Sari la conținut

Cum o chema ?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragi colegi imi pare rău de topic dar chiar nu găsesc tipa respectiva , e vorba despre o tipa matura par scurt sanii operați fund mare rău practica anal parca a dispărut o perioada ca a avut covid sau ceva de genul dacă ma poate ajuta cineva cu un cont un număr ceva

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Apropo, daca tot suntem la rubrica, era o fata pe str ca rosseti, cum treversai magheru, visavis de megaimage(erau ceva lucrari in blocul ala atunci(acum 2-3 ani).Blonda parca si micuta...

 

are cineva idee cine e si daca mai activeaza?

Link spre comentariu
Acum 7 ore, Andrei8900 a spus:

Dragi colegi imi pare rău de topic dar chiar nu găsesc tipa respectiva , e vorba despre o tipa matura par scurt sanii operați fund mare rău practica anal parca a dispărut o perioada ca a avut covid sau ceva de genul dacă ma poate ajuta cineva cu un cont un număr ceva

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 15 ore, boo123 a spus:

Apropo, daca tot suntem la rubrica, era o fata pe str ca rosseti, cum treversai magheru, visavis de megaimage(erau ceva lucrari in blocul ala atunci(acum 2-3 ani).Blonda parca si micuta...

 

are cineva idee cine e si daca mai activeaza?

 

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare,

Am vizitat o fata, acum 2-3 ani, moldoveanca, Galati sau Braila, 18-19 ani, vorbea non stop, zicea ca face asta doar de fun, si era in blocul de la pasajul marasasti, ala cu Califul, unde era si Bella inainte.Era intr-o garsoniera mare cu patul pe stanga :)

Avea si cont pe aici parca....

 

Stie cineva despre cine vorbesc, ca eu nu mai stiu cum ii zicea :)

 

ms

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...