit francezii sau chiar alte popoare și reușește cel roman :))). Și acum fie vorba intre noi, trebuie sa vina politicianul in fata casei și să ducă puradelul zilnic la școală? Exista chiar și la noi cursuri de formare gratuita, am un prieten care se ocupa cu asta. Îmi povestește că vin țiganii doar pt a lua banii iar când vine vorba de angajare ba sunt bolnavi, ba au copii și cica nu au cu cine sa ii lase și multe alte motive....

 

La noi inca exista multi copii (chiar si romani) pe la sate care nu isi permit sa mearga la scoala, normal ca nu suntem instare sa ii integram pe romi dar daca ar fi fost niste oameni cu cap la educatie ar fi posibil ca romii sa fie in mare parte integrati.

Link spre comentariu
  • Oras:Trevisi
  • Oras:Trevisi
5 hours ago, clement mic said:

You think you are hurting me?

I see people like you everyday, well, not everyday because I learned how to stay away from people like you

It is funny how you nazi "wannabes" glorify Hitler while most romanian skin colors are more tanned than other European countries. And it is definitely very very rare to see blonde guys with blue eyes here haha

If Hitler saw you, he would probably bury you with the million of jews he killed

You are trying to hurt me, but you are hurting yourself and embarrassing yourself

Your lack of culture and education show what kind of man you are

But if you saw me face to face, I guarantee you would never have the balls to say this to my face

So you can go ahead and fuck yourself.. hide somewhere

Probabil traiesti in Ferentari de vezi numai tigani, s-a umplut intradevar Bucurestiul de etnici, spre informatia ta Romania s-a format din Daci si Romani, tiganii au venit dupa, Hitler a facut alianta cu romanii in WW2, nu omora romani get begget, ca se trag din Burebista si Decebal, dar lua sigur un ninja ca tine daca il gasea pe strada

(Mai date-n pula mea de ninja, vii in Tara Romaneasca sa futi ieftin si sa zici ca toti romanii sunt tiganii si ii omora Hitler)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
10 minutes ago, Giolgau777 said:

You probably live in Ferentari, you only see gypsies, Bucharest is really full of ethnic people, for your information Romania was formed by Dacians and Romans, the gypsies came after, Hitler made an alliance with the Romanians in WW2, don't kill Romanians get begget, because they shoot from Burebista and Decebal, but he would definitely take a ninja like you if he found him on the street

(More on my ninja dick, you come to Tara Romaneasca to fuck cheaply and say that all Romanians are gypsies and Hitler kills them)

Can't even translate properly what you say so no comment lol

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 11 ore, partygoer a spus:

Instinctul te poate insela uneori. Daca ar fi folosit videocall-ul pe whatsapp ar fi ajutat-o mai mult decat vizorul de la usa, nu l-ar mai fi primit din prima si nici nu i-ar mai fi dat adresa. Asa cu el la usa risca circ si alertatul vecinilor, iar daca era vreun nebun (de astia sunt destui) sa mai stea in fata scarii blocului 2 ore ii dadea peste cap toate programarile. Cine nu are nimic de ascuns, client sau escorta accepta videocall-ul, clientul se convinge daca pozele sunt reale, escorta vede si aude clientul si poate decide daca il primeste si ii si ii da sau nu adresa. Din pacate atunci cand prostitutia e in afara legii iti asumi riscuri fie ca esti escorta fie ca esti client. Si riscuri sunt destule. Inregistrarile te ajuta, daca te ajuta, cand raul a fost facut.

Mai bine să se încreadă în instinctul ei decât în niște platitudini debitate de către unii sau alții. 

De ascuns...cel puțin în cazul ăsta fata a spus clar că nu vrea să-și arate fața, și e alegerea ei oricâtă teorie i-ar ține cineva. Și în general poate impune ce condiții vrea ea, doar nu obligă pe nimeni s-o viziteze și din moment ce văd că ești conștient la ce riscuri se expune, cu toate măsurile de siguranță pe care și le-ar lua, nu văd de ce ai mai insista să-i faci morală, așa a simțit, așa a acționat. Desfășurarea ulterioară i-a dat dreptate, dacă individul a reacționat așa doar pt că nu l-a primit...cine știe ce era posibil să-i facă doar singur cu ea. Okay, nu-ți pică bine să fii refuzat, dar dacă era om normal și chiar ținea neapărat s-o viziteze, mai comunicau și poate o convingea sau nu, dar nu o făcea în toate felurile și o amenința. 

 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

200+ postări, 1 recenzie. Fain topic, frumoasă comunitate, minunat popor.

Un retardat amenință o fată cu bătaia, doar pentru ca nu a vrut sa i-o sugă și lui,  și mulți labagii nu au altceva mai bun de făcut cu viața lor decât să comenteze dacă nu cumva ea e de vina, pentru că i-a scris că e țigan pe un ton tendențios. 

Trecând peste faptul că e mai mult decât evident că s-a întâmplat ceva în minutul ăla de când i-a deschis la interfon și până când i-a scris că nu îl primește, voi alegeți în mod conștient să vă focusați atenția pe cuvântul "țigan", și nu pe "o sa-i scot si dintii din gura".  

Nu sunteți cu nimic mai buni decât oligofrenul care a amenințat că îi scoate dinții. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator CharonIV
Reputație: 0
25 minutes ago, tristtan7 said:

200+ postări, 1 recenzie. Fain topic, frumoasă comunitate, minunat popor.

Un retardat amenință o fată cu bătaia, doar pentru ca nu a vrut sa i-o sugă și lui,  și mulți labagii nu au altceva mai bun de făcut cu viața lor decât să comenteze dacă nu cumva ea e de vina, pentru că i-a scris că e țigan pe un ton tendențios. 

Trecând peste faptul că e mai mult decât evident că s-a întâmplat ceva în minutul ăla de când i-a deschis la interfon și până când i-a scris că nu îl primește, voi alegeți în mod conștient să vă focusați atenția pe cuvântul "țigan", și nu pe "o sa-i scot si dintii din gura".  

Nu sunteți cu nimic mai buni decât oligofrenul care a amenințat că îi scoate dinții. 

Ete pula,veni și cavaleru sa apere prințesa din turn,ce tarfe masculine mai sunteți ba......

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...