Sari la conținut

Masaj Erotic Iași


Vizitator Anna.

Postări Recomandate

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi
9 hours ago, mazare_radu said:

Confirm si eu ca este neserioasa... ca sa folosesc un cuvant bland. Puteam sa spun nesimtita, insa nu am vrut sa o jignesc.

Voi cum ati eticheta o persoana care iti da intalnire, iti spune sa confirmi cu jumatate de ora inainte, ceea ce am si facut, apoi la ora stabilita ajung in zona (blv. Stefan cel Mare), sun, si tot sun, fara niciun raspuns... mai sun, deja trecusera 30 min peste ora de programare, raspunde in final, spunandu-mi ca ce vina are ea ca i-a placut atat de mult tipului de dinainte, incat si-a prelungit sederea. Pai, pula mea, daca stiai ca ai programare cu alt fraier, de ce ai mai prelungit???

Neserioasa total, pare ca e si tare in clanta, de mahala... eu am pus-o deja la "de evitat".

 

9 hours ago, corect_c said:

Masajul făcut ok, restul  laba. Prima data ( cred pt a se face plăcută) a fost ok. Următoarele 2   ședințe  nașpa. Am rămas dezgustat de baie, de atitudine : cu haine pe ea, te uiți, și laba.  Eu unul nu o voi mai vizita. Prefer salonul de masaj.(clasic)  Restul  la Monalisa. 

Multumesc colegilor cu postarile de mai sus pentru confirmare.

Exact ce spuneam mai sus.....masajul erotic inseamna pentru domnisoara Anna o frectie cu ulei, restul e laba iar seriozitatea e straina ei.

Pacat....ar fi fost fain sa avem ceva de calitate in Iasi pe masaj.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...