Sari la conținut

Mădălina 0735.366.053


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E de peste Prut, nu vorbește bine lb romana. Contul vechi era cu 200 ora pana prin toamna, apoi a mărit la 250 ora cu 2 fin. 

Face și CIF dar doar 1 fin, a doua prin sex normal. 

Fata este ok pentru ce servicii oferă, sta cum o pui..si colectează tot. 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 20 minute, curiositybuc a spus:

E de peste Prut, nu vorbește bine lb romana. Contul vechi era cu 200 ora pana prin toamna, apoi a mărit la 250 ora cu 2 fin. 

Face și CIF dar doar 1 fin, a doua prin sex normal. 

Fata este ok pentru ce servicii oferă, sta cum o pui..si colectează tot. 

La fata cum arata ca zicea unul ca n-are nota de trecere .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
18 minutes ago, barosanu1 said:

La fata cum arata ca zicea unul ca n-are nota de trecere .

Nu arata grozav.. Ca o fata de la tara, normala.. Nu se machiază, dar are sânii măricei și merg de pălmuit. 

Dacă știi cum sa o iei, poți face multe cu ea. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 ore, rolexshef a spus:

Nu treceti la ea, miros groaznic, imi pare rau ca am facut ON, o sa revin cu o recenzie curand. 

Da în fața nu ai putut spune ? Scrii aici că șobolanul 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 28.06.2022 la 13:42, rolexshef a spus:

Nu treceti la ea, miros groaznic, imi pare rau ca am facut ON, o sa revin cu o recenzie curand. 

Am vazut ca e noua prin oras, activa in aceeasi locatie unde au fost Cristina, Corina si unde se afla Lori acum, intru in ap, la corp si fata, stil de la tara, moldoveanca de peste prut, ma cer la dush si incepem.

Locatie - 7, baia utilata, dar prosopul mirosea urat si m am sters cu hainele mele

ON - 6, lua doar capul in gura, la cateva minute mi a zis direct sa punem caciula, mi am dat seama ca e fast fuck direct, am zis hai.

NP - 2, a venit peste mine, sarea ok, zambitoare, o pun pe lateral, ii dau de 2 ori si ea direct, hai capra, o pun capra, bai baieti, cand i am desfacut picioarele si statea cu poponeata sus, ce miros mi a venit, mi a murit pula instanta. Ea imi zice ce se intampla, i am zis ca e certata cu apa, a inceput sa vb rusa, mi am dat seama ca ma injura, m am imbracat si am plecat, horrorrr!


1fin - 150 ron

 

PS: nu mai faceti greseala mea camarazilor, daca in casa e jeg si prosopul nu i curat, plecati, nu mai stati la discutii!

Link spre comentariu
Vizitator _potrivitu
Reputație: 0
Acum 5 ore, rolexshef a spus:

 

PS: nu mai faceti greseala mea camarazilor, daca in casa e jeg si prosopul nu i curat, plecati, nu mai stati la discutii!

     Foarte corect frate !   

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 ore, rolexshef a spus:

Am vazut ca e noua prin oras, activa in aceeasi locatie unde au fost Cristina, Corina si unde se afla Lori acum, intru in ap, la corp si fata, stil de la tara, moldoveanca de peste prut, ma cer la dush si incepem.

Locatie - 7, baia utilata, dar prosopul mirosea urat si m am sters cu hainele mele

ON - 6, lua doar capul in gura, la cateva minute mi a zis direct sa punem caciula, mi am dat seama ca e fast fuck direct, am zis hai.

NP - 2, a venit peste mine, sarea ok, zambitoare, o pun pe lateral, ii dau de 2 ori si ea direct, hai capra, o pun capra, bai baieti, cand i am desfacut picioarele si statea cu poponeata sus, ce miros mi a venit, mi a murit pula instanta. Ea imi zice ce se intampla, i am zis ca e certata cu apa, a inceput sa vb rusa, mi am dat seama ca ma injura, m am imbracat si am plecat, horrorrr!


1fin - 150 ron

 

PS: nu mai faceti greseala mea camarazilor, daca in casa e jeg si prosopul nu i curat, plecati, nu mai stati la discutii!

   Nasoala experienta. Nu am patit-o nicioadata si cred ca as ramane cu sechele. Din ce stiu mirosurile urate vin de la infectii, bacterii, etc. Cu ON ti-ai cam asumat un risc in cazul asta 

 

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...