Sari la conținut

Miss mistress Eveline 0721385030


Postări Recomandate

  • Telefon: 0757 391 443
  • Oras:București
  • Telefon: 0757 391 443
  • Oras:București
La 25.12.2021 la 10:09, gabi_cunni a spus:

Buna ziua Evelline! Craciun fericit! Ne poti da si nou mai multe detali cine este colegata ta si desigur daca se poate niste poze? Si care este pretul pentru o sedinta cu amandoua? Multumesc

Bună! Sărbători fericite și ție!🤗 Colega mea a fost doar în seara aceea . Acum sunt doar eu. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0757 391 443
  • Oras:București
  • Telefon: 0757 391 443
  • Oras:București

Azi sunt disponibilă de la ora 14:00 la ora 00:00 

Servicii pe care le ofer:

Face-Sitting 
bondage 
whipping 
ball-busting 
SLAPPING
humiliation 
DRESS FETISH
PONY PLAY
Pegging 
-FEMINIZARE
-URO
-WAX
-SPIT
-CBT

Contactul intim este exclus! 

Pentru programări ,mesaj pe whatsapp!💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:romania
  • Oras:romania
On 12/19/2021 at 8:07 PM, vladimirx said:

Am fost eu la Eveline. Nu stiam la ce sa ma astept, insa atitudinea ei de pe whatsapp m-a convins si nu regret deloc aceasta alegere.

Nu stiu cat de hard poate fi Evelline, insa pentru sensual domination este cea mai buna mistress, din cate am vizitat eu pana acum. 

Locatia este in zona Dristor. Am gasit mereu parcare, spre capatul strazii. Au fost mici probleme cu interfonul, insa Evelline a coborat si m-a preluat de la usa blocului. 

Evelline are in jur de 1,60 si este foarte frumoasa. Un par saten inchis si ochi verzi, un corp foarte frumos cu un fund bine proportionat si niste sani mici dar  frumosi. De asemenea, mie mi-a lasat impresia unei tipe cu foarte mult bun simt.

Dupa ce mi-a oferit ceva de baut, ne-am cunoscut putin si am discutat despre ceea ce imi place. In scurt timp, am trecut la actiune. Nu voi intra in detalii, insa pot spune ca ii place enorm de mult sa foloseasca un strap-on si o face foarte bine.

Nu m-am simtit grabit, iar atentia lui Evelline a fost exclusiv asupra mea.

Locatia 8 - nu foarte centrala si destul de micuta, dar foarte curata.

Evelline 10 - foarte frumoasa, ingrijita, cu bun simt, dar si cu atitudine, exact atunci cand trebuie.

Actiunea 10 - acest aspect poate fi foarte subiectiv, insa, in cazul meu, totul a decurs perfect si am fost pe aceeasi lungime de unda.

Cadoul a fost cel din anunt si a meritat pe deplin. 

 

cum era incaltata cind a cobirit sa te preaia de la usa blocului?in tocuri sau botosi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...