Sari la conținut

MATURA BBW 0745260118


Postări Recomandate

Presteaza, are alt numar. Eu am dat de ea pe un site de dating si mi-a oferit numarul. Am fost o data la ea, a mirosit ingronzitor. M-am imbracat si am plecat direct la Casa Vikingilor, sau Piratilor, ce e acolo la piezisa, si am baut o suta de vodka lemon ca sa spal gustul amar. Imi aduc aminte bine de ea pentru ca in ziua aceea m-am reapucat de fumat. A fost cea mai traumatizanta  experienta din viata mea, si am avut  o tipa frigida care s-a intins pe pat dreapta si a asteptat sa fac eu tot, iar asta tot nu m-a afectat atat de tare pe cum m-a afectat mirosul acestei femei. M-am simtit murdar o saptamana. Va dau un sfat prietenesc, nu mergeti niciodata la ea. NU MERITA! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Presteaza, are alt numar. Eu am dat de ea pe un site de dating si mi-a oferit numarul. Am fost o data la ea, a mirosit ingronzitor. M-am imbracat si am plecat direct la Casa Vikingilor, sau Piratilor, ce e acolo la piezisa, si am baut o suta de vodka lemon ca sa spal gustul amar. Imi aduc aminte bine de ea pentru ca in ziua aceea m-am reapucat de fumat. A fost cea mai traumatizanta  experienta din viata mea, si am avut  o tipa frigida care s-a intins pe pat dreapta si a asteptat sa fac eu tot, iar asta tot nu m-a afectat atat de tare pe cum m-a afectat mirosul acestei femei. M-am simtit murdar o saptamana. Va dau un sfat prietenesc, nu mergeti niciodata la ea. NU MERITA! 

pai si cine sfantu' te-o pus sa ramai la ea daca mirosea ? Eu nu inteleg uneori... poate is prea prost !...

Link spre comentariu

Poti te rog sa imi dai numarul ei nou de telefon? Sau macar sa imi spui unde ai gasit-o, sa iau legatura cu ea. Multumesc mult anticipat! :)

 

Presteaza, are alt numar. Eu am dat de ea pe un site de dating si mi-a oferit numarul. Am fost o data la ea, a mirosit ingronzitor. M-am imbracat si am plecat direct la Casa Vikingilor, sau Piratilor, ce e acolo la piezisa, si am baut o suta de vodka lemon ca sa spal gustul amar. Imi aduc aminte bine de ea pentru ca in ziua aceea m-am reapucat de fumat. A fost cea mai traumatizanta  experienta din viata mea, si am avut  o tipa frigida care s-a intins pe pat dreapta si a asteptat sa fac eu tot, iar asta tot nu m-a afectat atat de tare pe cum m-a afectat mirosul acestei femei. M-am simtit murdar o saptamana. Va dau un sfat prietenesc, nu mergeti niciodata la ea. NU MERITA! 

Link spre comentariu

Este vb de Carmela asta?

 

Doresc sa va impartasesc experienta cu Carmela. Am vizitat-o zilele trecute, in urma telefonului trecut in titlu. Doamna este matura cred ca peste 40 de ani si in jur de 100 kg. Locatia este pe str Remetea, duduia are o atitudine ok, prietenoasa, m-a invitat intr-un living, am discutat putin si pe urma am trecut la actiune (dusul nu a fost necesar eu venind de acasa) a inceput cu un orel bunicel ajutat din cand in cand de mana, pe urma am trecut la doggy la care ai o priveliste atragatoare a fundului ei. Pe urma am trecut la anal la care chiar s-a implicat, a dat contre, vorbea murdar, etc, iar pe urma am finalizat glorios in balon. Pentru igienizare a folosit servetele umede, am mai discutat ceva, poti sa porti o discutie cu doamna, si am inceput al doilea numar care s-a desfasurat aproximativ la fel ca si primul.  

 

Si acum notele:

Oral : 7 - neprotejat,uneori se ajuta de mana.
Normal : 6.

anal 8- nu comenteaza, poti scimba pozitiile, da contre
raport pret-servicii: bun, recomand amatorilor de BBW

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Este vb de Carmela asta?

Salut, nu e ok să postam conturi de Facebook, date personale și alte cele, au și ele viața lor privată. Rog un moderator să șteargă comentariul, mersi!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...