Sari la conținut

0725662467 prima data in oraș ! Vizita scurta ❤️


Rbyrbk

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Chiar acum, Trojan37 a spus:

39 e următoarea scara la et 4, e diferență? 

Trb sa zici aici si apartamentul 🤣 am colega sunt liniștită acum , sa dus colindatul daca au văzut ca nu I loc 😁👍

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 6 minute, Rbyrbk a spus:

Trb sa zici aici si apartamentul 🤣 am colega sunt liniștită acum , sa dus colindatul daca au văzut ca nu I loc 😁👍

Dacă ma fortez puțin il pot zice si pe ăla dar nu vreau sa zici ca am eu vreo legătură cu colindătorii tai👍

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 2 minute, Trojan37 a spus:

Dacă ma fortez puțin il pot zice si pe ăla dar nu vreau sa zici ca am eu vreo legătură cu colindătorii tai👍

Nu mai zice nmk 🤣 tine pt tine ca altfel pana mâine când ajung iau alta locație 🤣 hai ca am făcut chat aici 😬

Link spre comentariu
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

❤️ Număr nou -0734344878❤️


Hello ce faceți dragii mei ? După pauza asta lunga ma gândeam sa va fac o vizita pe Weekend sau de luni 🫠 Doar ca vreau sa ma ajutați putin , am gasit o locație pe Blv gării 28-29 (parter) o părere va rog frumos 🙏🏻
 

Va pupacesc ❤️🫣

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Capwell
Reputație: 0
Acum 2 ore, Rebecca99 a spus:

❤️ Număr nou -0734344878❤️


Hello ce faceți dragii mei ? După pauza asta lunga ma gândeam sa va fac o vizita pe Weekend sau de luni 🫠 Doar ca vreau sa ma ajutați putin , am gasit o locație pe Blv gării 28-29 (parter) o părere va rog frumos 🙏🏻
 

Va pupacesc ❤️🫣

Ghetou👍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 41 minute, robertzel a spus:

Până la urmă când vii Rebe? 

Când se va elibera locatia 😊 ( pe Blv unirii 37 )  

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Hai buna dimineața 🫶🏼
 De mâine de la ore 13:00 
voi fi in oraș doar 2-3 zile ❤️
voi avea si colega unde vom intra si împreuna o doamna matura puteți găsi topicul pe Targu Mureș 😘

Locatia va fi : str Ștefan cel mare nr 14A

daca se poate si o părere despre locație m-ar ajuta . Mulțumesc ne vedem mâine pupici 

B8FBF8D8-640F-4C64-9CCC-FE4ECBD187BC.jpeg

8428A973-BC76-4E22-A7DC-6687B5EE6043.jpeg

2E7EEBAD-A1B5-402C-ACF3-E5C4EB077975.jpeg

9AE1FC4A-A686-45C4-A496-C3CD3D2086B1.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Salut colegii am vizitato pe domnisoara ieri dar nu am avut timp de recenzie ! Locatie stefan cel mare 14 

Fata nu este slim ca servicii are oral normal anal ! Am stat o finalizare achitat 150 oral np si normal protejat nu prea ma dat pe spate ce sa zic poate am prinso eu in toane proaste aveam alte asteptari la ce am citit despre ea! Dar daca vreti sa incercati alt ceva decat ce se gaseste la Focsani incercati! Avea si colega in apartment ! O zi buna spor la futut

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 19 minute, victororban a spus:

Salut colegii am vizitato pe domnisoara ieri dar nu am avut timp de recenzie ! Locatie stefan cel mare 14 

Fata nu este slim ca servicii are oral normal anal ! Am stat o finalizare achitat 150 oral np si normal protejat nu prea ma dat pe spate ce sa zic poate am prinso eu in toane proaste aveam alte asteptari la ce am citit despre ea! Dar daca vreti sa incercati alt ceva decat ce se gaseste la Focsani incercati! Avea si colega in apartment ! O zi buna spor la futut

Mulțumesc pt vizita si pt recenzie ! Toți avem câte o zi mai proasta,obositoare.. 

va mulțumesc la toți pentru vizitele voastre 🤝🤗 si îmi cer scuze pt oboseala mea sa zic așa , dar am tot avut căderi de calciu in ultima perioada si oboseala își spune cuvântul !! 

de azi voi fi in concediu pana pe 15 Noiembrie 🤗 

va pup 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce sa zic.. intr-adevar nu e slim dar pozele o cam avantajeaza, iar tipa nu este chiar dupa cum era laudata. Din punctul meu de  vedere doar sanii fac toata treaba pentru cei ce au fantezii in zona asta, sunt mari, dar fundul nu e ceea ce ma asteptam. 

Atitudinea nu a fost tocmai placuta.. m-am simtit putin grabit. Merita incercat 1data.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...