Sari la conținut

0725662467 prima data in oraș ! Vizita scurta ❤️


Rbyrbk

Postări Recomandate

  • Oras:Bruxelles
  • Oras:Bruxelles
La 03.11.2022 la 2:34, melnic a spus:

Ce sa zic.. intr-adevar nu e slim dar pozele o cam avantajeaza, iar tipa nu este chiar dupa cum era laudata. Din punctul meu de  vedere doar sanii fac toata treaba pentru cei ce au fantezii in zona asta, sunt mari, dar fundul nu e ceea ce ma asteptam. 

Atitudinea nu a fost tocmai placuta.. m-am simtit putin grabit. Merita incercat 1data.

 

Eu am fost la ea in Suceava si am avut aproximativ aceiasi experienta ca si tine. Adica m-am simtit pe repede inainte...cam grabita doamna. In rest e ok...igiena ok, este frumoasa la fata dupa gusturile mele...asta e atuul ei principal.

Link spre comentariu
  • Oras:Eden
  • Oras:Eden

Confirm cele spuse de futaciosii Melnic și Orban....pozele o avantajează clar și te atrag când le privesti, tind sa cred că unele nu sunt ale domnișoarei....sâni foarte mari, frumușică, mai plinuță decât în poze și cam atât....aaaa și foarte vorbăreață....

Am prins-o la o finalizare la ultima ei vizita, optat pentru op care mi-a ridicat nivelul și cam atât, fără alintat de coaie sau alte scamatorii, după care am luat-o in misionar sa-i vad boobszillele cum sar 🤪  m-am jucat cu buzele pe sfârcuri in timp ce pompam tare in ea....finalizat in cauciuc, igienizat, am mai povestit de una alta și la revedere...toată treaba a durat cam 20 minute fara să mă simt grabit

Tipa încearcă să se facă plăcută și reușește pe alocuri dar la acțiune e lemn, mă așteptam la mai multă implicare din partea ei, achitat 150 dar nu e de scorul asta....poate doar dacă ești obsedat de țâțele alea pe care nu le găsești oriunde.

Gagica 7

Atitudine 7

Implicare 0

Op 6

Np 6

Anal  n-am incercat

Locație 6

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 03.11.2022 la 2:34, melnic a spus:

Ce sa zic.. intr-adevar nu e slim dar pozele o cam avantajeaza, iar tipa nu este chiar dupa cum era laudata. Din punctul meu de  vedere doar sanii fac toata treaba pentru cei ce au fantezii in zona asta, sunt mari, dar fundul nu e ceea ce ma asteptam. 

Atitudinea nu a fost tocmai placuta.. m-am simtit putin grabit. Merita incercat 1data.

 

Am făcut și eu o vizita. Locația era pe Stefan cel Mare - un apartament. In locație Rebeca și încă 2 fete. 

Rebeca dpdv fizic e ceva mult , ceva mare, ceva nedefinit nu îți dai seama pe ce pui mana... grasa e puțin spus.... E adevărat are sânii mari, dar te atenționează de la început să nu te joci cu ei pt că o dor. 

Am achitat pt un Nr on , am întrebat de anal și a zis că e doar la ora și costă 250 extra...oricum nu face e doar marketing.

Va doresc o zi buna!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...