Sari la conținut

Mădălina 0735.366.053


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Bună ❤️❤️❤️❤️pentru cei ce nu mă cunosc sunt Mădălina , nu mai pot intra de pe contul vechi și mi-am deschis pagină nouă. 
Sunt activă periodic ( când nu răspund  la apel scrie-mi pe wattap ) aceleași tarife aceleași servicii .

Zona: Bulevardul Unirii, nr 63

Program: flexibil, dar in principiu Luni -Duminica – 10:00-22:00

Tarife:

150 lei / 1 finalizare;
250 lei / ora – 2 finalizari
Servicii Incluse In Pret:

❤️🔥normal protejat
❤️🔥oral neprotejat (în funcție de igienă)
❤️🔥CIM
❤️🔥COF
❤️🔥FK,
❤️🔥cunnilingus
❤️🔥69
❤️🔥masaj de relaxare
❤️🔥masaj erotic
❤️🔥dus împreună
❤️🔥sex diferite poziții 
Servicii Extra:

Outcall Hotel  – 350 lei / 1 ora ;  500 lei / 90 minute.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 minute, Mada28 a spus:

Bună ❤️❤️❤️❤️pentru cei ce nu mă cunosc sunt Mădălina , nu mai pot intra de pe contul vechi și mi-am deschis pagină nouă. 
Sunt activă periodic ( când nu răspund  la apel scrie-mi pe wattap ) aceleași tarife aceleași servicii .

Zona: Bulevardul Unirii, nr 63

Program: flexibil, dar in principiu Luni -Duminica – 10:00-22:00

Tarife:

150 lei / 1 finalizare;
250 lei / ora – 2 finalizari
Servicii Incluse In Pret:

❤️🔥normal protejat
❤️🔥oral neprotejat (în funcție de igienă)
❤️🔥CIM
❤️🔥COF
❤️🔥FK,
❤️🔥cunnilingus
❤️🔥69
❤️🔥masaj de relaxare
❤️🔥masaj erotic
❤️🔥dus împreună
❤️🔥sex diferite poziții 
Servicii Extra:

Outcall Hotel  – 350 lei / 1 ora ;  500 lei / 90 minute.

Bine ai re-venit!Niste poze sau un link?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Începutul a fost prost cu o plasă de zile mari de la AntoniaKitty așa că am sunat o pe Mada pe care o cunoșteam. I am mai scris recenzii așa că nu mă mai repet. Spun numai ca m a supt și m a futut excelent, dar cel mai mult mi a plăcut ora de relaxare pe care mi a dăruit o. A fost într o verva de zile mai, am glumit și am râs și după o zi groaznica am plecat cu bateriile încărcate. Locația de la Zepter era surpriza alături de Larisa212 unde nu mai fusesem de mult timp. Halatul 250 lei (cred ca a fost mai mult de o oră). Nu aveam schimbat și a vrut sa îmi dea restul. M a distrat chestia asta i am zis ca "pizda nu da rest". Am ras iarăși și am plecat bine dispus cum nu am mai fost demult. Revin și recomand. Te pup Mada unde îmi place mie și ți a plăcut și ție și te aștept la Ploiești. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 26.12.2021 la 0:13, chaosantique a spus:

am vizitat titulara acestui topic zilele trecute. platit 150 lei pentru o finalizare, servit doar oral. la corp fata arata ok, la față as zice ca nu poate primi nota de trecere, din punctul meu de vedere.

Nu știu ce pretenții ai tu, dar mie mi a plăcut și la fata. Nu este o frumusețe ieșită din comun dar nici urata nu este și face Fk cu pasiune dacă o stimulezi puțin. 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna , nu ma supăr pentru cine îmi scrie sau îmi va scri ca nu sunt frumoasa ,eu  nu ma machez . 
Dar nici chiar asa - ca nu iau nota de trecere , depinde și pentru cine , cineva ma vede drăguța , cineva foarte simpatica , cuiva nu-i plac . 
Dar în ce sa iau nota de trecere ? Ai venit la mine ca la  festivalul Miss România în calitate de juriu  ? 
Am așa o rugăminte - cui nu-i place de mine - sa refuze din start,  ca prin Zona care stau sunt multe . Ce sa stai apoi sami scrii aici ca nu ajung la nota de trecere ? Eu nu particip la locul de frumusețe 😊

  • Like 3
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 3 ore, Mada28 a spus:

Buna , nu ma supăr pentru cine îmi scrie sau îmi va scri ca nu sunt frumoasa ,eu  nu ma machez . 
Dar nici chiar asa - ca nu iau nota de trecere , depinde și pentru cine , cineva ma vede drăguța , cineva foarte simpatica , cuiva nu-i plac . 
Dar în ce sa iau nota de trecere ? Ai venit la mine ca la  festivalul Miss România în calitate de juriu  ? 
Am așa o rugăminte - cui nu-i place de mine - sa refuze din start,  ca prin Zona care stau sunt multe . Ce sa stai apoi sami scrii aici ca nu ajung la nota de trecere ? Eu nu particip la locul de frumusețe 😊

Simt ca te ai supărat puțin și este absolut normal, dar eu cred ca ce a spus colegul a fost doar un joc de cuvinte. Vroia să spună că el are alte gusturi și standarde. Eu îți spun încă o data ca fără sa fi o frumusețe răpitoare ești o fata frumoasa cu trăsături regulate dar iarăși ma voi repeta ca punctul tău forte este comportamentul. Cu puține femei (și crede ma ca au fost destule) m am simțit atât de bine, de relaxat și vesel cum m am simțit cu tine. Pentru mine cel puțin asta contează cel mai mult, căci cur, pizda și femei care să știe să se futa găsești pe toate drumurile, însă una care să îți alunge grijile și sa ți facă clipa mai frumoasa cum mi ai făcut tu mie, găsești mai greu. Rămâi asa moldoveanco și să ai Sărbători fericite și tot ce îți dorești. Te pup. 

 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 10 ore, spopescu a spus:

Simt ca te ai supărat puțin și este absolut normal, dar eu cred ca ce a spus colegul a fost doar un joc de cuvinte. Vroia să spună că el are alte gusturi și standarde. Eu îți spun încă o data ca fără sa fi o frumusețe răpitoare ești o fata frumoasa cu trăsături regulate dar iarăși ma voi repeta ca punctul tău forte este comportamentul. Cu puține femei (și crede ma ca au fost destule) m am simțit atât de bine, de relaxat și vesel cum m am simțit cu tine. Pentru mine cel puțin asta contează cel mai mult, căci cur, pizda și femei care să știe să se futa găsești pe toate drumurile, însă una care să îți alunge grijile și sa ți facă clipa mai frumoasa cum mi ai făcut tu mie, găsești mai greu. Rămâi asa moldoveanco și să ai Sărbători fericite și tot ce îți dorești. Te pup. 

 

Nu mai bine te duci tu sa-i dai niste limbi live ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Barosanu 1 - sunt barosani acum în anul 2021 ? 🤣🤣🤣🤣,îți place sa  ordoni omului ce sa facă , nu doar numele cel ai aici dar și ce scrii - arata ca ești dictator . Urăsc așa oameni 😡

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 22 minute, Mada28 a spus:

Barosanu 1 - sunt barosani acum în anul 2021 ? 🤣🤣🤣🤣,îți place sa  ordoni omului ce sa facă , nu doar numele cel ai aici dar și ce scrii - arata ca ești dictator . Urăsc așa oameni 😡

Este doar unul care te lauda nonstop si e suspicios in plus eu zic ca ar fi mai diplomatic daca n-ai ura mana care te hraneste.😄 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Și  te doare capul că unul mă laudă  sau cum ? Sau ai văzut ca e unul și ai început să-l înglobezi - ca sa nu fie nici acesta . Ia sami răspunzi aici despre ce vorbești tu - ca ma hrănește , ma hrănești tu personal ? Sau tu mi te bagi aici ca sami pui piedici ? Cu mâna ta eu ma hrănesc ? Tu ești bosul tuturor de pe nimfomane si banii es din buzunarul tău ? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 26 minute, Mada28 a spus:

Și  te doare capul că unul mă laudă  sau cum ? Sau ai văzut ca e unul și ai început să-l înglobezi - ca sa nu fie nici acesta . Ia sami răspunzi aici despre ce vorbești tu - ca ma hrănește , ma hrănești tu personal ? Sau tu mi te bagi aici ca sami pui piedici ? Cu mâna ta eu ma hrănesc ? Tu ești bosul tuturor de pe nimfomane si banii es din buzunarul tău ? 

Ce fumezi?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Eu mentalitelul vostru îl înțeleg rău , dar nu am urat - am raspuns  persoanei ce ma susținut.  Într-un fel tu stai aici și răspunzi la singura acea persoana și o ei la mișto . Ce ai tu cu omul ? 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Un singur om a scris și el în folosul meu - și tu repede ai sărit sai  pui capac cu glume proaste . Ca să nu mai scrie nici ăsta , sa le închizi Gurile la toți vrei ? Tu ce ai ca a scris ? Mi-a scris mie pe pagina mea , îți pare rău sau care-i problema . Tu nu crede ca vorbești cu prostii , numi jigni clientul tu . 
Live o sa vezi la toamna în mai 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, Mada28 a spus:

Eu mentalitelul vostru îl înțeleg rău , dar nu am urat - am raspuns  persoanei ce ma susținut.  Într-un fel tu stai aici și răspunzi la singura acea persoana și o ei la mișto . Ce ai tu cu omul ? 

Pentru limba română...apăsați tasta #

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...