Sari la conținut

Ionela Sector 4 / 0767355501


edenhazard

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E Ionela, avea "cabinet" vav de Pta Progresul.
Masaj de relaxare si daca vrei te finalizeaza contra cost.
Masul e bunicel, cu ulei cald care-i chiar un plus, si la final un handjob bun, cam atat.
Tipa are vreo 40 de primaveri si vreo 63-65 de Kg la un 1.65m sa zic asa, deci nu-i slim.
Sta imbracata normal, nimic provocator, e volubila, acum depinde ce vrei...

Link spre comentariu
Acum 11 minute, cristi ccd a spus:

E Ionela, avea "cabinet" vav de Pta Progresul.
Masaj de relaxare si daca vrei te finalizeaza contra cost.
Masul e bunicel, cu ulei cald care-i chiar un plus, si la final un handjob bun, cam atat.
Tipa are vreo 40 de primaveri si vreo 63-65 de Kg la un 1.65m sa zic asa, deci nu-i slim.
Sta imbracata normal, nimic provocator, e volubila, acum depinde ce vrei...

E permisiva în timpul fin ? Sau?

Link spre comentariu
Acum 23 ore, da da da a spus:

Are vreo 20 de ani in plus fata de poze. Locatia e mizera. Nu pare sa aiba chef, oricum nu de partea erotica.

Fac pariu ca nu a urmat nici un curs de masaj asa cum susține in anunț....sau poate la făcut la fără frecventa:)))) nu are nici o tehnica este o frecție cu ulei atât... iar la partea cu "inclusiv zona inghinala"...ma abțin:))) și încă ceva...am impresia ca în locația respectiva mai este o prezenta masculina...e doar părerea mea.

Link spre comentariu

Salutare , acum câteva zile am fost în vizita la doamna de mai sus .. locație la o stație de tramvai de la eroii revoluție spre piața progresu .. ca locație undeva de nota 7 baie e oribilă,  masa de masaj.. ca și acțiune masaj de nota 6 și finalizarea de tot rahatul o frecare mecanica .. și costumație doamnei e fără cuvinte nimic sexy sau atrăgător.. nu tu nud sau toples ... prețul de 150 lei prea mare pt ce oferă.. poată dacă făcea mai multe se merita dar nici asa nu cred ca e de vizitat .

Link spre comentariu

Din lipsa de altceva și pt ca e la 3 minute de mine .. am mai făcut o încercare.. sunt câteva schimbări...fata de prima vizita .. cred ca duce lipsa de clienți.... sa încep locația tot aceiași nu are rost sa mai descriu , masajul mai bun decât prima dată sau asa cred, mai în forță,  doamna mai permisiva,  a scos sânii la înaintare mari, frumoși,  sfârcuri mișto,  lăsați dar mișto,  a stat cuminte sa fie atinsa peste tot , nu am încercat sa bag mana în pantaloni dar cred ca reușeam dacă încercăm,  și la finalizare a început cu obișnuită lasă dar surpriza a cerere mea a început un oral foarte bun,  cu emoție,  și urmat o finalizare orala sau mai bine spus undeva la 50 %.. oricum mai mișto decât prima data.. posibil sa facă și mai multe la următoare vizita .. nu ea o frumusețe dar e din ce în ce mai permisiva și asta ma ambiționează .. asta e fiecare cu ele lui mie îmi plac astea mai rușinoase și puritane 

Numai bine aa și cadoul tot 150 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

0766282322

Numar de telefon.

https://m.olx.ro/d/oferta/masaj-de-relaxare-si-terapeutic-IDfHFtq.html

Da, poza este mai veche. Este o aparitie simpatica , calma si cu voce senzuala. Am fost o singura data la ea, in vara lui 2021.

Locatia nu este jalnica, este destul de curata, este totusi un bloc din anii 60. Pe partea dreapta , dupa cimitire cand te duci catre Piata Progresul. 

Masajul a fost peste medie, m-a masat temeinic , pe toate zonele. Am elemente de comparatie, am ceva experiente,de ani de zile. 

Mesajul zonei genitale a fost bun si a durat cat am vrut eu.......m-a lasat sa ii mangai sanii si fundul prin haine.

Zambea placut cand imi masa zona..si eu ma uitam in ochii ei.

Faza cu oralul suna bine...asa, pentru palmares. Pentru amatorii de milfe merge. 

Locatia : 8

Dama : 7-8 ( simpatica la fata), calma si relaxata

Masaj : 7,5-8.

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Disponibila
  • Oras:B
  • Disponibila
Acum 16 ore, cezariulius a spus:

I-am dat mesaj pe whatsupp sa o intreb cum lucreaza si m-a blocat. Cred ca are probleme psihice. Bine ca nu am ajuns. imi dau seama ce servicii ofera

La fel am pățit și eu am sunat de 2 ori si dupa ma blocat are ceva grav la cap...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut , .. precizez ca m am dus doar pt masaj , locația asa și asa , aproape de piață progresu ,un bloc lung după un mega image, doamna ok precum o femeie la 40 si ceva de ani, nu e o femeie atrăgătoare,  micuta si plinuta, voce plăcută,  ca masaj slăbuț cel puțin  după părerea mea și preferințele mele chiar dacă părea ca își da silința ii lipsește unele tehnici de masaj .. când ma duc la masaj ma duc doar pt masaj chiar daca ea a insistat si dorea sa faca .. asa ca nu știu cum e finalizarea dar nu am dorit ..

Pt mine ca masaj nu se merita prețul destul de mare 120 lei și masajul slăbuț.. Dar asa e în weekend când nu prea ai multe opțiuni. 

 

Link spre comentariu

Nou nr de telefon 0767355501

Locație nouă.   La o stație de tramvai fata de locația veche .. oricum tot în zona.   În timp ce vorbești cu ea îți trimite după nr vechi 0766282322 pe whatsapp locația fără sa ceri tu asta .. 

Oricum sa trecem la treaba .. în anunț 150ron ședința.. în realitate 200ron .. 

Servici masaj slăbuț nu contează.. aaa am uitat sa spun are o voce super mișto tipa, face multă sala a slăbit mult în câtăva luni .. 

Acum mesaj făcut cu ea în chiloței, sâni mari lăsați, sfarcuri mari mișto.. băgat mana la pizda umeda și larguta.. masajul nu are sens da spun de el .. Dar în schimb un futai între sâni de nota 10, sex oral bun cu supt de oua .. ii place cunilingus are o pizda cu labi mari ai ce face .. 

Finalizare orala a înghițit puțin din greșeală.. cică am ejaculări prea mult sau din greșeală a făcut ce i-a plăcut.. 

Acum nu știu dacă merita 200 RON dar e o tipa care nu face asta în mod obișnuit.   Mi a plăcut sa ajung cu ea la punctul asta .  Vro 3 sau 4 întâlniri pana acum .. senzația de amanta începătoare...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, Florin2345 a spus:

Nou nr de telefon 0767355501

Locație nouă.   La o stație de tramvai fata de locația veche .. oricum tot în zona.   În timp ce vorbești cu ea îți trimite după nr vechi 0766282322 pe whatsapp locația fără sa ceri tu asta .. 

Oricum sa trecem la treaba .. în anunț 150ron ședința.. în realitate 200ron .. 

Servici masaj slăbuț nu contează.. aaa am uitat sa spun are o voce super mișto tipa, face multă sala a slăbit mult în câtăva luni .. 

Acum mesaj făcut cu ea în chiloței, sâni mari lăsați, sfarcuri mari mișto.. băgat mana la pizda umeda și larguta.. masajul nu are sens da spun de el .. Dar în schimb un futai între sâni de nota 10, sex oral bun cu supt de oua .. ii place cunilingus are o pizda cu labi mari ai ce face .. 

Finalizare orala a înghițit puțin din greșeală.. cică am ejaculări prea mult sau din greșeală a făcut ce i-a plăcut.. 

Acum nu știu dacă merita 200 RON dar e o tipa care nu face asta în mod obișnuit.   Mi a plăcut sa ajung cu ea la punctul asta .  Vro 3 sau 4 întâlniri pana acum .. senzația de amanta începătoare...

Unde are anunt? Cum arata? Ms

Link spre comentariu

Acum 18 minute, hotzu2014 a spus:

In poze arata bine, dar in relitate?

Și în realitate arata ok .. e o mămică de ±44 de ani .. puțin rezervată pana te cunoaște.. acum depinde de fiecare dacă ai răbdare și vrei sa obti ceva mau mult sau doar un masaj banal și o laba ..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...