Sari la conținut

0725662467 prima data in oraș ! Vizita scurta ❤️


Rbyrbk

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 5 minute, robertzel a spus:

Cred că știi deja asta dar abia aștept(ăm) să vii la Focșani 😍 😍 

Știu va cred ❤️🤗 și chiar sunt mega surprinsă de msj și tlf din partea voastră ❤️
dar credeți-mă pe cuvânt și azi am sunat la locati pe acolo sa vedem poate am noroc… astept și eu sa vedem 🙄🙄

Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU
Acum 5 minute, Rbyrbk a spus:

Știu va cred ❤️🤗 și chiar sunt mega surprinsă de msj și tlf din partea voastră ❤️
dar credeți-mă pe cuvânt și azi am sunat la locati pe acolo sa vedem poate am noroc… astept și eu sa vedem 🙄🙄

Știi cum e vorba aia că persoanele importante se lasă așteptate 😏 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 6 ore, danss a spus:

Buna, acum pe unde esti ?

Buna sunt acasă pana mâine seara !!

 

Țin sa va anunt ca de mâine de la ora 19 voi fi in oraș

 

A dat norocul peste mine sa găsesc locatie pe Blv unirii 37 ❤️ 

de mâine dimineața se pot face programarile 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
1 oră în urmă, Trojan37 a spus:

E misto locatia dar prea sus, este la etajul4. Am fost eu la puffy Georgiana sapt trecută acolo

 

Mi sa spus ca este la et 1 .. jos sunt pariuri și non-stop 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 13 ore, Rbyrbk a spus:

Mi sa spus ca este la et 1 .. jos sunt pariuri și non-stop 

Asa este ai dreptate, am confundat eu scările. Este scara de lângă  pariuri la etajul 1 am fost odată la o tipa roscata si acolo. E ok si acea locație, cand am fost eu acolo scârtâia patul foarte tare, vecinii de la etajul2 au spectscol gratuit zilnic😆. Spor la treabă!!!! 

Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU
Acum 1 oră, Trojan37 a spus:

Asa este ai dreptate, am confundat eu scările. Este scara de lângă  pariuri la etajul 1 am fost odată la o tipa roscata si acolo. E ok si acea locație, cand am fost eu acolo scârtâia patul foarte tare, vecinii de la etajul2 au spectscol gratuit zilnic😆. Spor la treabă!!!! 

Cu un WD-40 rezolvăm 😂 sau găsim alte locuri unde sa desfășuram activitățile. Bucătărie, baie, hol. 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 1 oră, robertzel a spus:

Cu un WD-40 rezolvăm 😂 sau găsim alte locuri unde sa desfășuram activitățile. Bucătărie, baie, hol. 

Asta sa fie problema 😂 toată casa ne este la dispoziție 😅😅

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

2351ED06-B39A-4479-B838-A771A023EF3A.jpeg.52f0ad7473edbff548253f50bb8b5ced.jpegAm dat start programărilor pt mâine ! 
 

azi ajung in oraș la ora 19:00 ! Voi lucra de la 19:00 la 22:00 azi !!!

Program marți și miercuri ! 
08:00/22:00 

programarile va rog frumos pe wapp/ doresc confirmare înainte cu 30 de minute ! 🤗 

saptamana frumoasa tuturor ! 

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Hey va pup faceti din timp programarile pt ca voi lucra și cu publi24 😘

📍Blv unirii 37 vis a vis de Capela 

Am postat programul dar tot sunt întrebata la ce ora încep maine ! 
 

08:00-22:00

 

 

EFEEFB0F-8D8C-4AC3-9974-BEC3F874FC15.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 37 minute, Rbyrbk a spus:

Hey va pup faceti din timp programarile pt ca voi lucra și cu publi24 😘

📍Blv unirii 37 vis a vis de Capela 

Am postat programul dar tot sunt întrebata la ce ora încep maine ! 
 

08:00-22:00

 

 

EFEEFB0F-8D8C-4AC3-9974-BEC3F874FC15.jpeg

Cea mai faină! ❤ Recomand! Te sărut la piersicuță 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Buna seara!

Azi m-am vazut si eu cu Rbyrbk.

Programarea efectuata din timp, confirmata si respectata ad literam - nota 10 pentru seriozitate.

Locatia – B-dul Unirii nr.37,asa cu a fost precizat si de stimata doamna pe acest forum… apartament spatios , curat , pat mare pentru facut amor, loc une sa te dezechipezi in liniste , baie curata , geluri de dus - nota 10.

 Rbyrbk – dpdv fizic : poze reale , inaltuta , par negru , lung , frumusica la fata , voluptoasa , picioare lungi bine proportionate , sani imensi, naturali si fermi, ochii negri,frumos conturati zambitori, buze senzuale,bogate,naturale,frematand a pofta de-a fi sarutate , bazinul rotund,bombat,ce priveliste,nu te mai saturi privindu-l,pielea,neteda,alba,catifelata,placut la mangaiat ,ungiile ingrijite,frumos conturate,mirosul sublim(si acum il simt in nari),…cand am vazut-o ,am crezut ca vad o sculptura a unei femei ispititoare,apetisanta,ghidata de o mana aidoma ca a lui Michelangelo,sau ca o pictura ,din perioada renascentista…

Am inceput cu un oral neprotejat, bine executat de acele buze carnoase,umede, care se mulau pe Mr.John ca si cum ar fi fost executate perfect ptr circumferinta lui,alunecand pe toata lungimea lui,cu modificari de ritmicitate, momente de DT reusite ,dorind ca acele clpie sa nu se mai termine…pe toata aceasta perioade uitandu-se in ochii mei,himnotizat de acea privire,dornica de un amor dezlantuit,patimas…la un moment dat si-a luat sanii…ce priveliste ,o binecuvantare,plimbandu-i pe toata suprafata penisului meu ,carec se ‘’dezvolta’’vazand cu ochii…

Am sarutat,patimas si dezinvolt acea minune dintre picioarele doamnei,ca o falie deschisa spre intunecatul infern,care folosita cum trebuie te duce in Eden,pana cand a inceput sa pulseze ca inima unui adolescent la prima lui intalnire, Rbyrbk, reacționează frumos , geme excitanta , traieste momentul, isi infringe degetele in parul meu,intrand in fibrilatie,ca si cum i-ar fi trecut prin tot corpul un flux electric ,pasarica extrem de curata , se uda natural.

Normalul - protejat, am ales pozitia pe la spate,la margine patului,culisand in interiorul ei cu ruperi de ritm,icercand sa-i cuprin fiecare molecula a vaginului,geme ,contreaza isi miscsca bazinul cu o dexteritatea ueni cadane,din vechiul orient,priveliste acelui fund rotund bine proportionat,tare,te duce in extaz ,cu greu am amanat ejacularea…prin mangaieri ,sarutari pe tot corpul,am trecut in misionar,iar in minte mi-a trecut sa incerc un FK pasional… nu am inraznit,poate data viitoare,nu as fi vrut sa intampin un refuz,era prea de vis sa fiu  dezamagit,cred ca ,ar fi trebuit sa precizez de la inceputul ‘’joacei’’ca doresc FK …

Dupa aproximativ o ora am ‘’comis’’un CIM,ca de zile mari,cu tremurat de genunchi…nu pot uita acea privire pasionala cu ochii proniti in ai mei,umezi si zambitori…

La finish-ul acestei recenzii,incercand sa fiu obiectiv,am sa dau notele :

Aspect – dpmdv,fiind corecta cu noi,cand a precizat de la bun inceput ca este o dama voluptoasa….10.

Oral - bun , neprotejat , adanc, tehnica buna , eye-contact, fiind la sfarsit cu un CIM bine executat,primeste nota 10.

Normal - protejat , contre , nota 9

Igiena - 10 , curatenie impecabil(si acum dupa atatea ore inca ii mai simt mirosul si gustul pe buze).

GFE - 10 in preambulul actiunii, prietenoasa si primitoare , vesela și joviala,discutii foarte diverse,este o incantare.

Cadoul in suma de 300 de RON , , timp fix 1 ora,cu CIM.

Eu unu’,clar o mai vizitez,m-am simtit excelent,daca nu ar fi fost programarile,as mai fi ramas !

Cu speranta ca n-am dezamagit-o,ii urez o sedere agreabila la noi in oras…😘

 

Pe voi prieteni din''fratia ciocanelor'',va imbratisez...si va recomand s-o vizitati pe frumoasa si apetisanta domnisoara...si purtati-va ca niste lorzi asa cum ne sta bine noua ,unor "crai de curte veche...😉

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Indisponibila

Va mulțumesc pt vizitele voastre frumoase ❤️ M am simțit foarte bine la voi ,  chiar dacă am avut și niște mici incidente neplăcute !!! Majoritatea știți despre ce vorbesc 😘 am sa revin in Decembrie 🤗 

pupici la toți 😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...